Hlavná Vírusové Svadobné šaty tejto nevesty a šaty jej družičiek sa stali virálnymi z celkom príbuzného dôvodu

Svadobné šaty tejto nevesty a šaty jej družičiek sa stali virálnymi z celkom príbuzného dôvodu

(Kredit: Shutterstock)

Svadby majú tendenciu byť virálnymi z mnohých dôvodov, ale začiatkom tohto týždňa sa jedna nevesta a jej dievčenský gang dostali na titulky z iného, ​​​​jednoduchého štylistického bodu.

„Moja kamarátka sa vydala minulý mesiac a jej šaty a družičky“ šaty VŠETKY MALI VRECKÁ “, jedna z družičiek, Nell Goddard, popisoval posilňujúci výstrel zo šiestich družičiek zhromaždených okolo svojho kamaráta na schodoch kostolného oltára. „A áno, použili sme ich na uskladnenie občerstvenia , Ďakujem za opýtanie.'

nápady na svadobnú sprchu počas covidu

Samotný obrázok sa páčil viac ako 14 000-krát a retweetoval takmer 3 000-krát. Na snímke nevesta Eva Paterson a jej družičky vyzerajú pokojne – takmer ako dievčenská skupina na obale albumu – s rukami ostro vo vreckách , všetky športové výrazy tváre, ktoré sú príliš cool pre školu. Šaty družičiek boli sýto smaragdovo zelené (ideálne na chladnú zimnú svadbu), celé dlhé po zem, ale navrchu mali rôzne živôtiky.

'Vyrábam svadobné šaty mojej dcéry s jasnými pokynmi, aby mali vrecká,' napísala na Twitteri jedna matka nevesty v reakcii na obrázok.

„Božský! Všetci vyzeráte veľkolepo a primerane vybavení na čokoľvek, čo vás deň môže pripraviť!“ komentoval iný používateľ.

„VŽDY VRECKÁ,“ napísal ďalší fanúšik tohto štýlu. 'Milujem to. Špinavá svadba.'

Paterson povedal Press Association že vybaviť svoje družičky (a seba) vreckami v deň svadby nikdy nebola otázka. „Nikdy by ste nečakali, že si prenajmete obleky pre chlapov a potom im ‚pridáte vrecká‘ ako extra,“ povedala. 'Tieto šaty dokazujú, že je možné vyzerať nádherne, cítiť sa úžasne a byť prakticky vybavený na deň, a dúfam, že to povzbudí aj ostatné značky, aby sa v tejto veci zdokonalili.'

Paterson si kúpil šaty, ktoré už mali vrecko Davidova nevesta a zaplatila malý príplatok za pridanie vreciek k šatám svojich družičiek od KF Bridal. (Vo vyhlásení pre Faircityfire , David’s Bridal poznamenal, že jej predajcovia ponúkajú úpravy na mieste a sú schopní prispôsobiť šaty prvkami, ako sú čiapky, rukávy a vrecká.)

(Poďakovanie: David's Bridal)

(Poďakovanie: David's Bridal)

(Poďakovanie: David's Bridal)

„Dámske oblečenie jednoducho neposilňuje ženy tak, ako by malo,“ uzavrela nevesta. 'Vrecká sú v porovnaní s celosvetovým útlakom žien taký malý problém, ale myslím si, že to hrá oveľa hlbšiu mylnú predstavu, že ženy by mali skôr vyzerať dobre ako byť prakticky vybavené - ale prečo by sme si mali vyberať my?'

Zabezpečte si ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .