Hlavná Celebrita Stevie Wonder si berie Tomeeka Robyn Bracy: Zistite, kto vystupoval na svadbe

Stevie Wonder si berie Tomeeka Robyn Bracy: Zistite, kto vystupoval na svadbe

 STevie Wonder Tomeeka Robyn Bracy Legendárny spevák sa tento víkend oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Tomeeka Robyn Bracy – zistite, kto tu vystupoval. (Foto: Lester Cohen/WireImage)

Bol to úžasný víkend pre Stevie Wonder, po tom, čo sa legendárny spevák oženil s dlhoročnou priateľkou Tomeeka Robyn Bracy na Hotel Bel Air .

Dvojica, ktorá má spolu dve deti, si vymenila sľuby pred hviezdnym zoznamom hostí, na ktorom boli aj držitelia Grammy Pharrell Williams a Usher, z ktorých obaja údajne vystúpili na recepcii. Slnko . Ľudia oznámili, že na pódium vystúpil aj BabyFace, aby predviedol svoj hit „Whip Appeal“.

Dvadsaťpäťnásobný víťaz Grammy Wonder, 67, údajne prevzal pódium neskôr večer, aby nakrútil serenádu ​​novej manželky Bracy. The Zrkadlo uvádza, že Wonder predviedol „Try A Little Tenderness“ od Otisa Readinga.

'Bola to krásna svadba,' povedal zasvätený Ľudia vo štvrtok 20. júla „Obrad bol honosný a veľmi romantický. Nechýbali známi hostia vrátane Johna Legenda. Rodina je pre Stevieho veľmi dôležitá a všetky jeho deti boli zapojené do svadby.

Pár povolil telefóny na recepcii a na Twitteri a Instagrame kolujú príspevky dvojice, ktorá tancuje na recepcii. Pri tejto príležitosti si Bracy obliekol róbu priliehajúcu k telu a ozdobu hlavy.

Wonder je profesionál vo vystupovaní na svadbách, naposledy vystupoval na svadbe Roryho McIlroya. Tiež serenázoval dav na svadbe Johna Legenda s Chrissy Teigen v jazere Como. Skutočnou otázkou zostáva: aká presne bola jeho prvá tanečná pieseň s Bracym?

Pre Wondera, ktorý bol predtým ženatý so Syreetou Wright (v 70. rokoch) a Kaiom Millardom, je to už tretie manželstvo v rokoch 2001 až 2012. Umelec a nevesta sú spolu päť rokov.