Hlavná TV Spinoff Drew Scott's „Property Brothers“ má termín týkajúci sa svadby

Spinoff Drew Scott's „Property Brothers“ má termín týkajúci sa svadby

 Drew Scott majetku bratia Drew Scott a Jonathan Scott spoja svoje sily pre svoj nový vedľajší produkt HGTV ešte pred svadbou Drewa s Lindou Phan. (Shutterstock.com)

Všetci v rodine! Drew Scott a jeho snúbenica Linda Phan sa v posledných mesiacoch usilovne snažili úplne zrekonštruovať svoj dom v Los Angeles s rozlohou 3 400 štvorcových stôp z 20. rokov minulého storočia a podľa novej tlačovej správy sa dvojici malá pomoc od ostatných členov rodiny Scottovcov.

'Obnovujeme prvky anglickej architektúry a pridávame moderné aktualizácie,' uviedol Drew vo vyhlásení. 'Linda a ja sa chystáme na starý hollywoodsky glam, dizajnový štýl Art Deco.'

Okrem Drewovho dvojčaťa Jonathana, medzi ďalších členov rodiny, ktorí sa majú zapojiť, patria rodičia dvojice a ich starší brat JD.

Tím sa pokúsi prerobiť časti klasického domova v priebehu piatich epizód pre špeciálny dabing Property Brothers at Home: Drew’s Honeymoon House —práve včas na usporiadanie predsvadobnej párty.

'Už niekoľko rokov zdieľame náš vzťah s fanúšikmi,' uviedol Phan vo vyhlásení. 'Nemôžeme sa dočkať, až s nimi budeme zdieľať náš nový domov.'

Phan a Drew sa zasnúbili vlani v decembri po šiestich rokoch randenia. Dvojica sa prvýkrát stretla na podujatí Toronto Fashion Week v roku 2010, no na svoju prvú interakciu majú rôzne reakcie.

'Moja sestra a ja sme boli v zákulisí a hľadali pizzu a dali si vodu a Drew za mnou prišiel a povedal: 'Hej, kde si vzal tú vodu?',' povedal Phan pre People minulý rok v decembri. Povedal Drew: 'Bol som taký hladký.'

Rýchly posun vpred o šesť rokov neskôr a pár sa chystá vziať v nie príliš vzdialenej budúcnosti na svadbe v cieľovej destinácii, bude mať neskutočných 14 družičiek .

„Výzvou je, že nevedia nájsť dostatočne veľký rezort, pretože Linda má štrnásť družičiek. Bude to veľká svadba!' Drew povedal People začiatkom tohto roka.