Hlavná TV Súťažiaci v kategórii „Bachelorette“ JJ Lane sa oženil s Kaylou Hughes: Pozrite si prvé svadobné fotografie

Súťažiaci v kategórii „Bachelorette“ JJ Lane sa oženil s Kaylou Hughes: Pozrite si prvé svadobné fotografie

 Svadba JJ Lane a Kayly Hughes Svadba JJ Lane a Kayly Hughes. (Alyssa Reinhold)
2 roky výročie nápady ho

Tento víkend bola rozdaná ďalšia finálová ruža. Súťažiaci v bakalárke JJ Lane , ktorý sa objavil na JoJo Fletcher sezóna seriálu reality ABC, vydatá Kayla Hughesová v Denveri v Colorade v sobotu 29. februára.

„Sme nadšení, že sme manželmi a oficiálne začíname túto ďalšiu a najlepšiu kapitolu v živote spolu,“ povedal pár pre The Faircityfire v spoločnom vyhlásení. 'Tešíme sa, že si založíme vlastnú rodinu a budeme aj naďalej milovať a sledovať, ako Gemma rastie a kvitne.'

Fotograf Alyssa Reinhold , ktorý má sídlo v domovskom štáte páru Colorado, zachytil sladké portréty páru v ich mieste v Denveri.

 Svadba JJ Lane a Kayly Hughes

Svadba JJ Lane a Kayly Hughes. (Alyssa Reinhold)

Dvojica sa prvýkrát spojila po tom, čo Lane, ktorá pracuje v oblasti financií, poslala Hughesovi správu cez LinkedIn. Lane – otec dcéry Gemmy – navrhol Hughesovi, keď slnko zapadalo počas rodinnej dovolenky na Kauai na Havaji.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

použité svadobné šaty v mojej blízkosti

Presne pred rokom...a už len mesiac do konca našich životov! Tak vďačný za túto rodinu!

Príspevok zdieľaný používateľom JJ Lane (@jjhlane) zapnuté

nápady na usporiadanie kúpeľne

Hughes je bývalý roztlieskavačky NFL pre Kansas City Chiefs. Jej spolutanečníci, ktorí zostali verní tradícii tímu, vystúpili s nevestou po prvom tanci páru. 'Bol to dobrý spôsob, ako začať tanečnú párty!'