Hlavná Filmy „Svadba môjho najlepšieho priateľa“ mala alternatívny koniec kvôli problémom s postavou Julie Robertsovej

„Svadba môjho najlepšieho priateľa“ mala alternatívny koniec kvôli problémom s postavou Julie Robertsovej

 Julia Robertsová Julia Roberts hrala ako Julianne Potter v roku 1997 v romantickej komédii „Svadba môjho najlepšieho priateľa“. (Foto Ronald Siemoneit/Sygma/Sygma cez Getty Images)

Amerika nie je taká zlatá. to je od vydania uplynulo 20 rokov klasického svadobného filmu Svadba môjho najlepšieho priateľa a akosi zo zákulisia stále vychádzajú nové tajomstvá. Najnovšie odhalenie — podľa riaditeľa P. J. Hogan - je veľký.

Ľudia boli zjavne tak rozhorčení Julia Robertsová “ postavu, že bol nútený vydať alternatívny koniec. Hogan sa podelil o drámu zo zákulisia Entertainment Weekly , hovoriac, že ​​testovacie publikum bolo menej ako ohromené Julianne Potterovou a nie kvôli predstaveniu postavy Juliou Robertsovou. Ak niečo, milovaná herečka práve urobila že dobrá práca pri premietaní Julianniných manipulatívnych spôsobov divákom.

'Chceli ju mŕtvu,' povedal Hogan. 'Jednoducho nedokázali pochopiť jej motívy.'

Po testovacej projekcii si vedúci odtiahol Hogana nabok. 'Ako chcete zachrániť tento film?' spýtal sa nemenovaný jednotlivec riaditeľa. „Boli veľmi nervózni, pretože sme natáčali film Julie Robertsovej a nemohli dopustiť, aby skončila sama a nešťastná. Museli sme teda vymyslieť niečo, čo by štúdio potešilo, ale bolo to prijateľné pre publikum.“

 Môj najlepší priateľ's Wedding movie poster

Svadba môjho najlepšieho priateľa, v hlavnej úlohe s Juliou Roberts, vyšla v roku 1997. Poďakovanie: TriStar Pictures

V romantickej komédii sa Julianne nakoniec nepodarilo oddeliť svojho milovaného najlepšieho priateľa Michaela ( Dermot Mulroney ), a jeho mladšia snúbenica Kimmy ( Cameron Diaz ). Napriek početným pokusom Julianne rozobrať blížiace sa svadby, jedna osoba slúžila ako hlas morálneho rozumu počas celého filmu: Jej homosexuálny mentor a priateľ George ( Rupert Everett ).

'Rozšírili sme jeho charakter,' povedal Hogan. „Zakaždým, keď sa s ním Julianne rozprávala, vysvetlila, prečo robí tieto hrozné veci; je celý jej svedomím.'

Osem mesiacov po tom, čo sa film pôvodne skončil, sa Roberts vrátil na scénu, aby nakrútil alternatívny koniec. Ako si spomínam, Julianne nakoniec tancovala v záverečnej scéne s Georgeom po odchode novomanželov. „Bolo by to pre mňa skľučujúce zakončenie, keby sa George neukázal,“ poznamenal Hogan. „Týchto posledných päť minút skutočne umožnilo fungovanie celého filmu.“

Medzitým, čo presne bol pôvodný koniec, ktorý spôsobil taký hulvát? Prvý scenár skončil stretnutím Julianne s pekným chlapom (John Corbett) v záverečnej fáze filmu.