Hlavná Filmy Trailer „Fifty Shades Freed“ zobrazuje Anastasiu Steeleovú a Christiana Greya počas ich svadobného dňa

Trailer „Fifty Shades Freed“ zobrazuje Anastasiu Steeleovú a Christiana Greya počas ich svadobného dňa

 Svadba oslobodila päťdesiat odtieňov Christianovi Greyovi a Anastasii Steeleovej v novom teaseri zvonia svadobné zvony. (Univerzálne obrázky)

Konečne prišla svadba Fifty Shades. Ukážka pre Fifty Shades Freed , posledná splátka Päťdesiat odtieňov dorazila filmová trilógia, ktorá sa zameriava na svadbu dvoch hlavných postáv, Anastasie Steele (Dakota Johnson) a Christiana Greya (Jamie Dornan).

Minútový klip, ktorý prišiel práve včas na Steeleove narodeniny 10. septembra, začína tým, že si pár vymení sľuby v deň svadby.

'Slávnostne sľubujem, že ťa budem verne milovať a opustím všetkých ostatných,' hovorí, keď sa pomaly odhaľujú detaily Steelovej svadobnej róby. „Sľubujem, že ti budem dôverovať a rešpektovať ťa a že ťa udržím v bezpečí, kým budeme obaja žiť. Všetko, čo mám, je teraz tvoje.'

 Fifty Shades Freed

Upútavka na posledný diel filmovej trilógie Fifty Shades dorazila a prirodzene sa zameriava na svadbu dvoch hlavných postáv, Anastasie Steele a Christiana Greya. (Univerzálne štúdiá)

Slogan „Pani. Gray vás teraz uvidí,“ znie oficiálna fráza prvého filmu: „Mr. Gray ťa teraz uvidí.' Na najnovšom obrázku Steele stojí vo svoj svadobný deň na balkóne v čipkovaných šatách s dlhými rukávmi a tradičnými gombíkmi na chrbte.

Kostýmný výtvarník trilógie Shay Cunliffe predtým sa otvoril exkluzívne pre The Faircityfire o Steeleovom vývoji štýlu. „Milujem oblečenie Narcisa Rodrigueza,“ povedala nám túto jar. (Róba, ktorú mal Steele na Greyovej návrh, bola od amerického módneho návrhára.) „Vždy som vedel, že keď sa [Ana] stáva sofistikovanejšou a keď sa stáva súčasťou rodiny Greyovcov, [Narciso] je ten typ návrhára, ktorého som chcel obrátiť sa na veľa. Myslím, že to robí najlepšie, najsofistikovanejšie, ale jednoducho [vyzerá]. A ona je taká jednoduchá, čistá postava. Chcela som oblečenie, ktoré nie je nápadité.'

#FiftyShadesFreed Všetko najlepšie k narodeninám, pani Greyová.

na ktorej ruke je zásnubný prsteň

Príspevok, ktorý zdieľa E L James (@erikaljames) na

Ako každý temný erotický triler, aj momenty v upútavke prechádzajú zo svetlého a krásneho do skrúteného a strašidelného. Fifty Shades Freed príde práve včas na vaše romantické plány na Valentína 2018. Pozrite si ukážku vyššie.