Hlavná Vírusové Tento potešujúci krátky film každého rozplače šťastnými slzami

Tento potešujúci krátky film každého rozplače šťastnými slzami

 Krátky film rozplače všetkých šťastnými slzami

Internet je očarený novým krátkym filmom s mladým chlapcom, ktorý sa zamiluje do nič netušiaceho mužského spolužiaka. V tlkot srdca 4-minútový krátky film produkovaný študentmi Ringling College Beth David a Esteban Bravo dokáže zabaliť do niekoľkých neverbálnych scén množstvo emócií, od strachu z odmietnutia až po radosť z opätovania tých najzraniteľnejších citov.

Vo filme sa uzavretý mladík pokúša skryť svoje pocity a svoje tlčúce srdce, ktoré mu vyskočí z hrude, aby odhalil svoje skutočné pocity. Hoci sa chlapec pokúša získať srdce, jeho zamilovanosť a ostatní študenti si čoskoro uvedomia, že je zasiahnutý. Dvaja mladíci sa v jednej chvíli doslova preťahujú srdcom, keď si okolo nich šepkajú spolužiaci. Nakoniec sa srdce rozlomí na dve časti.

Neskôr je chlapec zjavne zničený, pretože drží polovicu svojho srdca a skrýva sa pred svojimi spolužiakmi. Keď jeho láska prechádza okolo, chlapec sa hanbí. Keď však rozbitý kus vráti, pohľad medzi mladými mužmi ukáže nepopierateľnú lásku medzi nimi.

Potešujúci film bol vybraný na festival animovaných krátkych filmov 2017 a na festival krátkych filmov LGBTQ 2017. Od svojho debutu na YouTube 31. júla dosiahol krátky film takmer 6 miliónov videní.

Pozrite si sladký film vyššie.