Hlavná TV Ukážka Bachelorette: JoJo Fletcher odvážil Robbyho vyzliecť sa do spodnej bielizne

Ukážka Bachelorette: JoJo Fletcher odvážil Robbyho vyzliecť sa do spodnej bielizne

 Bakalárka's Jojo Fletcher Zoznámte sa s 26 nápadníkmi JoJo Fletchera v 12. sezóne seriálu The Bachelorette. Poďakovanie: ABC/Craig Sjodin

Čokoľvek je potrebné na získanie jej srdca. Bakalárka JoJo Fletcher zúžil to na šesť oddaných nápadníkov . Robby , Jordan , Luke , naháňačka , James Taylor , a Alex sú ochotní urobiť takmer čokoľvek, aby zostali v hre o poslednú ružu.

Na nadchádzajúcom Bakalárka epizóda, JoJo vyzýva troch zo svojich zostávajúcich mužov na hru pravdy alebo odvahy. Pozrite si ukážku nižšie a zistite, čo je v obchode v pondelok 11. júla.

V ukážkovom klipe sa Robby rozhodol vziať JoJo na odvahu – no zdá sa, že má namyslené, keď trvá na tom, aby sa vyzliekol do spodnej bielizne a bežal po chodbách ich hotela, zatiaľ čo jeho protivníci, Chase a James Taylor, sledovali improvizovaný pruh.

'Naozaj milujem dobrú hru na pravdu alebo odvahu,' hovorí JoJo Bakalárka divákov, „najmä keď sa to týka Robbyho, ako sa vyzlieka do spodných nohavičiek“.

darčeky pre matku ženícha

S miernym povzbudením od JoJo Robby zo seba vyzlieka šaty a beží chodbou hotela, pričom klope na dvere, zatiaľ čo ho JoJo, Chase a James Taylor povzbudzujú. Na naliehanie svojich konkurentov si Robby stiahne boxerky, aby odhalil svoje nahé tush.

Po jeho sérií Robby priznáva, že táto odvaha mu bola nepríjemná. Aj keď Chase a James Taylor povzbudzovali svojho konkurenta, niet pochýb o tom, že striptízový vtip bol nepríjemný pre všetkých zúčastnených.

„Moja babička to bude nenávidieť,“ hovorí Robby v spovednici. 'Ospravedlňujem sa, mami, ale je to všetko v snahe o lásku.'

Niet pochýb o tom, že nápadníci JoJo vynaložia veľké úsilie, aby urobili dojem. Vyhrá Robbyho striptíz Bakalárka koniec – alebo mu hra na pravdu alebo odváža zmarí šancu nájsť pravú lásku s JoJo?

Nenechajte si ujsť Bakalárka , vysielanie v pondelok 11. júla na ABC.

byť do teba zamilovaný citáty