Top 10 softvérových programov na navrhovanie bazénov (bezplatné a platené)

Sprievodca softvérom na navrhovanie bazénov vrátane bezplatných a platených programov. Vytvorte si vlastné návrhy bazénov pomocou jedného z týchto softvérových programov.

Konzolový bazén (príručka pre návrh Edge & Coping)

Konzolový sprievodca dizajnom bazénovej paluby s tým, čo to je, typy krytia a hrany. Zistite, či je konzolové vyrovnanie bazénu najlepšie pre váš návrh bazénu.

Odkrytý agregátny bazén (klady a zápory)

Sprievodca dizajnom agregovanej bazénovej paluby s informáciami o tom, čo to je, plusy a mínusy, tipy na cenu a prebrúsenie. Zistite, či je agregátna terasa s bazénom najlepšia.

Terasa s mramorovým bazénom (Sprievodca dizajnom na záhrade)

Sprievodca návrhom mramorovej bazénovej paluby s kladmi a zápormi a obľúbenými typmi mramorových štýlov. Zistite, či je mramorové obloženie bazénu to najlepšie pre váš dvor.

Klady a zápory bazénov so slanou vodou a chlórom

Klady a zápory bazénov so slanou vodou a chlórom s rozdielmi v nákladoch, inštalácii a údržbe. Zistite, či je bazén s chlórom alebo slanou vodou najlepší.

Bazén s umelou trávou (sprievodca trávnikom)

Sprievodca umelou trávou okolo bazéna s tým, čo to je, plusy a mínusy, najlepšie značky na použitie a najobľúbenejšie otázky týkajúce sa falošnej trávy.

Terasa z prírodného kameňa (typy a vzory)

Nápady na dizajn paluby bazéna z prírodného kameňa s farebnými, nákladovými a obľúbenými typmi, ako je vápenec, travertín, dlaždica, mramor, škrupina a pieskovec.

Veľkosti víriviek (Sprievodca štandardnými a obľúbenými rozmermi)

Sprievodca štandardnými veľkosťami víriviek vrátane rozmerov pre malé, stredné a veľké kúpele. Zistite, aká veľkosť vírivky je pre váš domov najlepšia.

Typy povrchových úprav bazénov (Sprievodca dizajnom)

Typy povrchových úprav bazénov s omietkou, dlaždicami, kamenivom, okruhliakom, kameňom a betónom. Prezrite si najlepšie povrchové úpravy bazénov pre váš domov.

Veľkosti bazénov (Sprievodca rozmermi a dizajnom)

Sprievodca po štandardných veľkostiach bazénov vrátane rozmerov pre bazény s bazénom nadzemné, nadzemné, brušné, ponorné, nekonečné a v tvare písmena L.

33 úžasných návrhov moderných bazénov

Galéria moderných dizajnov bazénov s pozemnými, nadzemnými, nekonečnými bazénmi a vodnými prvkami. Prezrite si úžasné moderné bazény a získajte nápady pre svoje ..

30 nápadov na plot pri bazéne (dizajnové obrázky)

Získajte 30 kreatívnych nápadov na oplotenie bazéna pre domácnosti. Ploty bazéna poskytujú bezpečnosť a ochranu. Ploty pre bazény sú vyrobené z kovu, vinylu, dreva, skla a ..

37 vodných prvkov bazéna (nápady na dizajn vodopádu)

Galéria vodných prvkov bazéna. Populárnymi typmi vodných prvkov sú vodopády, fontány, kaskády, plachty, vodné steny a prepady.

Myšlienky bazéna Backyard Lazy River

Galéria nápadov na lenivé riečne bazény vrátane najlepších vodných prvkov, nákladov a návrhov. Pozrite sa na fotografie záhradných bazénov s lenivou riekou.

50 návrhov luxusných bazénov

Krásne obrázky bazénov - 65 nápadov na dizajn terasy - 50 nápadov na dizajn paluby - nápady na vonkajšie ohnisko - 35 návrhov altánu - bazény s vodnými prvkami

29 ohromujúcich návrhov bazénov v lagúne

Galéria najlepších návrhov lagúnových bazénov. Prezrite si rôzne štýly lagúnových bazénov, vodné prvky a získajte nápady na vytvorenie vlastnej vysnívanej záhradnej oázy.

Tvary bazénov (nápady na dizajn)

Galéria tvarov bazénov. Medzi populárne vzory bazénov patria freeform, custom, oval, infinity edge, ledvin, lenivý l, kruhový, oáza, lagúna, horské jazierko, geometrické, brušné a obdĺžnikové tvary. Pozrite si obrázky populárnych návrhov bazénov ...

30 najlepších nápadov na malé bazény

Tieto nápady na malé bazény majú záhradu s obmedzeným priestorom. Prezrite si najlepšie malé podzemné bazény, bazény, terasy a usporiadania záhrad.

39 obrázkov bazénov (inšpiratívne návrhy a nápady)

Vitajte v galérii krásnych fotografií bazénov. Bazén môže byť ústredným bodom alebo zavŕšením vašej záhradnej krajiny. Poskytne vám a vašim hosťom nádych upokojujúcich a upokojujúcich vlastností vody - či už ste v nej alebo sa leňošíte ...

27 nápadov na exotické chatky s bazénom (obrázky dizajnu a dekorácie)

Galéria nápadov na chaty s exotickým bazénom v rôznych štýloch. Nájdite populárne vzory kabínových bazénov pre inšpiráciu a vytvorte si vlastnú oázu na záhrade.