Hlavná Štýl Stella McCartney vydáva veľmi obmedzený počet šiat na svadobnú hostinu Meghan Markle

Stella McCartney vydáva veľmi obmedzený počet šiat na svadobnú hostinu Meghan Markle

WINDSOR, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO - 19. MÁJ: Vojvodkyňa zo Sussexu a princ Harry, vojvoda zo Sussexu, po svadbe opúšťajú hrad Windsor, aby sa zúčastnili na večernej recepcii vo Frogmore House, ktorú usporiadal princ z Walesu 19. mája 2018 v anglickom Windsore. (Foto: Steve Parsons – WPA Pool/Getty Images)

Kráľovskí fanúšikovia, radujte sa! Britská návrhárka Stella McCartney vo štvrtok 14. júna oznámila, že bude vyrábať limitovanú sériu svadobných šiat inšpirovaných Meghan Markle po tom, čo americká vojvodkyňa vystúpila vo svoj svadobný deň v otočných šatách bez rukávov.

Župan, a objímajúce šaty, s falošným výstrihom, strihové šaty , bude replikovaný v čiernej aj bielej farbe – 23 čiernych, 23 bielych – ako súčasť kolekcie kapsúl McCartney „Made with Love“. Keď sa šaty dostanú na trh, budú sa predávať za skvelých 4 656 dolárov a budú k dispozícii exkluzívne na jej vlajkovej zastávke na 23 Old Bond Street.

Ale kupujúci pozor: vlastniť kúsok kráľovskej histórie (alebo to, čo vyzerá ako kúsok kráľovskej histórie!) si vyžaduje určité predbežné plánovanie. Tí, ktorí majú záujem získať vytúžený vzhľad, budú musieť poslať e-mail na 23oldbond.store@stellamccartney.com a dostať osobné pozvanie od britského návrhára, aby si mohli šaty vyskúšať a dúfajme, že si ich nakoniec aj kúpia, pretože budú umiestnené v exkluzívnom priestore. mimo hlavnej predajnej plochy.

McCartney nedávno otvorila BBC o spolupráci s Markle na jej róbe, o ktorej povedala, že to bývalá veľmi predviedla Obleky hviezdna „radosť“.

'Boli to veľmi jej šaty a bol som veľmi hrdý, že ku mne prišla na tú časť svadby,' povedal návrhár. „Musí ju v tom odrážať. Myslím, že to bola posledná chvíľa, kedy mohla odzrkadľovať akúsi druhú stranu svojej a jej, viete, radosti a ľudského vnútra.

čo zahrnúť do svadobného oznámenia

„Pracovali sme spolu,“ pokračovala. 'Keď prídete na svadbu, nielenže poviete, ,Toto je to, čo máte na sebe.‘ Je to tak, že ten človek sa musí cítiť ako milión dolárov, potrebuje mať pocit, že ho vlastní.'

Podľa Harper’s Bazaar , bude existovať niekoľko jemných rozdielov od Markleových šiat vyrobených na mieru: hlavná vec je, že 46 šiat bude vyrobených z udržateľnej viskózy a nie z hodvábu. (Myslíme si, že ekologicky uvedomelý Markle by to schválil).

A tí, ktorým sa nepodarí dostať do rúk jednu zo 46 exkluzívnych rób, budú mať možnosť vyskúšať si ďalšie návrhy McCartney v nie príliš vzdialenej budúcnosti – hovorca Stelly McCartney pre Telegraph povedal, že značka plánuje rozšíriť svoju kapsulu „Made with Love“ na kompletnú svadobnú kolekciu na jar 2019.

Dôvody na oslavu neprestávajú prekvapovať.