Hlavná Celebrita Tyrese Gibson sa tajne oženil na Valentína: Pozrite si jeho svadobné video

Tyrese Gibson sa tajne oženil na Valentína: Pozrite si jeho svadobné video

LOS ANGELES, CA - DECEMBER 03: Herec/rapper Tyrese Gibson sa zúčastňuje GQ 20th Anniversary Men Of The Year Party v Chateau Marmont 3. decembra 2015 v Los Angeles, Kalifornia. (Foto: Mike Windle/Getty Images pre GQ Magazine)

Toto je jedno rýchle a zúrivé prekvapenie. Tyrese Gibson je ženatý, oznámil na sociálnych sieťach v utorok 28. februára a svadba sa konala na Valentína.

Herec a spevák (38) sa pridal na Instagram a zdieľal niekoľko záberov zo svojej svadby. Gibsonova nevesta, ktorej identita zostáva neznáma, mala na sebe ružovoružové šaty s diamantovou čelenkou, zatiaľ čo ženích vyzeral elegantne v bielom smokingovom saku.

'Na Valentína, 14. februára, sme povedali áno!' číta sa video. Vo svojom popise dodal: „Marek 10:8 A tí dvaja sa stanú #OneFlesh | - Pán a pani Gibsonovi...... #MyBlackQueen #GrownManSeason .“

15-ročný manželský dar

Marek 10:8 A tí dvaja sa stanú #Jedným Telom | – Pán a pani Gibsonovi…… #MyBlackQueen #GrownManSeason

vaňa v sprche

Príspevok zdieľaný používateľom TYRESE (@tyrese) dňa

Pred zverejnením videa v utorok Tyrese dráždil správy tým, že sa zamyslel nad svojou cestou. Herec zverejnil podrobný popis, ktorý predtým zdieľal o svojom ideálnom náprotivku.

„Som KRÁĽ, ktorý hľadá svoju KRÁĽOVNÚ,“ povedal napísal v tom čase . „Nielen pekná tvár... Elegantné, sofistikované ženy s anjelským srdcom... Srdce tak oddané Pánovi Ježišovi Kristovi, že cítim tlak dostať sa k nemu ešte bližšie, aby som ju ešte viac pritiahol... Hovorím o žene tááák, žene, ktorá sa páči a ladí so svojou ženskosťou, že nemá agresívnu kosť v tele...: Nechá kráľa byť KRÁĽOM!!!!!!“

Darčeky k 20. výročiu pre ňu

The Zúrivý 7 hviezda v tejto konkrétnej aktualizácii poznamenala, že je pripravený stretnúť sa so svojou budúcou manželkou. 'Som na teba pripravený... Keď ŤA stretnem…… nebudem dlho single, cítim to v duši…“ vyjadril sa. V utorok svoj príspevok zakončil záverečným komentárom.

 Tyresova svadba

(Foto s láskavým dovolením Facebook / Tyrese)

„Verím, že Boh počul moje srdce,“ povedal rozkošne. '[Pretože] splnil presne to, o čo som žiadal.'

Toto je druhé manželstvo pre Tyrese, ktorý zdieľa 9-ročnú dcéru menom Shayla s bývalou manželkou Normou Gibsonovou.