Hlavná Celebrita Sydney Rae James hovorí o svojej rozkošnej svadobnej sprche na tému Tea Party

Sydney Rae James hovorí o svojej rozkošnej svadobnej sprche na tému Tea Party

  Sydney Rae James Jessie Decker Jessie James Decker hodila svojej sestre Sydney Rae James svadobnú sprchu v nedeľu 5. júna. (Foto s láskavým dovolením Sydney Rae James)

Dievčatá, chyťte si perly! Sydney Rae Jamesová , ktorá nedávno oslávila svoju svadbu s najbližšou rodinou a priateľmi Faircityfire v exkluzívnom novom rozhovore o intímnej a nádhernej záležitosti.

Sprcha sa konala 5. júna v Lillie Belles vo Frankline, Tennessee. Jessie James Decker, sestra nevesty a ctihodná predstavená, naplánovali túto príležitosť a vybrali si Lillie Belles ako miesto konania z dobrého dôvodu. Deckerova detská sprcha sa konala na rovnakom mieste v roku 2014, keď country speváčka čakala s manželom Ericom Deckerom svoje druhé dieťa, dcérku Vivianne Rose.

„Veľmi sa nám tam páčilo, chceli sme sa vrátiť,“ hovorí Sydney.

Téma

Pinkies hore! „Témou mojej sprchy bol očarujúci južanský čajový večierok,“ hovorí Sydney, ktorá požiadala hostí, aby sa ukázali vo svojich najkrajších klobúkoch a perlách, čím Kentucky Derby zarobili.

čo je svadobná hostina

'Milujeme robiť všetko slávnostnejším a obliekať to, čo tomu dáva!' ona hovorí Faircityfire. „Všetko bolo vyzdobené v odtieňoch rumenca, zlatej a bielej. Bol tam aj nádych Snehulienky.“

Ďakujem veľmi pekne @aliprinterspress za tieto úžasné pozvánky. Milujem vás @nlholmes3 @aliprinterspress

Fotografiu, ktorú zverejnil Jessie James Decker (@jessiejamesdecker).

Sladkosti

Dámy si pochutnali na nádhernej trojposchodovej torte zdobenej zlatom brúseným zrkadlovým dizajnom na prednej strane. Na vrchu torty bola rozkošná forma princeznej a jej princa a napísaná známa fráza – „najkrásnejšia zo všetkých“ – z klasickej rozprávky.

Decker sa pustil do sladkostí a požiadal o donuty v zlate, ktoré vytvorila Erin Coffey z Custom Coffey Cakeries. 'Chutili tak úžasne, ako vyzerali,' hovorí Sydney.

Úžasná torta @erincoffey3 pre @sydneyraeface

Fotografiu, ktorú zverejnil Jessie James Decker (@jessiejamesdecker).

Je to lepšie ako toto? #šišky

Fotografiu, ktorú zverejnil Jessie James Decker (@jessiejamesdecker).

ktorá ruka je vydatá ruka

Koktaily

Aby sa zmyli sladké pochúťky, hostia – vrátane Sydneynej mamy, jej babičiek, členov širšej rodiny a jej najlepších priateľov – popíjali vlastné koktaily. Pri príchode sa hosťom podávali grapefruitové mimózy, po ktorých nasledovali pochúťky od Spoonable Spirits, ktorá podáva „akýsi pekný malý temperamentný puding v pohári“.

„Mali sme aj červené a biele víno z Little Black Dress,“ hovorí Sydney. Luxusný čajový večierok tiež zostal verný svojej téme, keď družičky podávali rôzne teplé a studené čaje od My Beauty Tea.

Oblečenie

Veľmi dôležité! Sydney mala v pláne obliecť si „cestovné šaty, ktoré mala skupina nás všetkých dievčat na špeciálnych udalostiach,“ hovorí pre The Faircityfire, ale tovar neprišiel včas.

  Svadobná sprcha Sydney Rae James

(Foto s láskavým dovolením Sydney Rae James)

„Moja sestra, jedna z mojich družičiek a dve blízke priateľky so mnou vybehli do nákupného centra večer pred sprchou,“ spomína. 'Bol to šialený útek, ale našli sme moje dokonalé šaty v Bebe... minúty pred zatvorením.'

Darčeky

Zasypaný darčekmi! “ Úprimne, bola som taká šokovaná, aké sladké a personalizované všetky moje darčeky boli,“ hovorí Sydney. „Dostal som toľko vecí s basmi alebo B. Moja Gee Gee (mama mojej mamy) mi dala drevenú lyžicu, ktorú vlastnila moja prababička a ktorá nás všetkých rozplakala. Pochádzame z dlhého radu milujúcich mamičiek a kuchárok a cítil som sa výnimočne, že som dostal tú lyžicu, ktorá sa používala na prípravu toľkých krásnych jedál pre našu rodinu.

@nicolejohnsonmusic ah love my Bass jersey!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Fotografiu zverejnila Sydney Rae James ✝🍩💟 (@sydneyraeface) na

Darček s najsentimentálnejšou hodnotou prišiel od nevestinej mamy. „Moja kuchárska kniha od mojej mamy, ktorú som už používala, bola taká výnimočná a sentimentálna,“ hovorí. „Dostala som aj veľa krásnych rámov, záster a dekoratívnych predmetov do môjho domova spolu s nádherným obrazom, ktorý pre nás urobila moja teta. Scéna je zo Snehulienky, mojej rozprávkovej princeznej, a naše fotografie boli použité na personalizáciu tvárí Snehulienky a princa. Je to úžasné.'

Snúbenec

graf zhody farieb

Sydneyin snúbenec, hráč bejzbalu Bass, bol v čase sprchy v Japonsku. (Bass hrá za Hokkaido Nippon-Ham Fighters, takže pár často lieta tam a späť z krajiny.) Napriek vzdialenosti sa Bass objavil v sprche prekvapivo – vo forme vopred nahraného odkazu. Ženích pred udalosťou odpovedal na niekoľko otázok na videu, aby si pár mohol zahrať svoju obľúbenú svadobnú sprchu: Hra novomanželov. 'Podarilo sa nám to úžasne dobre a 90 percent z nich bolo správnych,' povedala.

  Svadobná sprcha Sydney Rae James

(Foto s láskavým dovolením Sydney Rae James)

'Po sprche som s ním FaceTimed a on nemohol prestať hovoriť, ako šťastne vyzerám a že som musel mať úžasný čas,' povedal nám James. „Napísal mojej mame a sestre a poďakoval sa im, že mi dali takú úžasnú sprchu,“ dodala a z fotiek to určite vyzeralo, že nevestu poriadne oslávili všetky najdôležitejšie dámy v jej živote.

James a Bass, ktorí zdieľali svoje angažovanosť na vrchole hôr fotografie a detaily s Faircityfire vo februári. Plánujú sa vziať v januári 2017.