Hlavná Celebrita Svadba Ronda Rousey a Travisa Browna na dvore na Havaji: Choďte do svadby

Svadba Ronda Rousey a Travisa Browna na dvore na Havaji: Choďte do svadby

  Svadobné fotografie Ronda Rousey Svadobný album Ronda Rousey. (Foto s láskavým dovolením Travis Browne / Instagram)
čierny a biely kremeň

Rovnako ako vy, novomanželia Ronda Rouseyová a Travis Browne nemôže zastaviť zdieľanie fotografií z ich nezabudnuteľný svadobný deň . Pár, ktorý si minulú sobotu 26. augusta vymenil sľuby na intímnom dvornom obrade na Havaji, zverejnil v utorok večer prostredníctvom Instagramu fotografie zo svojej svadby.

Na záberoch fotografa výtvarného umenia Briana Bowena Smitha je vidieť, ako sa títo dvaja smejú, užívajú si moment a zdieľajú svoj prvý bozk na strane útesu s výhľadom na Tichý oceán. “Najšťastnejší deň v mojom živote...” 30-ročný olympionik napísal popri jednom scénickom zábere tých dvoch, ktorí sa na seba zbožne pozerajú. Rousey potom nadviazala sladkým obrázkom, ako sa bozkáva so svojím manželom, s titulkom: „Láska môjho života“.

Najšťastnejší deň môjho života….

Príspevok zdieľaný používateľom rondarousey (@rondarousey) na

Láska môjho života

Príspevok zdieľaný používateľom rondarousey (@rondarousey) na

Bojovník MMA Browne zopakoval pocity svojej manželky a na svojom Instagrame sa podelil o niekoľko momentov zo zákulisia, vrátane jedného z nich stojaceho s predstaviteľom. “Čakám na ženu mojich snov!!!” označil fotku na Instagrame. “Je úplne dokonalá!!” napísal vedľa inej fotografie.

Čakám na ženu mojich snov!!! #browsey2017

Príspevok zdieľaný používateľom travisbrownemma (@travisbrownemma) na

Je úplne dokonalá!!

Príspevok zdieľaný používateľom travisbrownemma (@travisbrownemma) na

Absolútne prekrásna!! #browsey2017

Príspevok zdieľaný používateľom travisbrownemma (@travisbrownemma) na

Aká by to však bola svadba bez riadneho telefonátu s kľúčovými dodávateľmi? Aj keď svadba páru pri mori nebola žiadna ozdoba, nevesta sa postarala o to, aby ukázala lásku svojmu fotografovi, ako aj návrhárovi šiat. 'Ďakujem @brianbowensmith za úžasné fotky #Browsey2017 , Ďakujem @galialahav za krásne šaty,“ napísala. Rousey vyzerala vo svoj svadobný deň oslnivo v čipkovaných a krištáľových šatách bez rukávov a lichotiacich postave s hlbokým vrúbkovaným živôtikom.

Šaty neboli jediným faktorom, ktorý prispel ku krásnemu vzhľadu nevesty. 'Ďakujem @thisbabe @heeezooo @alejandroperazastyle za let do stredu Tichého oceánu, aby mi pomohol pripraviť sa,“ dodala o svojom glam tíme. 'A ďakujem @travisbrownemma za to, že si ma každý deň navždy vybral #wrongmovesucka #YouGoinNowhere .“

Ďakujem @brianbowensmith za úžasné fotky z #Browsey2017, ďakujem @galialahav za krásne šaty, ďakujem @thisisbabe @heeezooo @alejandroperazastyle, že si mi odletel do stredu Tichého oceánu, aby si mi pomohol pripraviť sa – a ďakujem @travisbrownemma za to, že si ma každý deň navždy vybral #wrongmovesucka #YouGoinNowhere

Príspevok zdieľaný používateľom rondarousey (@rondarousey) na

Naveky a vždy

Príspevok zdieľaný používateľom rondarousey (@rondarousey) na

Haristylista Abraham Esparza v utorok prostredníctvom sociálnych médií zverejnil niekoľko záberov Rousey, vrátane jedného z jej primáčania pred obradom. Profesionál s vtipom zverejnil ďalšiu fotku, ako upravuje nevestin závoj, keď sa naklonila, aby pobozkala Browna.

Príspevok zdieľaný Abrahamom Esparzom (Abe The Babe) (@thisisbabe) na

Detailný záber na vlasy, ktoré som dal @rondarousey na jej svadbu 👰🏼 ešte raz ďakujem za všetko! Makeup od @heeezooo Hair by me! @oribe @ghd_northamerica @ghdhair @ysparkusa #rondarousey #weddinghair #hawaii #beauty #browdy

Príspevok zdieľaný Abrahamom Esparzom (Abe The Babe) (@thisisbabe) dňa

Super neformálny obrad zahŕňal niekoľko desiatok blízkych nevesty a ženícha. Rousey sa vydala mimo reflektorov a počas najväčšieho boxerského zápasu roka. Mladomanželia v apríli oznámili, že sa zasnúbili na Novom Zélande.

'Je to Havajčan, takže urobíme niečo ako na dvore, mexickú Corona párty,' povedala nevesta Kelly Ripa a Ryanovi Seacrestovi. 'Ale ako na Havaji.'