Hlavná Večierky A Stock Bar Bar Party je nápad na svadobnú sprchu, na ktorý ste čakali

A Stock Bar Bar Party je nápad na svadobnú sprchu, na ktorý ste čakali

Toto je spoľahlivý spôsob, ako osláviť šťastný pár vo veľkom štýle. grapefruitové koktaily nápady na svadobnú sprchu Brooke Lark/Unsplash
  • Maggie Seaver je digitálnou redaktorkou na RealSimple.com.
  • Maggie píše o živote, kariére, zdraví a ďalších.
  • Maggie bola redaktorkou časopisu Lizapourunemerenbleus v rokoch 2015 až 2019.
Aktualizované 8. januára 2018

A party bar bar je úžasný spôsob, ako osprchovať svojich novo zasnúbených blízkych gratulantmi a darčekmi s tematikou baru-alias perfektný spôsob, ako rozveseliť ich nadchádzajúcu svadbu! Oslava s barovou tematikou nie je samozrejmosťou, najmä ak sú nastávajúcimi veľkými pijanmi vína a kokteilov so svadobnou matrikou plnou chladného riadu. Ak hľadáte jedinečný nápad na svadobnú sprchu, ktorý sa bude každému páčiť, určite by ste mali zvážiť túto.

kedy rsvp na svadbu

Čo je to?

Zásoba v barovej sprche sa trochu líši od vašej typickej svadobnej sprchy: Od hostí sa očakáva, že prinesú buď položku zameranú na alkohol zo svadobného registra páru (napríklad kokteilku, poháre na víno alebo formy na ľad) alebo peknú fľašu alkoholu ( víno, alkohol, luxusné mixéry a tak ďalej), aby im pomohli - hádate správne - naskladnili bar v novomanželskom dome. Bonus: Ak hľadáte dobrý pár alebo svadobnú sprchu, je to tu. Aký lepší spôsob, ako sa ich najbližší priatelia stretnúť, zmiešať a osláviť šťastné duo, ktoré máte všetci spoločné?

Čo to nie je

Aj keď je zrejmé, že sme sa rozhodli pre barový večierok, nezabudnite, že je ideálny pre sprchu (kde sú fľaše darčeky), ale nie pre svadbu. Keď sa pár vydáva, nemali by ste svojim hosťom prinášať alkohol do zásobného baru - rovnako ako by ste nemali mať pokladňu ani recepciu (potlucky sú skvelé, len nie na svadbu) - nikdy nežiadajte svojich hostí, aby pracovať alebo platiť peniaze na večierku, ktorý hostíte).

Bavte sa s tým

Keď sa rozhodnete pre tému, je čas vydať sa na výzdobu, pozvánky, aktivity a jedlá a nápoje. Fľaše s najvyššou poličkou sú určené pre nevestu, ženícha alebo pár, aby si ich vzali domov a užili si ich neskôr, preto určite ponúknite dostatok občerstvenia na skutočnú párty. Podávajte podpisový nápoj alebo sentimentálny dúšok (ako obľúbené víno čestného hosťa) a nezabudnite uviesť možnosti pre nepijúcich. Pošlite (alebo pošlite e-mailom) pozvánky na tému, naplánujte si hry a aktivity súvisiace s kokteilom, najmite mixológa, aby ste sa podelili o odborné know-how, a nechajte hostí prísť s kópiou svojho obľúbeného receptu na kokteily. Možnosti sú nekonečné!


Plánujete prvýkrát svadobnú sprchu? Čítať toto (a už sa nestresujte).