Hlavná TV Tu je návod, ako si Jay Cutler pamätá svoj návrh na Kristin Cavallari

Tu je návod, ako si Jay Cutler pamätá svoj návrh na Kristin Cavallari

 jay cutler Kristin cavallari 'The One Where Jay Goes Cray' --- Na obrázku: (l-r) Kristin Cavallari, Jay Cutler -- (Foto: Jake Giles Netter/E! Entertainment/NBCU Photo Bank/NBCUniversal cez Getty Images)

Nedávna cesta do zahraničia pripomenula Jayovi Cutlerovi jeho návrh pre Kristin Cavallari pred takmer desaťročím. Kým bola jeho manželka na nákupe diamantu, Cutler zastihol dvoch priateľov a spomenul si na udalosti, ktoré viedli k jeho zásnubám v roku 2011. „Urobil som to,“ povedal upútavka na E! Veľmi Cavallari . 'Je to len drásajúce nervy... [ako,] dajte mi z tváre ten prsteň.'

Aj keď Cutler počas tohto gesta neplakal, v niektorých častiach návrhu síce zošedol. 'Vyronila nejaké slzy,' poznamenal bývalý rozohrávač Chicago Bears, pričom si spomenul, že najnáročnejšia časť procesu v skutočnosti zahŕňala ostatných členov rodiny.

môžete mať dve stredné mená

'Požiadať o povolenie [od] Kristinho otca?' pokračoval. 'To je drsné. Len nahromadenie. Ani ja si to nepamätám.'

Pár sa prvýkrát spojil v roku 2009, keď Cutler oslovil Cavallariho tím so záujmom o hviezdu MTV Laguna Beach. 'Volal mi môj publicista, že Jay chce so mnou odletieť do Chicaga a vziať ma von,' spomína Cavallari v relácii A Drink With. „Nevedel som, kto to je! Musel som si ho vygoogliť. Bol som uprostred natáčania filmu „The Hills“, takže som si povedal: „Nechcem priateľa v Chicagu“ a dal som to ďalej.

ako sa oženiť v kalifornii

Nakoniec sa Cavallari prvýkrát osobne stretol s Cutlerom na zápase Chicago Bears. Bol to ohňostroj pre tých dvoch, ktorí chodili osem mesiacov predtým, ako Cutler navrhol. Zdalo sa, že všetko klapne, keď sa pár pôvodne zasnúbil v Cabo San Lucas v roku 2011. Proces plánovania svadby bol však netypický.

O pár mesiacov neskôr to prerušili. „Niekoľko vecí bolo treba zmeniť a vedela som, že jediný spôsob, ako by Jay videl, ako vážne to myslím, je, ak ukončím vzťah,“ vyjadrila sa predtým Cavallari vo svojej knihe Balancing in Heels. Jedným z najväčších problémov dvojice bolo nesúrodé vnímanie pracovných úloh v domácnosti, kde si Cutler „predstavoval, že bude jediným živiteľom rodiny a jeho manželka zostane doma“.

O niekoľko mesiacov sa zmierili a Cutler navrhol – prostredníctvom textu – druhýkrát. 'Bolo to také hlúpe,' povedal kamenec z Hills E! Správy. „Bol som na letisku a odchádzal som z Chicaga. Strávili sme spolu toľko dní, čo sme si písali a nejako to prišlo, ako: ‚Ach, vezmeme sa?‘ Povedali sme: ‚Áno, dobre.‘ A potom mi poslal prsteň poštou. Takže som vlastne mal prsteň pár týždňov doma, kým som si ho nasadil.“

jesenné kvety na svadobné ozdoby

Teraz sú šťastne ženatí a sú rodičmi troch detí. Nedávno manželia si užili svoje druhé medové týždne a spolu teraz hrajú na svojom E! šou.