Hlavná Celebrita Svadobná sprcha Kelsea Ballerini je cieľmi: Pozrite si vnútorné fotografie

Svadobná sprcha Kelsea Ballerini je cieľmi: Pozrite si vnútorné fotografie

 Kelsea Ballerini Najbližší priatelia Kelsea Ballerini, vrátane Hillary Scott, jej tento víkend pred svadbou pripravili krásnu svadobnú sprchu. (Shutterstock.com)

bez ospravedlnenia, country speváčka Kelsea Ballerini oslávila svoju blížiacu sa svadbu s Morganom Evansom dokonalou svadobnou sprchou.

Hitmaker „Dibs“ a jej najbližší kruh, vrátane hlavnej speváčky Lady Antebellum Hillary Scott, zverejnili fotografie z dokonalej záležitosti na Pintereste, ktorá zahŕňala množstvo kvetinových koruniek, tlmených farieb a kvetinových koruniek. Ballerini zdieľala prezentáciu, ktorá sa otvorila fotografiou, na ktorej je obklopená blízkymi na otvorenom poli.

dnes oslavujeme Lásku. moje srdce je také plné, že praskne.

Príspevok zdieľaný Kelsea Ballerini (@kelseaballerini) je

Každý hosť držal balóny a zahaľoval Ballerini, ktorí sa dostali do centra pozornosti v bielych šatách v bohémskom štýle s elegantným rozparkom. 'Dnes oslavujeme lásku,' napísal spevák. 'Moje srdce je také plné, že praskne.' Oslava sa konala doma a vhodne zdobená bielymi, ružovými a ružovo zlatými balónmi. Zeleň, pšenica a ružové kvety dodali priestoru, ktorý bol tiež ozdobený lampášmi a roztomilým tabuľovým nápisom umiestneným na zadnej verande.

Po tematickej hre s toaletným papierom nevesta a vybraná skupina jej kamarátov skočili do bazéna na dvore.

🥂 do GORG 👰🏼 @kelseaballerini #happilyevansafter bola perfektná sprcha oslavujúca takúto špeciálnu #LÁSKU. Neexistuje nikto iný, komu by sa páčilo povzbudzovanie perlivej vody s ozdobnou slamkou viac ako tebe, Kels. 😘 📸: @_blythethomas

Príspevok zdieľaný Hillary Scott (@hillaryscottla) na

...a zabávali sa aj dievčatá! Už teraz tak milujú svoju tetu @kelseaballerini! Toto môže byť jedna z mojich obľúbených fotiek vôbec! 😘💕#happilyevansafter 📸: @_blythethomas

Príspevok zdieľaný Hillary Scott (@hillaryscottla) na

Balleriniho mentor a dlhoročný priaznivec priemyslu Scott, ktorá so svojím manželom čaká dvojičky, tiež zdieľal niekoľko záberov zo sladkej aférky. '...a dievčatá sa tiež zabávali!' napísala stálica Lady Antebellum. „Už tak veľmi milujú svoju tetu @kelseaballerini! Toto môže byť jedna z mojich obľúbených fotiek vôbec! #happilyevansafter.” Ballerini strávila tento rok v lete kvalitný čas so Scottom a jej posádkou po tom, čo sa pripojila ku kapele na ich Vyzeráš dobre Svetové turné.

Budúca nevesta a Evans sa zasnúbili počas prázdnin v roku 2016. „Dnes ráno, o 9 mesiacov a 13 dní neskôr, kľakol na jedno koleno v kuchyni, keď som pálila palacinky, a požiadal ma o ruku,“ povedala vtedy speváčka „Love Me Like You Mean It“. „Milovať ho bol najväčší dar môjho života. A teraz to musím robiť celý život. #HECALLEDDIBS .“