Hlavná Exkluzívne Tvorca „Fifty Shades“ E.L. James odhaľuje svadobné a manželské rady, ktoré by dala Anastasii Steelovej a Christianovi Greyovi

Tvorca „Fifty Shades“ E.L. James odhaľuje svadobné a manželské rady, ktoré by dala Anastasii Steelovej a Christianovi Greyovi

  Svadobný album Fifty Shades Christian Ana wedding (Foto s láskavým dovolením Universal Pictures)

Verte Erike. Päťdesiat odtieňov sivej tvorca a strojca E.L. James išiel do veľmi malých detailov Svadba Christiana Greya a Anastasie Steelovej vo svojich knihách, ale pre intímny moment v poslednej filmovej časti franšízy si predstavovala niečo úplne iné.

„Myslím, že najdôležitejším aspektom boli sľuby,“ hovorí autor Faircityfire v exkluzívnom rozhovore. „V knihe som sa nezaoberal svadbou a mal som z toho trochu problém. Bolo to niečo, čo som nepovažoval za potrebné, ale pre film bolo dôležité, aby sme videli perspektívu toho, aké krásne to môže byť.“

Výsledná scéna bola podľa produkčného dizajnéra filmu Nelsona Coatesa natočená v súkromnom vidieckom klube. 'Bol to vlastne veľký, klenutý, drevenými trámami, súkromný vidiecky klub,' povedal predtým pre The Faircityfire. 'A to sa zmenilo na svadbu.' Celú svadbu si výprava a produkčný štáb vysnívali za tri týždne, pričom samotné nakrúcanie trvalo oveľa kratšie.

Nevesta mala na túto príležitosť oblečenú čipkovanú róbu s rukávmi od Monique Lhuillier, ktorú si objednal priamo kostymér Shay Cunliffe, zatiaľ čo ženích vyzeral v Burberry fešák. Zatiaľ čo celkové snímky a zábery boli príťažlivé pre oko, samotná James označila pomerne intenzívnu scénu vo filme za svoju osobnú favoritku.

„Práve vtedy Anastasia [Dakota Johnson] konečne dáva Christianovi Greyovi [Jamie Dornan] oblečenie, ktoré si zaslúži,“ uvažuje. 'Obaja herci to vyhodia z parku a je to zďaleka moja obľúbená scéna.' Pre jej rady pre novomanželský pár (a ostatných vonku) si prečítajte Faircityfire kompletný rozhovor s pisateľom nižšie.

Chytajte #FiftyShadesFreed v kinách od zajtra #TBT #BTS #DakotaJohnson #JamieDornan #FiftyShadesCrew #zachránili sme to najlepšie naposled

Príspevok zdieľaný používateľom E L James (@erikaljames) na

Poďme sa porozprávať o svadbe Anny a Christiana. Čo bolo pre vás, tvorcu, najdôležitejším aspektom obradu a prečo?

Myslím, že najdôležitejším aspektom boli sľuby... V knihe som sa nezaoberal svadbou a mal som z toho trochu problém. Bolo to niečo, čo som nepovažoval za potrebné. Ale pre film bolo dôležité, aby sme videli perspektívu toho, aký krásny môže byť.

Pre mňa to boli sľuby a tiež to, že Christian odovzdal Anne seba a svoje bohatstvo, svoj majetok a svoju lásku. Bolo dôležité počuť Anin sľub, že ho bude bezpodmienečne milovať. O tom boli tieto knihy: Bezpodmienečná láska – keď ju máte ako dieťa a opustí vás. Takže to boli najdôležitejšie veci a nakrútili sme s nimi film.

Čo sa týka manželstva, aká je vaša hlavná manželská rada pre Anu a Christiana? A čo ostatní novomanželia?

Počúvajte sa navzájom a naozaj počúvať jeden druhého. Ako ty. Dôležité je byť aj tolerantný. Jedna z vecí, ktoré na Ane milujem, je jej súcit s týmto mužom. A to si myslím, že je dôležité. Vniesť tieto prvky tolerancie do manželstva je veľmi dôležité.

Komunikácia je prvoradá. Len počúvajte, buďte k sebe láskaví a počúvajte.

Aký je tvoj obľúbený moment na svadbe a prečo?

To je zložitá otázka. Milujem ľudí, ktorí si vymieňajú svoje sľuby a hovoria to nahlas a prevracajú prstene na prstoch.

priemerné náklady na svadobný catering

Tiež, keď úradník povie „teraz môžete pobozkať nevestu“, je to takmer kolektívny výdych úľavy. Môžete cítiť radosť z každého v kostole alebo kdekoľvek sa vydávate. Keď sa obrad konečne skončí, ten pocit a tá radosť v miestnosti je ako nič iné.

  Autor EL James Fifty Shades

(Shutterstock.com)

Ako by ste pri plánovaní svadby povzbudili naše páry, ktoré v súčasnosti plánujú svadbu, aby si #Užili cestu?

Myslím si, že je dôležité stanoviť si hneď na začiatku rovnakú svadbu. Dohodnúť sa, čo to bude. Z toho sa všetko odvíja. Ak chcete niekoho, kto chce veľkú svadbu, a poznáte niekoho, kto má na mysli niečo malé, je to stresujúce, pretože máte iné očakávania.

Čo robí dobrého svadobného hosťa — a prečo?

Niekoho, kto sa neopije a nezvracia... [smiech]. Dobrý svadobný hosť má radosť z dvojice. A prostredníctvom toho rozširuje toto šťastie na každého v rámci svadby. To je najdôležitejšia vec, ktorú si treba priniesť – vaše šťastie. Je to taký dôležitý deň. To je dokonalý svadobný dar.

A čo vaša svadba – aký bol váš obľúbený moment a prečo?

Som vydatá 30 rokov... najviditeľnejšie si pamätám, že som mala na svadobných šatách vlečku a keď som nervózna, som veľmi nevrlá. Môj otec neustále šliapal do môjho vlaku a ja som kričal... ‚Vyzleč sa z mojich kráľovských šiat!‘ A to ste počuli v kostole. A pamätám si to teraz veľmi živo, pretože už nie je medzi nami, ale len sa snažil zachovať pokoj. Nehovorí to o mne dobre, ale zvláda to naozaj dobre. [Smiech.]

Vlastne som sa na tom v ten deň smial. Musím povedať, že hneď ako sme zahli za roh, nálada sa zdvihla. Hovoril som si: ‚Hej! My to robíme!‘ Možno som len potreboval nadávať na otca. Bolo to ako dvíhajúci sa oblak.

Čo robí dobré medové týždne? Ako to môžu zažiť naplno?

Záleží na očakávaniach, rozpočte. Opäť, ak máte dohodu, myslím si, že kým ste na medových týždňoch, je to len sústrediť sa jeden na druhého a opäť ide o počúvanie. Začiatok vášho manželského života by mal byť úžasný. Aj keby to tak nebolo, povedzte to vnúčatám o roky a roky, nájdite v situáciách humor. Veľa vecí riešim cez humor. A je to skvelý príbeh na neskôr.

Som dosť ďaleko od svadby, ale bol to taký báječný deň. Ocenil som fotenie a to všetko. Uistite sa, že máte čas vidieť všetkých a hovoriť s každým.

Fifty Shades Freed , v hlavných úlohách s Dakotou Johnson a Jamiem Dornanom, je teraz v kinách po celej krajine. Urobte si prehliadku bytu Christiana a Any tu .