Hlavná TV Svadobné video Johna Luka a Mary Kate z dynastie Duck: 5 najlepších momentov

Svadobné video Johna Luka a Mary Kate z dynastie Duck: 5 najlepších momentov

  Svadobná oslava dynastie kačíc John Luke Robertson z Duck Dynasty a Mary Kate McEacharnová sa zosobášili v júni 2015. Poďakovanie: Hunter Leone
modrá dlaždica metra backsplash

Minulý víkend sme vám priniesli náhľad klip zo svadby Johna Lukea Robertsona a Mary Kate McEacharnovej z dynastie Duck v júni 2015 a teraz uvádzame premiéru celého videa s našimi 5 najlepšími momentmi!

Na tejto krásnej svadbe plnej moderného vintage a vidieckych nádychov proste zbožňujeme všetko. Od žiarivých kytíc a kvetinových koruniek až po svojráznu kolekciu jedálenských stoličiek, drevených lavíc a opierok, na ktorých si hostia môžu sadnúť, aby boli svedkami obradu, krása svadby Johna Luka a Mary Kate žiari v malých detailoch.

Keďže je od obradu po recepciu príliš veľa ohromujúcich podrobností, nahliadnite nižšie na našich 5 najlepších momentov zo svadby Johna Luka a Mary Kate!

  Kačacia dynastia's John Luke Robertson

Hviezda dynastie Duck John Luke Robertson mal na vnútornej strane saka vytlačené obrázky jeho a Mary Kate. Poďakovanie: Loupe Theory

Mary Kate vyzerala neuveriteľne vo svojich dvojdielnych bielych svadobných šatách Sherri Hill zložených z čipkovaného crop topu a splývavej tylovej sukne. Na vrchole s romantickými kučerami a žiarivou kvetinovou korunou ukradla šou, keď kráčala po zelenej tráve, aby zaviazala uzol. Ale počas novo zverejneného svadobného videa páru môžeme tiež vidieť, ako John Luke odhaľuje svojej neveste záludný prírastok vo svojom svadobnom šatníku, ktorý sme museli spomenúť v našej top 5!

Vo vnútri ostrého saka Johna Luka bola vlastná potlačená podšívka, na ktorej boli krásne fotografie jeho a Mary Kate. V samom strede skrytej koláže je zlatý žiariaci obraz páru, ktorý sa takmer bozkáva – nádherný obraz zachytený počas zásnubného fotenia.

  Svadobná hostina Duck Dynasty

Svadobná hostina dynastie Duck predstavovala stanicu slushie s viacerými príchuťami. Poďakovanie: Loupe Theory

Nazývajte nás hladnými, ale druhé miesto na našom zozname najlepších momentov je vyhradené pre jedlo a nápoje na tejto párty! Okamžite nás upútala stanica na výrobu slushie! S príchuťami ako Blue Razzle Berry, Pink Lemon Lemon Pucker a Root Beer Fizz naplánovali John Luke a Mary Kate perfektný samoobslužný bar pre hostí, aby sa schladili počas letnej svadby.

najlepšie milostné piesne všetkých čias

Pár mal na kŕmenie viac ako 800 hostí, takže rýchle sústa bolo absolútne nevyhnutné a spolu so šalátovými barmi a ďalšími stánkami s občerstvením poskytoval ich obrí gril na mäkké taco rýchle obživu pre hostí, ktorí sa chceli vrátiť na tanečný parket. Nebojte sa, nezabudli ani na sladký čaj a šesťposchodovú svadobnú tortu!

  BC Jean a Mark Ballas vystupujú na svadbe dynastie Duck

BC Jean a Mark Ballas boli medzi niektorými účinkujúcimi na svadobnej oslave dynastie Duck. Poďakovanie: Loupe Theory

Ďalšia na zozname je zábava! Jednoducho nemôžete mať 800 hostí Kačacia dynastia svadba bez skvelej živej hudby na začiatok párty! John Luke a Mary Kate otvorili veľký tanečný parket a podelili sa o svoj prvý tanec ako manželia na skladbu „Forever Like That“ v podaní samotného umelca nahrávky, Bena Rectora. Potom vyšli na pódium celé zástupy miestnych kapiel a účinkujúcich, aby serenádovali veľkú svadobnú posádku, vrátane jedného z družbov Johna Luka.

The nedávno zasnúbený Tanec s hviezdami Pro Mark Ballas a BC Jean sa tiež zúčastnili na letnej svadbe a možno ich vidieť vo videorozhovore pred ceremoniálom a vystupovať počas recepcie neskôr večer! Aký výbuch to muselo byť, byť súčasťou tejto udalosti!

  Kačacia dynastia's John Luke Robertson

Mary Kate a John Luke z dynastie Duck si vymenili darčeky pred svadbou. Poďakovanie: Loupe Theory

Štvrtým na našom zozname je super sladká výmena darčekov, ktorú uskutočnili John Luke a Mary Kate pred ich prvým pohľadom. Pár, ktorý zostal vo svojich oddelených priestoroch, otvoril jediný darček od ich čoskoro-k-byť-manžela. Zatiaľ čo John Luke daroval svojej neveste nádherné náušnice, Mary Kate darovala Johnovi Lukovi ručne vyrobený album plný kresieb a sladkých pocitov o ich spoločnom živote.

'Myslím, že na ňu budem vždy hrdý,' povedal John Luke. 'Dala mi darček a ja som si ho prečítal a ona je taká úžasná umelkyňa a spisovateľka.'

Vo videu sa podelil: „Ak sa chcem vrátiť a pozrieť si obrázky našich dobrodružstiev v minulosti, nemohol som si pomôcť, ale premýšľal som o našom dobrodružstve teraz a o dobrodružstve, do ktorého sa chystáme ísť. Že sa pozeráme na všetky tie zábavné časy, ktoré sme zažili, a len sa pokúšame predstaviť si, že by sme to robili po zvyšok našich životov,“ dodal, „a samozrejme budú ťažké časy, ale viem, že bude veľa zábavných chvíľ. tiež.'

romantické vianočné darčeky pre ňu
  Kačacia dynastia's Willie Robertson officiated Mary Kate and John Luke's wedding.

Willie Robertson z Duck Dynasty celebroval svadbu Mary Kate a Johna Lukea. Poďakovanie: Hunter Leone

V neposlednom rade to musíme odovzdať rodičom nevesty a ženícha, ktorí toto video naplnili, a ich deťom s láskou a smiechom. Zatiaľ čo Kačacia dynastia 'Duck Commander' Willie prevzal úlohu svadobného úradníka, vzal pár v šatke s americkou vlajkou, ktorá konkurovala kvetinovej korune Mary Kate. Korie sa podelila o to, že z okamihu na okamih sa 27. jún cítila ako normálny deň, až kým si nespomenula na večierok. bol pre. 'Ale potom ma to zrazu zasiahlo,' povedala. 'Je to ako keby sa oči rozžiarili a je to ako v poriadku, toto nie je normálny deň.'

Do videa sa dostali aj manželia McEacharnovci, ktorí sa podelili o zábavný príbeh o zvykoch ich dcéry pri randení – alebo o ich nedostatku – vysvetlením, že John Luke bol prvým a posledným priateľom Mary Kate. 'Tak sme vždy žartovali a povedali sme jej, že nemôžeš chodiť, kým sa neoženíš' a ​​ona to vzala doslova doslovne,' prezradila mama nevesty vo videu, no jej mama aj otec nemohli byť s mužom šťastnejší. ich dcéra sa zamilovala.

  Svadobná párty dynastie Duck

Sadie Robertson z Duck Dynasty bola súčasťou svadobnej párty Mary Kate a Johna Lukea. Poďakovanie: Hunter Leone

Vďaka dobre oblečenej svadobnej hostine v modrej a ružovej a zakončenej večerom tancom, ohňostrojom a šťastne zosobášeným párom teraz môžeme vidieť, ako John Luke a Mary Kate oslavovali vo veľkom štýle so zohľadnením každého posledného detailu. Od barov s cigarami až po dobroty na párty, nahliadnite do takmer 19-minútovej montáže nižšie a prežite všetky zábavné spomienky a našich 5 najlepších momentov z vidieckej elegantnej svadby Johna Luka a Mary Kate!

kuchyňa z tmavého dreva

John Luke a Mary Kate / The Feature od Svadobné kino Loupe Theory na Vimeo .