Hlavná Celebrita Svadba Nikki Ferrell a Tylera Vanloo v Kansas City: Všetky vnútorné fotografie

Svadba Nikki Ferrell a Tylera Vanloo v Kansas City: Všetky vnútorné fotografie

  Svadba Nikki Ferrell Nikki Ferrell navštevuje Moet & Chandon 'Tiny Tennis' s Rogerom Federerom v klube 50 vo Viceroy Miami 19. marca 2014 v Miami na Floride. (Foto Gustavo Caballero/Getty Images pre Moet & Chandon)

Úchvatná nevesta! Nikki Ferrell vyzerala žiarivo počas jej soboty 8. októbra svadba keď sa vydala za svojho snúbenca, Tyler Vanloo , v Kansas City, Missouri.

Červenajúca sa nevesta (29) si obliekla biele šaty v štýle morskej panny so srdiečkovým výstrihom a čipkovaným živôtikom. Dlhé blond vlasy jej padali do jemných vĺn a svoj svadobný vzhľad zvýraznila perlovými náušnicami.

Prvý celý deň ako pani Tyler Vanloo, bývalá Bakalár súťažiaca sa objavila na Instagrame a zdieľala úžasný obrázok seba v Loose Park v Kansas City, obklopená svojou svadobnou párty. Jej šesť družičiek – vrátane kolegyne Bakalár kamenec Andi Dorfman – mala na sebe dlhé ružovo-ružové šaty a nosila nádherné ružové, biele a tmavo bordové kytice.

Dorfman tiež zdieľala zábavnú fotografiu, na ktorej je s nevestou hlúpa. „Kým nás smrť nerozdelí @nikki_ferrell #boli dvaja najlepší priatelia #vanloopartyof2,“ napísala.

ako skoro poslať uložiť dátumy

Kým nás smrť nerozdelí 😘 @nikki_ferrell # boli dvaja najlepší priatelia # vanloopartyof2

Fotografia, ktorú zverejnil Andi Dorfman (@andi_dorfman) na

'Toto mi dáva všetky pocity,' napísal Ferrell k fotke šťastnej nevesty a ženícha. „Neviem opísať, aký úžasný bol tento víkend. Prial by som si, aby som sa mohol vrátiť a prežiť každý jeden moment tisíckrát. Ďakujeme všetkým, ktorí boli súčasťou nášho najlepšieho dňa v živote, od našej svadobnej hostiny až po posledného hosťa. Tyler a ja si vážime každého jedného z vás.'

Dorfman počas slávností udržiaval fanúšikov v obraze. „Južné slávnosti! Hádaj, kto je ženatý,“ zdieľala na Snapchate. 'Aké je to krásne?'

Vanloo zverejnil čiernobiely záber novomanželského páru na tanečnom parkete. „Ten doživotný trest sa nezdá byť taký zlý,“ napísal ku krásnemu obrázku.

Ten doživotný trest nevyzerá až tak zle. #vanloopartyof2

Fotografia, ktorú zverejnil Tyler VanLoo (@tyler_vanloo) na

Ferrell's Bakalár priatelia, Christy Hansen a Kelly Travis , boli medzi hosťami páru. Po oslave sa návštevníci svadby podelili o úprimné zábery z oslavy pomocou hashtagu #vanloopartyof2 na zdokumentovanie špeciálneho dňa.

Predsvadobný záber zachytil Ferrell, ako sa pripravuje na prechádzku uličkou, necháva si upravovať vlasy a oblieka si čipkovaný podväzok. Na samostatnej fotografii sa krásna nevesta podelila so svojimi družičkami predsvadobnými drinkami.

Dnes ráno som sa zobudil so super boľavými nohami, strateným hlasom a 1000 librami laku na vlasy vo vlasoch. Ale čo je najdôležitejšie, zobudil som sa s vďačným srdcom za to, že som bol súčasťou veľkého dňa @nikki_ferrell! Ďakujem veľmi pekne za smiech, spomienky a ŠAMPIÓNY! Tu je #vanloopartyof2 🎉

Fotografia, ktorú zverejnila Kylie (@kyliepayne23) na

Po ceremónii jeden hosť zachytil video, na ktorom Vanloo a Ferrell zdieľali pomalý tanec na skladbu „Are You With Me“ od Eastona Corbina, zatiaľ čo ďalší zdieľal obrázok novomanželov a ich 5-poschodovej svadobnej torty.

#vanlooppartyof2

Video zverejnené Ashtonom (@afrankrdh) na

@nikki_ferrell si myslí, že som tu, aby som oslávil jej večnú lásku, ale naozaj som prišiel pre tortu @mclainsbakerykc #duh #vanloopartyof2

Fotografia zverejnená KC Local Eats (@kclocaleats) dňa

kuchyne tmavé skrinky

Nádherná nevesta, pekný ženích, krásny obrad @nikki_ferrell #vanloopartyof2 #fatherdaughterdance #myguy 😍

Fotografia, ktorú zverejnila Dianne Ferrell (@deedeeferrell9) na

Zdá sa, že pán a pani Vanloo a ich hostia mali úžasný čas.

Ubehlo to príliš rýchlo! Poďme si to zopakovať! @nikki_ferrell 🙆🏻💃🏻😘 #VanLooPartyof2

A video posted by Molly Zemianek (@molly_zemianek) on

Najkrajšia nevesta!! @nikki_ferrell #VanLooPartyof2

A photo posted by Molly Zemianek (@molly_zemianek) on

Fakt: aj pri zlom osvetlení je stále 100x krajšia ako ja #vanloopartyof2

svadobné šaty na 2. svadbu

Fotografia, ktorú zverejnila Kelly DeBrabander (@onederfulkelly).

#vanlooppartyof2

Fotografia, ktorú zverejnil Andi Gladbach (@andrea_nicole97) na