Hlavná Kuchynské návrhy Štvorcové dlaždice Backsplash (kuchynské návrhy)

Štvorcové dlaždice Backsplash (kuchynské návrhy)

Tu uvádzame pozadie štvorcových dlaždíc vrátane rôznych návrhov kuchýň, typov, materiálov, funkcií, veľkostí, koľko stoja a inštalácie štvorcových dlaždíc.  Gazdovská kuchyňa s malým štvorcovým obkladom, drevenou doskou, bielymi skrinkami, sporákom, rúrou a digestorom Dlažba môže byť trochu zdrvujúca, a to nielen z hľadiska pracnej práce, ktorú si vyžaduje, ale aj z hľadiska výberu materiálov, ktoré sa použijú pre váš backsplash. Štvorcové dlaždice sú jedným z obľúbených obkladových materiálov, ktoré sa majú použiť, pretože ich použitie je ľahko predvídateľné a nekonečné možnosti, ktoré s nimi získate.

Štvorcové dlaždice backsplash ponúka textúru vašej kuchyne, ako aj pohyb (keď používate glazované dlaždice). Ale najlepšia vec na štvorcových dlaždiciach je nekonečné množstvo vzorov a vzorov, ktoré máte na sklade pre vašu kuchyňu. Môžu mať rôzne odtiene, farby a textúry, takže máte veľa možností na preskúmanie, od trendových geometrických vzorov až po klasické dlaždice metra.

Obsah

predstavená vs družička

Typy štvorcových dlaždíc Backsplash

 Rustikálna kuchyňa s drevenými skrinkami, štvorcovým obkladom, doskou, sporákom, rúrou a digestorom Štvorcové dlaždice backsplash sa dodávajú v rôznych typoch na základe materiálov, z ktorých sú vyrobené, a dokonca aj štýlov, ktoré nasledujú. Pokiaľ ide o materiály, najbežnejšie pre štvorcové obkladové dlaždice sú keramické a porcelánové dlaždice, ale môžu sa dodávať aj s kamennými dlaždicami, kovovými dlaždicami, sklenenými dlaždicami a cementovými dlaždicami.

Či už pracujete na komplikovanom a jedinečnom dizajne alebo sa rozhodnete položiť dlaždice jednoducho tak, ako sú pre váš backsplash, musíte si vybrať typ štvorcového backsplash, na ktorý sa chcete vždy pozerať a ktorý dokáže poskytnúť to, čo si predstavujete. to.

Inštalácia dlaždíc pre backsplash môže byť náročnejšia v porovnaní s ich použitím na podlahu kvôli gravitácii. Takže sa uistite, že máte čo do činenia s dlaždicami, s ktorými si dobre poradíte.

Štvorcová keramická dlažba Backsplash

 Klasická kuchyňa so štvorcovým obkladom, doskou, drevenými skrinkami, zásuvkami, sporákom a digestorom Keramické dlaždice, ktoré sa považujú za najbežnejší typ dlaždíc, možno nájsť v štvorcovom tvare a sú tiež vhodné pre mnoho aplikácií. Materiál je neuveriteľne odolný a odolá každodennému opotrebovaniu aj pri použití v spoločných priestoroch s vysokou návštevnosťou.

Ďalšou výhodou keramických štvorcových dlaždíc je, že okrem stoviek štýlov kompatibilných s mnohými vzormi sa tiež ľahko inštalujú a čistia. A nakoniec, tieto štvorcové dlaždice sú tiež cenovo dostupné, takže sa nebudete musieť obávať práce s rozpočtom.

Jedna vec, ktorú sa musíte uistiť, je, že poznáte rozdiel medzi glazovanými a neglazovanými dlaždicami, aby ste vedeli, s čím máte do činenia.

Square Subway dlaždice Backsplash

 Súčasná kuchyňa so štvorcovými dlaždicami metra, pracovnou doskou, batériou, skrinkami a vinotékou Zatiaľ čo tradičný obdĺžnikový štýl Subway je klasickým a trendovým vzorom, môžete jednoducho použiť štvorcové dlaždice na vytvorenie podobného dizajnu pre vašu kuchyňu. Štýl ponúka klasický vzhľad vašej kuchyne.

Napriek tomu, že obdĺžnikové dlaždice a tehly sú pre ňu štandardným materiálom kvôli pomeru strán 1:2 od výšky k šírke, môžete si vybrať aj štvorcové dlaždice, najmä s tým, aké sú flexibilné.

Námestie metro dlaždice kuchyne backsplash pôsobí jednotnejšie a rovnomernejšie zo všetkých strán. Kvôli tomuto rozdielu vo vzhľade sa však niektorí môžu odvolávať na štýl a zamieňať si ho s mozaikovými dlaždicami. Ale dobrá vec na tomto štýle je, že máte slobodu pri výbere typu materiálov pre dlaždice, či už ide o dlaždice z nehrdzavejúcej ocele alebo dokonca sklenené dlaždice.

Biela štvorcová dlaždica Backsplash

 Kuchyňa s bielymi štvorcovými dlaždicami, rúrou, skrinkami, sporákom, digestorom, dláždenými podlahami a oknom Biela je klasickou farebnou voľbou pre mnoho oblastí v domácnosti, najmä v kuchyni, kde sa cení čistota a hygiena. To je dôvod, prečo mať pozadie s bielymi štvorcovými dlaždicami nie je také prekvapujúce a je dokonca obľúbené medzi majiteľmi domov. Biela štvorcová dlaždica backsplash ponúka čistý vzhľad, ktorý bude tiež skvelým pozadím, kde môžete zladiť rôzne prvky vašej kuchyne.

Či už so sivou a čiernou doskou, umývačkou riadu z nehrdzavejúcej ocele, vystaveným dreveným kuchynským riadom alebo plávajúcimi bielymi skrinkami s čiernymi gombíkmi, tento dizajn dobre funguje vo väčšine priestorov. Tieto kuchynské prvky budú úžasne vynikať nad vašim bielym pozadím.

Backsplash malých štvorcových dlaždíc

 Kuchyňa so štvorcovým keramickým obkladom, drezom, rúrou, sporákom a skrinkami Výber malého štvorcového pozadia dlaždíc znamená, že sa chystáte na dlaždice, ktoré merajú menej ako 2 palce.

Aj keď vám poskytuje neuveriteľnú slobodu pri vytváraní vzorov a jedinečných vzorov, ako napríklad ako funguje blok lego, táto voľba prichádza s pochopením, že táto práca bude prinajlepšom namáhavá.

Pokiaľ ide o estetiku, uistite sa, že vaša kuchyňa nemá veľa pohybu, pretože malé štvorcové dlaždice pre váš backsplash ponúkajú veľa textúry. Jeho inštalácia v kuchyni, ktorá tiež poskytuje viac vrstiev, môže viesť k tomu, že priestor bude vyzerať príliš zaneprázdnený a preplnený.

Backsplash štvorcových mozaikových dlaždíc

 Moderná kuchyňa so štvorcovými mozaikovými dlaždicami, doskou, drezom, sporákom a batériou Mozaikový štýl je klasická a odvážna voľba, ktorú treba zvážiť nielen kvôli tvrdej práci, ktorú si vyžaduje, ale aj kvôli mnohým možnostiam pri zvažovaní dizajnu. Bežne sa používa na obklady v kúpeľni aj kuchyni a používa keramické, porcelánové, sklenené a kovové dlaždice.

1-palcový štvorec mozaikové dlaždice kuchyne backsplash je jednou z najbežnejších možností, ktorú zvažujú majitelia domov (ktorá zahŕňa použitie štvorcových dlaždíc 1 × 1 palca), po ktorej nasleduje 2-palcové štvorcové mozaikové dlaždice (s použitím štvorcových dlaždíc 2 × 2 palce). Čím menšie sú štvorcové dlaždice, tým väčšiu flexibilitu a všestrannosť máte pri vytváraní svojich vzorov a vzorov.

Textúrované štvorcové dlaždice Backsplash

 Rustikálna kuchyňa s cyprusovými skrinkami, textúrovaným štvorcovým pozadím, doskou, drezom, batériou, digestorom a oknom Štvorcové dlaždice môžu poskytnúť textúrovaný povrch, ktorý môžete zvážiť pre váš backsplash (a bolo by skvelé aj pre podlahu, ak chcete viac trenia a zabrániť pošmyknutiu). Je potrebné zvážiť široký výber typov textúrovaných dlaždíc, ktoré dodajú rozmer vašej kúpeľni alebo kuchyni.

Zatiaľ čo štvorcové dlaždice dodávajú zmesi dostatočnú textúru, existujú vopred vyrobené dlaždice, ktoré ponúkajú textúru samy. Textúrovaný štvorcový obklad dlaždíc bude vynikajúco fungovať s elegantnou pracovnou doskou a bude sa navzájom vyrovnávať, pokiaľ ide o vrstvy, takže sa naň určite pozrite.

Štvorcové dlaždice Diamond Pattern Backsplash

 Rustikálna kuchyňa s bielymi skrinkami, štvorcovým pozadím z diamantových dlaždíc, pracovnou doskou, digestorom, rúrou, sporákom a oknom Štvorcové dlaždice môžu byť umiestnené inak, aby vytvorili kosoštvorcový tvar, a nie štandardný štvorcový. Ak hľadáte niečo jedinečné, štvorcové dlaždice so vzorom diamantu môžu byť skvelou voľbou pre váš domov.

Diamantový vzor backsplash ľahko dodáva miestnosti iskru a vytvára vizuálny záujem vo vašej kuchyni alebo kúpeľni. Je to tiež dobrá voľba, ak máte menší priestor na prácu, pretože vzor ponúka optickú ilúziu, že miestnosť je rozľahlejšia.

Nevýhodou pri výbere pozadia s diamantovým vzorom štvorcových dlaždíc je však to, že sa musíte uistiť, že všetky dlaždice sú dokonale zarovnané, takže dlaždice budú správne umiestnené ako diamant namiesto štvorca. To môže byť dosť náročné, najmä ak máte čo do činenia s malými dlaždicami.

Štvorcová dlaždica Backsplash Size

 Súčasná kuchyňa so štvorcovým obkladom, bielymi skrinkami, digestorom, drezom a batériou Mnoho majiteľov domov a dizajnérov obľubuje štvorcové dlaždice kvôli súčasnej všestrannosti, ktorú materiál ponúka. A viac než len vzory a vzory, ktoré môžete zvážiť pre pozadie štvorcových dlaždíc, musíte sa tiež rozhodnúť, akú konkrétnu veľkosť použiť.

Štvorcové dlaždice sú veľmi rozmanité, pokiaľ ide o veľkosti, od najmenších až po veľmi veľké štvorcové dlaždice. Existujú štandardné veľkosti, ale mnohí výrobcovia vyrábajú neštandardné. Najbežnejšie veľkosti sú však nasledovné:

Malé štvorcové dlaždice: Tiež známe ako mozaikové dlaždice, malé štvorcové dlaždice merajú menej ako 2 palce. Populárne veľkosti v tejto skupine sú ¼ x ¼, ½ x ½, 1×1 a 2×2 palce.

Výhodou použitia malých štvorcových dlaždíc je jednoduchšia možnosť vytvárania vzorov zo štvorcov, ale inštalácia môže byť pracná a ak sa rozhodnete backsplash si sami vyrobiť, budete si na to musieť vyčleniť nejaký čas.

ako robíte monogram

Stredne štvorcové dlaždice: Stredne veľké štvorcové dlaždice sú bežným favoritom pre domácich majstrov a je to dobré východiskové miesto pre začiatočníkov. Najbežnejšie veľkosti v tejto skupine veľkostí sú 3×3, 4×4 a 5×5 palcov. Ľahko sa inštalujú, ale zároveň nebudete musieť nosiť ťažké materiály. Ich údržba je tiež jednoduchá, pretože v prípade škvŕn alebo škvŕn na dlaždici môžete dlaždice vymeniť.

Veľké štvorcové dlaždice: Ak si vyberiete veľké štvorcové dlaždice, znamená to, že idete pre dlaždice, ktoré merajú viac ako 6 palcov. Bežné veľkosti v tejto skupine sú 6×6, 8×8, 12×12, 16×16 a 24×24. Voľba pre túto veľkosť prichádza so skutočnosťou, že veľké štvorcové dlaždice môžu miestnosť vyzerať väčšie a rozsiahlejšie.

Inštalácia veľkých štvorcových dlaždíc však môže byť náročná, pretože po nesprávnom umiestnení môže miestnosť vyzerať mimo. Sú tiež ťažké na manipuláciu, takže buď budete potrebovať pomoc pri inštalácii, alebo sa môžete spoľahnúť na odborníkov, ktorí to urobia za vás.  Moderná kuchyňa s preskleným štvorcovým backsplash obkladom biele skrinky betónové dosky

4-palcové štvorcové dlaždice Backsplash: 4-palcové štvorcové dlaždice sa považujú za stredne veľké štvorcové dlaždice a za štandardnú veľkosť, ktorú by ste mohli zvážiť, ak si robíte svoju kuchyňu. Táto veľkosť dlaždíc je vynikajúcou strednou cestou, najmä ak chcete vytvoriť jedinečný vzor pre pozadie kuchyne.

Pri inštalácii nebudete musieť tak tvrdo pracovať, ako keď používate veľké dlaždice. A táto štandardná veľkosť tiež ponúka rovnomernejší vzhľad priestoru, či už máte čo do činenia s malou alebo veľkou kuchyňou.

Dlaždice Backsplash Cena za štvorcový stopu

 Moderná kuchyňa s čiernym štvorcovým obkladom, doskou, skrinkami, sporákom a digestorom Pri budovaní pozadia štvorcovej dlaždice budete musieť vziať do úvahy náklady, ktoré s tým súvisia. Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť náklady na projekt backsplash a niektoré z nich zahŕňajú nasledujúce:

Typ dlaždíc: Musíte sa rozhodnúť, či si vyberiete drahé autentické kamenné obklady, aké sa používajú v keramických a porcelánový backsplash ,  alebo cenovo dostupné vinylové. Môžete si dokonca vybrať dlaždice z nehrdzavejúcej ocele, ak ich chcete.

Veľkosť dlaždíc: Veľké dlaždice pokrývajú väčšiu plochu ako menšie dlaždice, ale sú drahšie na zváženie a ich inštalácia môže byť náročná.

Veľkosť backsplash: Čím väčšia je veľkosť backsplash, na ktorej je potrebné pracovať, tým je drahšia, pretože je potrebné kúpiť viac spotrebného materiálu a oblastí, na ktorých je potrebné pracovať.

Zložitosť dizajnu: Práca na zložitejších návrhoch je drahšia, najmä ak si najímate profesionálov, aby to urobili za vás.

Inštalácia: Najímanie profesionálov vás bude stáť peniaze, ale robenie projektu sami od vás bude vyžadovať čas a úsilie, takže si musíte vybrať, čoho ste ochotní sa vzdať.

Aby sme vám poskytli sprievodcu materiálmi a spotrebným materiálom, za ktoré možno budete musieť zaplatiť, tu sú niektoré, ktoré by ste mohli potrebovať, a ich zodpovedajúce náklady.

fialové akcentové steny
Materiály/dodávky pre Backsplash náklady
Keramické dlaždice 3,25 až 7,50 USD za štvorcový meter
Porcelánové dlaždice 5,95 až 10,15 USD za štvorcový meter
Sadrokartón odolný proti plesniam (každá 32 štvorcových stôp) 10 až 12,50 USD za hárok 4×8
Malta na tenké dlaždice (vrece 50 libier) 15 až 22 dolárov za tašku
Príslušenstvo (skrutky do sadrokartónu, tmel, priestor na dlaždice atď.) 2 až 3,25 USD za štvorcový meter
Rôzne bezpečnostné vybavenie a ručné náradie 50 až 150 dolárov
Vŕtačka a miešacia lopatka na riedku maltu a škárovaciu maltu (možno si požičať) Viac ako 55 dolárov
Motorová píla na dlaždice s čepeľou na dlaždice (pílu je možné prenajať, ale nie čepeľ) Viac ako 185 dolárov

Inštalácia dlaždíc a náklady na prácu na štvorcovú stopu

 Gazdovská kuchyňa s drevenou doskou, bielymi skrinkami, štvorcovým obkladom, rúrou, digestorom a sporákom Ak sa rozhodnete požiadať o pomoc profesionálov pri inštalácii vašej štvorcovej dlaždice backsplash, budete musieť zaplatiť za ich prácu a ďalšie služby, ktoré môžu byť potrebné na ceste (čo je to, čo môžete ušetriť, keď sa rozhodnete urobiť si sami vec). Niektoré zo služieb, za ktoré musíte zaplatiť, a ich príslušné náklady zahŕňajú:

Služby potrebné pre Square Tile Backsplash náklady
Inštalácia dlaždíc Backsplash 8,75 až 20 dolárov za štvorcový meter
Odstránenie starého backsplash 3 až 5 dolárov za štvorcový meter
Výmena alebo oprava sadrokartónu 1 až 2,25 USD za štvorcový meter
Umelecké dielo (ako mozaika a iné vzory) 30 dolárov za hodinu

Ako vypočítať štvorcové stopy pre dlaždice Backsplash

 Drevená kuchynská doska z farmy, sivé skrinky, drez, batéria a štvorcové dlaždice Pri práci s vašou štvorcovou dlaždicou backsplash je jednou z úloh, na ktorej budete musieť pracovať, výpočet veľkosti vašej backsplash. Na túto úlohu budete potrebovať nejaké materiály vrátane krajčírskej pásky, ceruzky alebo pera, papiera a kalkulačky, aby ste sa uistili, že merania sú správne.

Či už tento projekt zveríte do rúk profesionálov, alebo na ňom budete pracovať sami, budete musieť vedieť, na akej veľkej backsplash budete pracovať. Aby sme vám s touto úlohou pomohli, na začiatok sú uvedené jednoduché kroky:

1. Získajte celkovú plochu backsplash: Vezmite si meraciu pásku a zmerajte šírku a výšku backsplash v štvorcových palcoch. Zapíšte si miery, aby ste ich nestratili alebo nezabudli.

2. Vypočítajte štvorcové palce: Vezmite si kalkulačku a vynásobte výšku šírkou, aby ste získali konečné číslo na ploche.

3. Získajte celkovú štvorcovú stopu backsplash: Keďže dlaždice sa predávajú na štvorcovú stopu, musíte celkový počet štvorcových palcov vydeliť 144.

Pozrite si ďalší súvisiaci obsah v našom článku o rôznych typy kuchynského backsplash na tejto stránke.