Hlavná Štýl Tento návrhár svadobných šiat poslal vzorové náčrty do paláca na posúdenie Meghan Markle

Tento návrhár svadobných šiat poslal vzorové náčrty do paláca na posúdenie Meghan Markle

 Markle Harry svadobné šaty predpovedá návrhárov uzol Princ Harry a Meghan Markle počas oficiálneho fotohovoru s cieľom oznámiť zasnúbenie princa Harryho a herečky Meghan Markle v The Sunken Gardens v Kensingtonskom paláci 27. novembra 2017 v Londýne v Anglicku. Princ Harry a Meghan Markle tvoria pár oficiálne od novembra 2016 a zosobášiť sa majú na jar 2018. Návrhári zdieľajú svoje predpovede na Meghanine svadobné šaty s The Faircityfire. (Foto Chris Jackson/Getty Images)

Jedna z najväčších otázok okolo Meghan Markle a Princ Harry s čakajúce svadby je návrhár, na ktorého červenajúcu sa nevestu poklepe, aby vytvoril to, čo sa pravdepodobne stane a svadobné šaty z roku 2018.

V pondelok 18. decembra jedna konkrétna svadobná návrhárka potvrdila, že skutočne poslala náčrtky do paláca na Markleovu kontrolu. So sídlom v Tel Avive dizajnér Inbal Dror potvrdené Ľudia že Kensingtonský palác inicioval kontakt.

„Dostali sme žiadosť od kráľovskej rodiny o zaslanie náčrtu,“ povedal pre magazín Drorov hovorca. 'Bohužiaľ je to tajomstvo a nemôžem poskytnúť viac podrobností o náčrte.'

Izraelská návrhárka je známa najmä svojimi kúskami lichotiacimi postave, ktoré sa často vyznačujú čipkou a jemnými, no odvážnymi výrezmi.

Markle predtým zdieľal niekoľko myšlienok o jej svadobnom štýle — ešte predtým, ako začala chodiť s princom Harrym. V tom čase jej postava na Obleky plánoval svadbu v seriáli.

„Mám ten luxus, že každý deň do práce nosím krásne kúsky oblečenia, takže môj osobný štýl – svadba alebo nie – je veľmi skromný a uvoľnený,“ povedala Markle pre Glamour začiatkom roka 2016. „Hra sa volá klasický a jednoduchý , možno s moderným nádychom. Ja osobne preferujem svadobné šaty, ktoré sú rozmarné alebo jemne romantické. Delphine Manivet a Christos Costarellos sú mojimi obľúbenými pre ich jedinečnosť a krásu. A vždy budem fanúšikom Ellie Saab. J. Mendel je tiež veľkolepý, najmä pre viac štrukturálne návrhy.“

V tom istom rozhovore vyjadrila, že vlastné šaty, ktoré mala na sebe zosnulá Carolyn Bessette Kennedy, sú „cieľom všetkého“.

Markle sa v máji vydá za Harryho v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor.