Hlavná Celebrita Tim McGraw prekvapil novomanželov z Philadelphie spevom na ich svadbe

Tim McGraw prekvapil novomanželov z Philadelphie spevom na ich svadbe

 Keith Urban Tim McGraw vystupuje počas štvrtého ročníka benefičného koncertu Keitha Urbana We're All For The Hall v Bridgestone Arene 16. apríla 2013 v Nashville, Tennessee. (Foto: Frederick Breedon IV/Getty Images pre Sieň slávy a múzeum country hudby)

Skromný, láskavý a majster prekvapení! Umelec ocenený cenou Grammy Tim McGraw dal páru z Philadelphie darček, na ktorý nikdy nezabudnú, keď sa nečakane objavil na ich svadbe v sobotu 27. augusta.

Prijatie sa konalo o hod Cescaphe Event Group's Life , a podľa 6ABC , otec nevesty naplánoval epické prekvapenie tým, že prizval McGrawa, aby sa objavil počas tanca otca a dcéry.

„Keď [Tim] McGraw zničí svadbu #asgoodasitgetz #philly #timmcgraw,“ jeden návštevník svadby napísal titulok k videu, na ktorom nevesta tancuje so svojím otcom, zatiaľ čo McGraw spieval „My Little Girl“ veľmi vnímavému publiku. Po tanci nevesta a jej otec objali speváka.

Ďalšie video zverejnené na Instagrame zachytávalo McGrawa, ako hovorí „Ži, ako by si umieral“ a povzbudzoval svadobných hostí, aby spievali. Miesto recepcie slúžilo ako koncertná sála pre jeho vystúpenie.

😳😳😳😳#asgoodasitgetz

Video zverejnené používateľom C Star (@chs135) na

Country speváčka (49) vie niečo o výhodách úspešného manželstva. On a jeho manželka speváčka, Faith Hill , 48, oslávi tento október 20 rokov manželstva.

„Bam…. moja nevesta!' McGraw minulý týždeň napísal na Instagrame záber nôh svojej manželky.

Bam…. moja nevesta!

Fotografia, ktorú zverejnil Tim McGraw (@thetimmcgraw).

Dá sa povedať, že talentované duo je stále silné!