Hlavná TV Svadobné video John Luke a Mary Kate z dynastie Duck: Pozrite sa!

Svadobné video John Luke a Mary Kate z dynastie Duck: Pozrite sa!

 Kačacia dynastia's John Luke Robertson and Mary Kate McEacharn wedding John Luke Robertson z Duck Dynasty a Mary Kate McEacharnová sa zosobášili v júni 2015. Poďakovanie: Hunter Leone

Len niekoľko dní do vydania celovečerného svadobného videa Johna Luka a Mary Kate, lojálni Kačacia dynastia fanúšikovia majú možnosť nahliadnuť. A ak je ich vstup do manželského života ničím nerušený, povedali by sme, že tento pár čaká divoká jazda!

najlepšie svadobné dary pre rodičov

Niet divu, prečo Kačacia dynastia svadba, ktorá sa konala v júni 2015, bola tak veľmi očakávaná. Slávnu rodinu Robertsonovcov sledujú diváci od začiatku roku 2012. Zdá sa, akoby sme prižmúrili oči a z Johna Lukea vyrástol mladý muž. Svadobná videoukázka však zvýrazňuje jeho sladký, chlapčenský šarm, keď sa pripravuje povedať „Ja áno“.

„Aj mňa to naozaj zasiahlo,“ hovorí John Luke divákom, „aké mám šťastie, že si beriem dievča, na ktorom mi záleží a ktoré má také neuveriteľné talenty, dary a schopnosti... Naozaj dúfam, že som ten typ muža. ktorý to v nej vyvolá, keď spolu vyrastáme.“

The svadba vonku sa konalo na farme Robertson za účasti takmer 800 hostí. Dobre naplánovaný obrad spojil rodinu a priateľov zo všetkých kútov sveta. „Buďte priateľom nevesty alebo priateľa ženícha, sadnite si prosím spolu; je tu dosť miesta,“ hlásal nápis, keď hostia vstúpili do areálu. A pri predstavení Duck Commander a otca ženícha Willieho sa diváci dočkali sĺz a množstva smiechu.

svadobné šaty za málo peňazí

Pred teória lupy 18-minútový celovečerný svadobný film, ktorý 12. februára zverejnila sestra ženícha Sadie, pridáva na napätí tým, že sa dostáva na sociálne médiá.

'Svadobný príves Johna Lukea a Mary Kate!' zdieľala na Instagrame po vydaní sneak peek. “YAYYY najkúzelnejší deň všetkých čias!! 2.6.16.“

odkaz v bio na svadobný trailer Johna Lukea a Mary Kates! YAYYY😍 najkúzelnejší deň vôbec!! 2.6.16

kto by mal byť pozvaný na skúšobnú večeru

Video zverejnené Sadie Robertson (@legitsadierob) na

Po tom, čo sme videli, ako John Luke pred svadbou vyskakuje z lietadla a pár oslavuje ohňostrojom v noci na svadbu, nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo prinesie budúcnosť! Gratulujem k tomuto Kačacia dynastia pár!

 Kačacia dynastia's John Luke Robertson and Mary Kate McEacharn wedding

Hostia hádzali konfety na Mary Kate McEacharn a Johna Luka Robertsona na ich svadobnej hostine.

Kačacia dynastia vysiela v stredu o 21:30. EST na A&E.