Hlavná Vírusové Svadobná torta Ametyst Geode od dizajnéra torty Colorado sa stala virálnou

Svadobná torta Ametyst Geode od dizajnéra torty Colorado sa stala virálnou

 Svadobná torta Geode Túto ametystovú geódovú svadobnú tortu vytvorila Rachael Teufel z Intricate Icings Cake Design. Poďakovanie: Ali N Garrett

Dizajnérka tort Rachael Teufel vďaka fascinujúcej geologickej a kulinárskej odbornosti vytvorila svadobnú tortu s ametystovou geódou, ktorá otriasa naším svetom.

Trojposchodovú krásu inšpirovanú minerálmi vytvoril Zložitý dizajn torty Icings majiteľa Teufela na oslavu spustenia butikovej plánovacej spoločnosti a svadobného miesta v Colorade.

Aj keď torta (zatiaľ) nebola pre nevestinu skutočnú svadbu, povedal luxusný dizajnér tort Teufel Faircityfire že ten diel mal celkom slušnú minulosť. „Torta bola v ten večer stredobodom jednej z troch vinet inšpirovaných ‚emóciami‘,“ povedala a dodala, že realistická svadobná torta s ametystovou geódou spadala do kategórie emócií „radosti“.

„Radosť hovorí o tom, že zažijete niečo, čo poteší oko, zahreje vaše srdce alebo upokojí dušu,“ povedal Teufel. Celá kategória „predviedla rôzne geódy“ a „zahŕňala bohaté textúry, sýte farby a veľa svetla, vďaka čomu prirodzená krása a tvar geód vedú k dizajnu“.

 Svadobná torta Geode

Svadobná torta predvádzala prirodzený tvar geódy. Kredit: Ali N Garrett

Ak si myslíte, že táto torta bola vyrobená len na vystavenie, zamyslite sa znova! Bohaté, trblietavé fialové kryštály svadobnej torty geóda sú úplne jedlé a vyrobené z jedinečnej kombinácie kameninovej cukrovinky a kryštálového cukru. Zmes sa potom pridala do viacfarebnej modelovacej čokolády a tvarovala sa do torty potiahnutej fondánom. Kus bol potom dotvorený ručne maľovanými detailmi a zlatými listami. Teufel použila skutočné geódy ako inšpiráciu pre svoj dizajn a tiež svadobnú výzdobu.

Môže trvať tisíce rokov, kým sa z minerálnych vrstiev geódy vytvorí nádherný displej, aký je možné vidieť na cukrovinke Intricate Icings Cake Design. Ako skutočná geóda, Teufel ponechal ametystový stred koláča trochu dutý, aby vytvoril zložitý a pútavý dizajn kryštálov vyrastajúcich z jeho vnútorných okrajov. Na rozdiel od samotných skál, stavba svadobnej torty geode trvala asi 16 hodín praktickej práce.

Dizajnérka torty Geode začala svoju cestu niekoľkými kurzami zdobenia tort Wilton v roku 2001, keď hľadala kreatívne odbytisko po svojej každodennej práci, a do roku 2006 si vytvorila vlastnú spoločnosť a odvtedy si urobila dobré meno tým, že sa zamerala na luxusné svadby. a torty na podujatia a intímne kurzy.

„Keďže sa táto torta stala virálnou, dostal som viacero otázok, v ktorých som žiadal, aby som ju vytvoril pre ostatných,“ povedal Teufel. Dizajnérka uviedla, že svadobná torta s ametystovou geódou by mala hodnotu 2 000 dolárov a vysvetlila, že jej fyzická poloha ju, žiaľ, obmedzuje na obsluhovanie klientov v Colorade a južnom Wyomingu, povzbudila každú nevestu, aby premýšľala o nových spôsoboch, ako túto myšlienku rozvinúť a urobiť z nej svoju vlastnú. .

„Mojím cieľom ako umelca je vytvoriť jedinečnú tortu pre každého klienta,“ povedala. 'Môžete mať úžasný koláč, ktorý chutí úžasne, dokonca aj s fondantom z bielej čokolády.'

Pozrite si 360-stupňový pohľad na neuveriteľnú ametystovú geódovú svadobnú tortu od Rachael Teufel nižšie! Torta bola predstavená pri uvedení plánovacej spoločnosti Udalosti prvého pohľadu a miesto konania Moss Denver .