Hlavná Správy Táto hviezda „Docela malých klamárov“ mala úžasnú malú svadbu

Táto hviezda „Docela malých klamárov“ mala úžasnú malú svadbu

Tu nie sú žiadne tajomstvá: Boho-rustikálne svadby herečky Vanessy Ray a hudobníka Landona Bearda boli dokonalé na Pintereste vo všetkých smeroch. Vanessa Ray a Landon Beard Fotografia z vody
  • Ivy Jacobson Ford je výkonnou redaktorkou stránky ThePioneerWoman.com.
  • Ivy je redakčná stratégka s viac ako 10 -ročnými skúsenosťami s tvorbou životného štýlu a obchodného obsahu.
  • Ivy pracovala pre Lizapourunemerenbleus v rokoch 2014 až 2019.

CeCe Drake je teraz vydatá žena! Roztomilé mrchy herečka Vanessa Ray a jej snúbenec hudobníka Landon Beard sa vzali cez víkend na nádhernej svadbe, vďaka ktorej bude vaša rada na Pintereste spievať od radosti. Nie, vážne .

Pár, ktorý tvorí pár už šesť rokov, uviazal na ranči Condor's Nest Ranch v meste Pala v Kalifornii pri obrade, ktorý opísal A! ako „intímnu a uvoľnenú udalosť s eklektickým, boho pocitom“. V skutočnosti bolo také uvoľnené, že hostia dostali tamburíny, aby si vytvorili svoj vlastný zoznam skladieb, a obrad vykonali otcovia nevesty a ženícha. Chlad, nie? No práve začínali. Počas recepcie sa všetci váľali pri týpí na dekách v mexickom štýle a v korunách kvetov jedli tacos a popíjali víno. Hm, kde bolo naše pozvanie?

A aby toho nebolo málo, Ray povýšil boho-chic na ďalšiu úroveň a obliekla si do červena sfarbené crop top svadobné šaty s jemným čipkovým špagetovým ramienkom a plnou sukňou do áčka, plus kvetinovú korunku a závoj, obrad. Tiež mala na sebe druhé svadobné šaty zo slonovinovej kosti, ktoré boli jednoduché a krásne, so špagetovými ramienkami a dlhým závojom lemovaným čipkou.

Pozrite sa na svadobné fotografie Raya a Bearda v celej ich nádhernej sláve od Fotografia z vody nižšie.

Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Fotografia z vody Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard Vanessa Ray a Landon Beard


Gratulujeme, Vanessa a Landon!