Hlavná Darčeky Premyslené darčeky k 16. výročiu pre neho, ju a ich

Premyslené darčeky k 16. výročiu pre neho, ju a ich

Od luxusných sviečok až po elegantný strieborný riad, pozrite sa na najlepšie tradičné a moderné darčeky k 16. výročiu pre vášho jedného (alebo vášho obľúbeného páru). 16-ročné darčeky pre neho, pre ňu a pre nich Aktualizované 06.08.2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Blahoželáme vám alebo vášmu obľúbenému páru k 16. výročiu svadby! Po 16 rokoch vymýšľania dokonalého darčeka si môžete myslieť, že vám vyschla studňa skvelých nápadov na darčeky k výročiu. Sme tu, aby sme zmenili názor. Pozrite sa na týchto 40 čerstvých darčekov k 16. výročiu-štýlovo, tematicky i cenovo-a oslavujte váš manžel , manželka alebo pár s úžasným znakom vašej lásky.

na ktorej strane stojí nevesta

Čo je darček k 16. výročiu?

Tradičný 16 téma výročia je vosk (ahoj, luxusné sviečky) a moderným darčekom je strieborný dutý. Nenechajte sa vystrašiť slovom „holloware“. Týka sa to iba kovového - v tomto prípade strieborného - riadu alebo servírovania, ktoré nie sú príborom. V zásade sú misky, podnosy a dokonca aj čajníky férovou hrou-môžete si však tiež dovoliť trochu slobody a namiesto toho dať strieborné doplnky alebo strieborný dekor.

Výročia svadby sú tiež spojené s drahými kameňmi, farbami a kvetmi, takže máte na výber ešte tradičnejšie možnosti. Pri príležitosti 16. výročia zvážte niečo vyrobené z peridotu, smaragdovo zeleného odtieňa alebo inšpirovaného kvetmi statice (alias morskej levandule).

Všetko, čo bolo povedané, od 16. výročia sa rozhodne nevyžaduje, aby ste dodržiavali tradície. V skutočnosti sme do nášho súhrnu zahrnuli veľa alternatívnych nápadov hneď dopredu. Naozaj, všetko je to o výbere niečoho špeciálneho, čo poznáte svojho S.O. (alebo dynamické duo, pre ktoré nakupujete) sa bude páčiť.

V tomto článku:


16-ročné nápady na darčeky pre ňu

Ak máte pocit, že ste už svojej žene dali milión sviečok alebo strieborné podnosy, nehovorte s ňou, nebojte sa. Tu je niekoľko osobnejších nápadov na darčeky k 16. výročiu, ktoré bude úplne zbožňovať.

Statický kvetinový prsteň, darček k 16. výročiu

Čo takto uctiť si menej známu tému výročia, ako je napríklad kvet 16. výročia svadby? Tento nádherný živicový prsteň bol vyrobený zo sušených okvetných lístkov levandule a zlatých vločiek. Je to skutočne svojho druhu. (Pre informáciu: Predajca vyrába množstvo ďalších statických šperkov, vrátane náušníc a náhrdelníkov.)

LivinLovin obojstranný živicový prsteň s lisovanými okvetnými lístkami a zlatými vločkami, 25 dolárov, Etsy.com

Statice kvet sušená kytica darček k 16. výročiu

Alebo jej kúpte túto farebnú kyticu so statikom, coxcomb, slamkou a kaspiou. Je mimoriadne špeciálny, pretože je sušený, čo znamená, že vydrží oveľa dlhšie ako čerstvé kvety bez straty živosti alebo krásy.

Butik sivej pivonky sušená kytica so statikom, od 38 dolárov, Etsy.com

Smaragdovo zelené hodiny 16. výročie

Tieto ohromujúce smaragdovo zelené hodiny vylepší jej kanceláriu - a vyslúžia si veľa komplimentov. Je to perfektný spôsob, ako jej povedať, že ju stále miluješ, aj po tom všetkom. Navyše je to šikovný spôsob, ako začleniť smaragdové tóny tradičnej farby 16. výročia.

Elisabeth Fredriksson nástenné hodiny zo smaragdu a medi, 32 dolárov, Spoločnosť6.com

Náramok z kameňa k 16. výročiu

Hľadáte niečo skutočne premyslené? Nehľadajte nič iné ako tento prispôsobiteľný náramok. Prispôsobte si dielo svojimi najväčšími kameňmi, ako aj drahokamom 16. výročia, peridotom (je označený ako možnosť augusta). Je to sladké a über sentimentálne, pretože predstavuje váš zväzok a rok, kedy ste jej dali príslušenstvo.

Klenotníctvo Goldstore 14k zlatý náramok z trio kameňa, od 131 dolárov, Etsy.com

smaragdový náhrdelník darček k 16. výročiu

Šperky sú vždy dobrý nápad. Darujte svojej manželke elegantný náhrdelník s príveskom označený kráľovským smaragdovým kameňom. Bude to vyzerať krásne samo o sebe, pretože kvetinový tvar je jednoduchý, ale pútavý.

Modrý Níl drobný smaragdový a diamantový kvetinový prívesok, 380 dolárov, BlueNile.com

SLEDUJTE VIDEO

Nápady na darčeky k 16-ročnému výročiu

Aby bol darček k 16. výročiu pre neho špeciálny, nemusí byť inšpirovaný voskom alebo strieborným dutým kameňom. Pozrite si pre neho niekoľko jedinečných odporúčaní darčekov a niekoľko tipov, ktoré zvýraznia drahokam a farbu tohto míľnika.

Manžetové gombíky Peridot 16. výročie

Ak miluje hodinky, bude posadnutý týmito príliš chladnými manžetovými gombíkmi. Sú vyrobené z - hádate správne - historických hodinkových prevodoviek. Navyše obsahujú kryštál inšpirovaný peridotom.

Jamlincrow steampunk manžetové gombíky s vintage mechanizmami hodiniek a svetlo zelenými kryštálmi „peridot“, 53 dolárov, Etsy.com

Smaragdová zelená golfová kravata s darčekom k 16. výročiu

Darujte mu dar úplnej dôvery pomocou silovej viazanky. Tento hodvábny doplnok je dodávaný v smaragdovo zelenej farbe (s jemnou golfovou potlačou!) A vyžaruje z neho hravá náročnosť.

Salvatore Ferragamo Hodvábna kravata Putters, 190 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Flash disk na mieru k 16. výročiu

Nahrajte tento sladko zabalený disk Flash (prirodzene odporúčame veľkosť 16 GB) spomienkami z vášho vzťahu.

Flash v ten istý deň správa do fľaše laserom vygravírovaná USB flash disk Náš príbeh, od 10 dolárov, Etsy.com

Inteligentný reproduktor Amazon Echo k 16. výročiu

Darujte mu inteligentného reproduktora s funkciami Alexa, ktorý mu pomôže spravovať jeho kalendár, sledovať správy, prehrávať hudbu a veľa ďalších. Môžete si ho dokonca prispôsobiť farbou, ktorá vyhovuje jeho vkusu - Twilight Blue je jednou z našich obľúbených.

Amazon Echo Inteligentný reproduktor tretej generácie s Alexou, 100 dolárov, Amazon.com

Prispôsobená kuchynská zásterka k 16. výročiu

Ak je váš manžel kulinársky (alebo len neporiadny) muž, bude sa mu páčiť zásteru na mieru, ktorú môžete nosiť cez noc pri sporáku alebo pri grile.

Obchod s uzlami Prispôsobená kuchynská zástera pre dospelých v Diamond Emblem, 14 dolárov,

Nápady na darčeky k 16-ročnému výročiu

Od skvelého vybavenia na doske až po bohatú ponuku vína máme pre pár k 16. výročiu svadby niekoľko skvelých nápadov, ktoré presahujú tradičné možnosti.

Vlastná umelecká tlač, darček k 16. výročiu

Prispôsobte si túto smaragdovo zelenú tlač zmysluplnými štatistikami o ich manželstve. Potom z toho urobte tradíciu tým, že im odteraz budete dávať každý rok novú! Správne - práve sme vám poskytli celoživotné nápady na darčeky.

Túlavé bájky 16. typ darčekového výročia svadby, od 28 dolárov, Etsy.com

Lazy Susan na mieru k 16. výročiu

Nič nedokončí stolnú dosku tak ako Lazy Susan. Prispôsobte rotujúci podnos páru ich priezviskom alebo krstnými menami, aby bol obzvlášť výnimočný.

Kim Strassner a Mike Pararas Lazy Susan na mieru, od 194 dolárov, UncommonGoods.com

najlepšie destinácie pre medové týždne v auguste
Vínna darčeková sada k 16. výročiu

Rozlúčte sa a darujte im tri fantastické fľaše vína. Bonus: Toto víno podporuje záchranu koní, čo má mimoriadny význam, ak milujú zvieratá. (A ak vaši blízki nie sú veľkými pijanmi vína, porozhliadnite sa okolo seba Darčeky k dobru nájsť pre nich perfektný darček, ktorý je spojený aj s vecou, ​​ktorú podporujú.)

Pán Tamber Trio série Vineyard, 100 dolárov, GiftsforGood.com

Súprava predkov 23andMe k 16. výročiu

Toto je nečakaný darček k výročiu pre manželov, ktorých neustále fascinuje ich rodinná história. Darujte im každý a 23 a ja sada predkov, ktorá im pomôže odhaliť ich osobné dedičstvo, charakteristické črty a všetko ostatné, čím sú jedinečné.

23 a ja súprava predkov, od 99 dolárov, 23andMe.com

Drevený stojan na bar, darček k 16. výročiu

Uľahčite dvojici zábavu vo veľkom štýle so špeciálnym servírovacím stojanom. Dodáva sa dokonca s kompletným výberom nápojového riadu a barového náradia.

LSA 14-dielna servírovacia súprava Gin Grand a stojan na popol, 399 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Voskové darčeky k výročiu

Sviečky sú vždy vítaným darčekom, ale nechajte svoju fantáziu prevziať kontrolu, ak sa vám sviečka zdá príliš bezpečná. Pre tieto nápady na darčeky sme našli všetko od doslova darčekov z vosku po výrobky napustené včelím voskom a dokonca aj darčeky s včelou tematikou.

Voskový darček k ružovej sviečke Prosecco

Táto dekadentná sviečka naplní obľúbenú miestnosť vašej manželky sladkou vôňou ruží a iskrivého prosecca. Aké zábavné!

Voluspa 11-uncová sviečka Corta Maison Prosecco Rose, 32 dolárov, Bloomingdales.com

Medová a vosková darčeková sada k 16. výročiu

Táto tematická darčeková krabička je naplnená balzamom na pery, sviečkou z včelieho vosku a medovými výrobkami z farmy. Je to sladký darček ideálny pre vaše zlatíčko. Bonus: Môžete si vybrať vôňu luxusnej kožnej masti.

Včely medonosné Gil darčeková sada z včelieho vosku, 48 dolárov, Etsy.com

sada voskových pečiatok na mieru, darček k 16. výročiu

Dodajte jej papiernictvu nadčasový nádych pomocou tejto súpravy tesniaceho vosku. Môžete dokonca vygravírovať jej meno alebo iniciály na škatuľu na darček k 16. výročiu, ktorým sa bude chcieť pochváliť.

Emily Remeselné potreby vlastná sada voskových pečiatok a pečiatok, od 15 dolárov, Etsy.com

Včelie náušnice 16. výročie vosku

Ako elegantné sú tieto včelie náušnice? Sú hravým prikývnutím na výročie vosku a majú aj zlaté (ako med!) Sklené kvapky.

Chaim náušnice zo včelieho zlata topaz z medového skla, 31 dolárov, Etsy.com

Darčekový balíček sviečok k výročiu vosku

Posuňte nápad so darčekom na sviečku ešte o krok ďalej a pošlite svojej manželke upravenú darčekovú krabičku plnú rozmaznávajúcich kúpeľných produktov, osviežujúcej sviečky a rozkošnej šťavnatosti.

Krabica + luk veľká darčeková krabička rosé, 104 dolárov, BoxandBowShop.com

Voskové darčeky pre neho

Voskované darčeky z kože a plátna sú dobrou cestou, ktorou sa môžete vydať pre svojho manžela, ale taktiež sme doňho vložili úžasný pikantný med, ktorý je na tému združenia (takže sa to celkom počíta).

Voskovaný batoh darček k 16. výročiu

Atraktívny batoh navrhnutý z mäkkej kože a voskovaného (čítaj: odolného) plátna môže nahradiť jeho starý kufrík alebo sa hodiť tak akurát na výlety cez noc.

Peg and Awl taška z voskovaného plátna, od 250 dolárov, Etsy.com

Darčeková sada vosku na bradu k 16. výročiu

Každý muž, ktorý sa starostlivo stará o svoju šupku, potrebuje túto prírodnú sadu starostlivosti o vlasy na tvár, ktorá je dodávaná s mydlom, olejom na fúzy a voskom na fúzy. Čo skutočne odlišuje darčekový balíček, sú zábavné možnosti vône-dokonca existujú aj s tematikou piva.

Remeselnícka mydlová spoločnosť luxusná súprava brady, 39 dolárov, Etsy.com

Voskovaná bunda Darček k 16. výročiu

Váš manžel už môže mať ťažký zimný kabát na najchladnejšie dni v roku, ale táto stredne ťažká bunda je ako stvorená na tie mimosezónne dni, pre ktoré nikdy nemal to pravé vrchné oblečenie.

Barbour pánska vosková bunda Ashby, 415 dolárov, Macys.com

Pikantný med k 16. výročiu

Ak váš manžel miluje chuť do jedla, toto špeciálne malé množstvo korenia je presne to, čo potrebuje na oživenie koktailov, pizze alebo dokonca syrových tanierov.

Mike's Hot Honey 12 uncí horúceho medu, 12 dolárov, Mouth.com

Gravírovaná karafa na whisky k 16. výročiu

Vylepšite jeho domáci bar pomocou tejto sady gravírovanej karafy na whisky a pohárov. Keď ho práve nepoužíva, môže uchovávať svoje nové sklenené výrobky v bezpečí v drevenej krabici s monogramom.

Domáci mokrý bar voskovaná pečať vyrytá karafa a poháre na whisky Bishop, 170 dolárov, Etsy.com

Voskové darčeky k nim

Aký je konečný darček k výročiu vosku? Vstupenky do známeho múzea voskových figurín, samozrejme. Nižšie nájdete ich a ďalšie najlepšie tipy na tradičné darčeky k 16. výročiu.

biblické verše pre svadobné sľuby
Vlastná mapová sviečka k 16. výročiu

Táto roztomilá, vlastná sviečka vonia ako šampanské (oslavné) a ponúka mapu špeciálneho miesta (ako je miesto svadby), ako aj ich mená a dátum výročia. Aww!

Sandrine Froehle výročná sviečka s mapou, 45 dolárov, UncommonGoods.com

Lístky do múzea voskových figurín Madame Tussauds darček k 16. výročiu

Prezrite si tému výročia vosku celú cestu s pár vstupenkami do múzea voskových figurín Madame Tussauds.

Madame Tussauds lístky do múzea, od 32 dolárov, MadameTussauds.com

Darčekový poukaz do kúpeľov k 16. výročiu

Dobre, takže to nie je práve vosk, ale výlet do kúpeľov je tiež na tému združenia. Doprajte páru zaslúžené ošetrenie pre páry podľa vlastného výberu a darujte im všestrannú darčekovú kartu.

Kúpeľný týždeň darčekový poukaz, cena sa líši, SpaWeek.com

Svietnik darčeky k 16. výročiu

Namiesto sviečky zvážte, či pôjdete smerom k príslušenstvu na sviečky. Tento elegantný sklenený hurikánový svietnik ozdobí každý priestor, vnútri alebo vonku.

Olivia a Oliver malý držiak sviečky na hurikán, od 30 dolárov, BedBathandBeyond.com

Voskové ruže darček k 16. výročiu

Táto žiarivá kytica červených ruží vyrobená výhradne z vosku inšpiruje niekoľko vážnych „oohs“ a „ahhs“ tohto páru.

Len papierové ruže 16. darček k výročiu voskovej svadby, 108 dolárov, Etsy.com

Darčeky k výročiu Silver Holloware

Moderný darček k 16. výročiu nemusí znieť povedome, ale v skutočnosti budete milovať všetky možnosti. Opäť platí, že strieborný holloware sa týka konkrétne strieborného riadu, ale myslíme si, že strieborné šperky a doplnky stále robia strih.

malé záhradné vodopády
Strieborná fľaša k 16. výročiu

Fľaša je klasický darček a tento strieborný kus s monogramom sa cíti ako dedičstvo výroby.

Obchod s uzlami personalizovaná strieborná okrúhla banka z nehrdzavejúcej ocele v skladanom gravírovaní monogramu, 18 dolárov,

Strieborné šampanské, flauty k 16. výročiu

Prípitok až 16 rokov s personalizovanými šampanskými flaskami, ktoré je možné vytiahnuť pri zvláštnych príležitostiach vrátane výročia strieborného holloware.

Medená mincovňa vlastné gravírované strieborné flauty, od 102 dolárov, Etsy.com

Strieborný župan darček k 16. výročiu

Nie, toto nie je strieborný holloware, ale farba je stále tematická. Navyše, ťažko veríme vášmu S.O. nepoteší luxusný saténový župan - obzvlášť tento personalizovaný.

Obchod s uzlami dámsky personalizovaný vyšívaný saténový župan s vreckami v striebornej farbe, od 15 dolárov,

Vlastná strieborná váza k 16. výročiu

Monogram striebornú a sklenenú vázu, ktorú môžu vaši blízki predviesť na jedálenskom stole alebo v obývacej izbe. Tematickú striebornú farbu milujeme, ale dostať ju aj v zlatej, medenej a ružovom zlate. Bonusové body, ak im prinesiete kvety, ktorými ich naplníte.

Fleur Studios Co personalizovaná strieborná váza, od 9 dolárov, Etsy.com

Strieborný podnos k 16. výročiu

Páry, ktoré sa zabávajú, by nemali nikdy podávať tácky. Toto je elegantný kúsok striebornej farby so žiarivým zrkadlovým povrchom, ktorý na nich a hostí zapôsobí.

A od Amary strieborný zrkadlový podnos, 111 dolárov, Amara.com

Strieborný pestovateľ 16. výročie

Tento inteligentný pestovateľ striebra im umožní vziať si svoje obľúbené pivo domov z pivovaru alebo na akúkoľvek akciu.

Obchod s uzlami flip-top pestovateľ z nehrdzavejúcej ocele, 27 dolárov,

Strieborný náramok darček k 16. výročiu

Obdarujte svojho miláčika tým najjemnejším náramkom. Tento je jednoduchý, ale klasický, ideálny na vrstvenie s inými náramkami.

Set & Stones Piper reťazový náramok, 63 dolárov, Nordstrom.com

Strieborný džbán k 16. výročiu

Dobrý džbán je súčasťou každej kompletnej sady riadu a nie je nič klasickejšie ako lesklý strieborný džbán sediaci na kredenci.

Godinger Revere 2,5-litrový džbán na vodu, 80 dolárov, Macys.com

Strieborná nápojová vaňa 16. výročie

Udržujte nealkoholické nápoje a fľaše na najvyšších poliach ľadové so štýlovou, ručne tepanou nápojovou vaňou, perfektnou striebornou dutinou pre večierky kedykoľvek počas roka.

Crate & Barrel Bash strieborná nápojová vaňa, od 70 dolárov, CrateandBarrel.com

Strieborná trepačka na soľ a korenie k 16. výročiu

Potrebujete efektné soľničky a koreničky? Nie. Vážne upgradujú vašu kuchyňu alebo jedálenský stôl? Áno. Tak si doprajte! (A úprimne povedané, vyzerajú oveľa drahšie, ako v skutočnosti sú.)

Hrnčiarska stodola starožitné strieborné trepačky soli a korenia Sentiment, 30 dolárov, PotteryBarn.com

Ak chcete získať ďalšie najlepšie nápady na darčeky k výročiu pre všetky hlavné míľniky, pozrite sa na nášho komplexného sprievodcu výročie darčekov podľa roka .