Hlavná Svadobné Správy Tara Lipinski zdieľa fotografie zásnubného večierku: Bolo to ohromujúce

Tara Lipinski zdieľa fotografie zásnubného večierku: Bolo to ohromujúce

Zásnuby Tara LipinskiKredit: Fotografia John & Joseph pre svadobné papierové divy

Autor: Kelly Spears 23. 05. 2016 o 17:12

Zlatá olympijská medailistka Tara Lipinski bude čoskoro pani Todd Kapostasyovou. K šťastnému páru sa pridali priatelia a rodina, aby oslávili zasnúbenie v sobotu 21. mája. Oslava sa konala v elegantnom hoteli Mr. C Beverly Hills v Kalifornii. Hostiteľom akcie bol svadobný papier Divas, zatiaľ čo svadobná plánovačka hviezd Mindy Weiss plánovala každý vyleštený detail. Uzol stihla 33-ročnú budúcu nevestu po zásnubách pred svadbou v roku 2017.

Lipinski vyzeral úchvatne v čipkovaných bielych minišatách s odnímateľnou plnou sukňou, ktoré navrhol Mark Zunino. Myslela som si, že si oblečiem jednoduché biele šaty, kým ma s ním Mindy neoboznámila, vraví sa, že nevesta bude o návrhárovi. Je to génius. Nevedel som sa rozhodnúť medzi uhladenejšou a priliehavejšou siluetou alebo plnšou princeznovskou sukňou. Mark povedal: „Žiadny problém.“ Vyrobil šaty s odnímateľnou sukňou, takže som mal to najlepšie z oboch svetov.

darček k 25 výročiu svadby
Zásnuby Tara Lipinski

Kredit: Fotografia John & Joseph pre svadobné papierové divy

Čoskoro nevesta podelila o to, že s budúcim manželom večer očakávali. Boli nadšení z chvíle, keď sa ráno zobudili na zásnubnom večierku. Moja vizážistka a blízka priateľka Nia Hicksová mi pripravili vlasy a líčenie na veľkú noc, podelil sa Lipinski. Od chvíle, keď sme vošli a prvýkrát videli miesto konania, sme boli ohromení. Bolo to ohromujúce. Nechali sme priletieť priateľov a rodinu z celej krajiny, takže sme len chceli, aby sa všetci mali dobre. Bolo trochu zdrvujúce mať izbu plnú ľudí, ktorých milujete, a chcete si nájsť čas na rozhovor s každým jednotlivcom.

Medzi hosťami bol aj Lipinského olympijský priateľ z krasokorčuliarstva Johnny Weir. Talentovaná dvojica predviedla svoje tanečné pohyby po tom, čo Lipinski odhodila odopínateľnú sukňu. Todd a ja sme sa rozbehli, aby sme všetkých pozdravili. Jedlo bolo chutné a nápoje tiekli prúdom, spomínal Lipinski. Po večeri sa začala hudba a tanečný parket bol miestom, kde ste mohli stráviť zvyšok noci. Johnny a ja sme si urobili malý choreografický tanec a potom to začalo byť trochu hlučné, pretože Todd (a niekoľko jeho priateľov) si rozdelili nohavice. Hudba bola TAKÁ dobrá! Bola to skvelá noc s blízkymi priateľmi a rodinou a nádherným výhľadom.

svadby v Cancúne Mexiko all inclusive
Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski

Veľa cestujem; Mám priateľov z celej krajiny, povedal Lipinski pre Lizapourunemerenbleus a Todd je z Clevelandu, takže jeho rodina a niekoľko jeho priateľov pochádzali z Ohia. Obe naše rodiny tam boli spolu. Znamenalo to pre nás toľko, že všetci cestovali tak ďaleko a mohli tam byť.

Zásnuby, ktoré dvojica očakávala, sa nakoniec vydarili. Tancoval som so všetkými svojimi priateľmi a rodinou a v jednom momente som urobil krok späť a len som sa obzrel a videl, že sa všetci majú tak dobre. To bol zďaleka môj obľúbený okamih a na ten, na ktorý si čoskoro nevesta spomenula, nikdy nezabudnem.

Lipinski a Kapostasy si vybrali za ústredné farby bielu a zlatú. Na pozvánkach, ktoré vytvorila spoločnosť Svadobný papier Divas, bol zobrazený obraz, ktorý Kapostasy objednal a ktorý sám navrhol svojej priateľke z olympiády. Obraz bol tiež použitý na vytvorenie ozdobných servírovacích podnosov od Shutterfly. Svadobný papier Divas bol očividne tak veľkou pomocou pri zaistení osobných kontaktov, ako je napríklad prezývka nášho páru „TNT“, vysvetlil Lipinski.

Napriek tomu, že zo zásnubnej párty sršala sofistikovanosť, do akcie boli vložené zábavné prvky. Fotografický stánok obsahoval falošnú zlatú olympijskú medailu a cenu Emmy ako rekvizity. Lipinski a Kapostasy sa stretli v roku 2015, keď krasokorčuliarka odovzdala na pódiu športového producenta Kapostasyho a Sports Emmy. Rekvizity pre fotobúdky boli perfektné a symbolizovali dôležitú súčasť príbehu páru.

Šťastný pár bol ohromený odbornosťou ich svadobného plánovača. Mindy bude plánovať aj moju svadbu! Lipinski sa s nami podelil. Vďaka tomu, že sa divy Mindy a svadobného papiera zapojili do svojich neuveriteľných myšlienok a skúseností, je tento proces zatiaľ skutočne príjemný. Zdá sa, že mám akýkoľvek nápad, Mindy to dokáže zrealizovať.

Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tary Lipinski 13 Zásnuby Tara Lipinski Zásnuby Tara Lipinski

Pre páry, ktoré majú záujem vytvoriť podobnú udalosť, má Weiss niekoľko tipov, ako začať elegantnú oslavu. Môžete to udržať jednoducho, ale nie riedko, vysvetlila. Ak máte skvelé miesto, zvýraznite to, čo máte, namiesto toho, aby ste to prehnali s dekorom a uberali z prírodnej krásy priestoru.

Nezabudnite na detaily, pokračoval Weiss. Osobné dotyky a malé detaily oživia ten najmenší dekor bez narušenia banky.

Nechajte zažiariť svoje osobnosti. Použite položky ponuky, láskavosti, rekvizity na fotografické stánky a ďalšie položky na zdieľanie [osobnosť], ktoré pomôžu vašim hosťom dostať sa do ducha a osláviť VÁS! uzavrel plánovač svadby.

Lipinski a Kapostasy si oddýchli, než sa vrhnú do plánovania svadby. Olympionik zamieri v auguste na letnú olympiádu do Ria. Čo sa týka svadby, budúci rok nejaký čas strieľame, povedala nám.

svadobné sľuby v biblii

A nie je to všetko len o svadbe pre Lipinského. Cestu si užíva. Najväčším prekvapením bolo, aký rozdiel je to [byť zasnúbený], a je to oveľa vzrušujúcejšie, ako som si kedy myslel. Neplánujeme len svadbu, ale aj našu spoločnú budúcnosť a začalo sa to prehlbovať v tom, že spolu budeme tráviť navždy.

Najlepšia časť zo všetkých? Budúca nevesta je so svojim budúcim manželom úplne zaskočená. To, čo na Toddovi milujem najviac, je jeho kreativita a je veľmi romantický, povedal Lipinski pre Lizapourunemerenbleus. Ako každé dievča milujem tie špeciálne chvíle a prekvapenia, s ktorými sa vždy snaží prísť.