Hlavná Vzťahy Jedinečná družička darčeky, ktoré bude celá skupina milovať

Jedinečná družička darčeky, ktoré bude celá skupina milovať

Preskočte zodpovedajúce darčeky a dajte každej družičke niečo jedinečné, čo bude milovať. Shutterstock Aktualizované 20. novembra 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Aj keď majú zodpovedajúce šaty, viete, že každá z vašich družičiek je úplne jedinečná - a preto ich milujete. Takže namiesto toho, aby ste sa poďakovali rovnakými darčekmi pre svadobnú hostinu, zvážte možnosť obdarovania každej nevhodnou nevestou, ktorá hovorí priamo k nej. Či už ide o šperk, ktorý bude nosiť deň čo deň, personalizovaný doplnok alebo sladkú drobnosť, ktorej by ste rozumeli len vy dvaja, ukážte každej žene na svadobnej párty, ako dobre ju poznáte, výnimočnými darčekmi, ktoré odrážajú jej charakter. Nižšie sú uvedené kreatívne nápady na jedinečné darčeky pre družičky, ktoré vyhovujú každej osobnosti.


Pre vášho najzábavnejšieho priateľa

Je hlúpa, zábavná a nehanebne nenáročná. Toto je družička, ktorá prijala svoje vtipy a stala sa životom večierka. Pre rozmarnú ženu hľadajte ľahké darčeky, ktoré by zodpovedali jej duchu.

darčeky pre družičku

Zvláštne papiernictvo

Monogramy kníhtlače nie sú jej štýlom-ale personalizované papiernictvo so zlatou fóliou s radom super roztomilých kaktusov? To bude stačiť

Razené Kaktus obr. 2 papiernictvo, od 49 dolárov, Razené.com

darčeky pre družičku

Elegantný batoh

Tento ľahký plátenný batoh so sťahovacou šnúrkou má perfektnú veľkosť na prácu alebo na cesty a v prípade orgovánu podobného na jar to nie je také vážne.

Baggu batoh, 42 dolárov, Baggu.com

darčeky pre družičku

Geek-Chic náušnice

Ak je dospelá nerd, tieto nesúladné náušnice budú hovoriť o jej literárnej stránke. Diskrétny a maličký, ich nosenie bude medzi vami dvoma pôsobiť ako vnútorný vtip.

Žltá sova Dielňa náušnice, 20 dolárov, YellowOwlWorkshop.com

zásnubné prstene neil lane hruška
darčeky pre družičku


Veselé pyžamo

Hodvábne, personalizované PJ sú jej ideálnym oblečením na leňošenie cez víkend ráno (alebo keď sa chystáte na svadbu) a pestrá levanduľová potlač jej vyčarí úsmev na tvári.

Obchod s uzlami personalizovaná saténová pyžamová súprava, 50 dolárov,


Pre vášho energického priateľa

Je bdelá za úsvitu, nepotrebuje kávu a je vždy na prechádzke okolo bloku - alebo na túru do hory. Táto žena má vnútornú žiaru a jej energia napĺňa miestnosť. Pre túto družičku vyberte darček, ktorý doplní jej žiarivú osobnosť.

darčeky pre družičku

Všestranné klince

Tieto malé, ale silné, dúhové opálové čapíky prechádzajú z práce do hry a kamene majú údajne aj liečivé vlastnosti.

Erica Weinerová Zlaté rovnoramenné čapy, 70 dolárov, EricaWeiner.com

darčeky pre družičku

Vyhlásenie slnečné okuliare

Jasné ružové slniečka dodávajú jej pohľadu na pláž alebo na každodenné dochádzanie nečakaný nádych.

Warby Parker Vavrínové slnečné okuliare, 95 dolárov, WarbyParker.com

darčeky pre družičku

Personalizovaná podložka na jogu

S potešením odkáže túto prispôsobenú podložku - vyrytú jej menom a jemným lotosovým kvetom - do svojej ďalšej triedy vinyasa.

Obchod s uzlami protišmyková podložka na jogu na mieru, 20 dolárov,

prvé kroky k plánovaniu svadby
darčeky pre družičku

Štruktúrovaná spojka

Či už ju používa na držanie tabletu alebo ako príručnú tašku na šťastnú hodinu, toto praktické skladacie vrecko v ružovej alebo námorníckej farbe je jednoduché a prepracované.

Obchod s uzlami spojka z umelej kože, 23 dolárov,


Pre vášho slobodomyseľného priateľa

S najväčšou pravdepodobnosťou bude táto priateľka prichytená pri plánovaní veľkej komunitnej akcie alebo pri balení na ďalšiu cestu, má vždy svoje vlastné nápady - a nikdy nie sú to, čo očakávate. Je to nezastaviteľná žena s dokonalou kombináciou sebavedomia a túlania, ktorá vás inšpiruje k premýšľaniu mimo rámca.

darčeky pre družičku

Drzý slnečný klobúk

Tento slamený klobúk, ktorý robí vyhlásenia, funguje rovnako dobre ako ozdoba malých čiernych šiat, ako aj nad riflami na hudobnom festivale. Navyše obsahuje jej životné motto.

Funky junque kurzívne vyšívaná disketová slnečná čiapka, 20 dolárov, Amazon.com

darčeky pre družičku

Notebook inšpirovaný cestovaním

Žiadny snílek by nebol chytený bez denníka. Tento zápisník hovorí o jej pocite túžby a má perfektnú veľkosť, aby sa ľahko zmestil do kabelky alebo batohu.

Razené Notebook Bon Voyage, od 16 dolárov, Razené.com

darčeky pre družičku


Globálny plážový uterák

Keď ju jej cesty zavedú niekam obklopené morom a slnečným svitom, bude milovať tento kmeňový uterák na rozťahanie sa po piesku.

Obchod s uzlami okrúhly plážový uterák, 20 dolárov,

darčeky pre družičku

Kabelka Wear-Everywhere

Táto taška na opasok je vhodná na peňaženku, pas a tiene a môžete ju nosiť okolo pása alebo ako kabelku cez rameno.

Urban Outfitters Vak na opasok, 39 dolárov, UrbanOutfitters.com


Pre vášho veľkého priateľa

Je prvá, ktorá vám zavolá narodeniny alebo sa objaví po vašich dverách s rosé, keď budete mať zlý deň. Táto prírodná kúzelníčka má úsmev, ktorý napĺňa miestnosť a srdce k sebe, a jej láskavosť si navždy získa priateľov. Ukážte jej svoju lásku darčekom, ktorý je premyslený (a sentimentálny) ako ona.

darčeky pre družičku

Kresba mapy

Vďaka tomu sa bude cítiť sentimentálne: výtlačok mesta, v ktorom ste sa stali spolubývajúcimi alebo najlepšími priateľmi, ešte predtým, ako prišiel váš partner.

Razené Milujem tlač v Seattli, od 21 dolárov, Razené.com

darčeky pre družičku


Praktická taška

Vaša priateľka môže uložiť všetky svoje každodenné potreby (plus fľašu vína pre priateľa v núdzi) do tejto veľkorysej tašky, ktorá je roztomilá aj praktická.

Obchod s uzlami geotermálna bavlnená taška, 25 dolárov,

darčeky pre družičku

Brilantný náramok

nápady na steny terasy

Tento odolný lucitový náramok sa nesie vo farbe letnej oblohy, karibských morí a mnohých sĺz, ktoré ste jej plakali na ramene.

Alexis Bittar náramok, 85 dolárov, AlexisBittar.com

darčeky pre družičku


Farebná forma na pečenie

Toto veselé červené jedlo, navrhnuté tak, aby bolo vhodné pre kastról, dip alebo čokoľvek iné, čo prináša, zlepší jej lahodné výtvory.

Emile Henry oválny pekáč, 65 dolárov, Amazon.com


Pre vášho beznádejného romantického priateľa

Možno ešte nie je zasnúbená, ale chystá sa svadobná nástenka na Pintereste - a medzitým pre vás dvoch má mesiac. Táto nežná družička bude plakať cez svoj prípitok a pošle do svadobnej suity fľašu šampanského, takže jej lásku pošlite späť sladkým darčekom.

darčeky pre družičku

Sladké náušnice

Tieto kamienkové cvoky sú klasickou voľbou pre ženu, ktorá nosí srdce na rukáve (alebo na ušiach).

Obchod s uzlami štrasové náušnice srdiečka, 25 dolárov,

darčeky pre družičku

Docela ružové zakrytie

Jemný ružový odtieň a kvetinová potlač na tomto hodvábne jemnom kimone môže spôsobiť, že každá lenivá nedeľa sa bude cítiť ako špeciálna príležitosť.

Obchod s uzlami kvetinový saténový župan, od 40 dolárov,

darčeky pre družičku

Šperkovnica

Táto sklenená tieňová škatuľka je perfektným displejom pre všetky jej pamiatky, od milostných listov a skriniek po jej obľúbené šperky. Navyše jej môžete nechať vygravírovať meno.

Obchod s uzlami personalizovaná sklenená šperkovnica, 36 dolárov,

darčeky pre družičku

Luxusná starostlivosť o pleť

V tejto trojici produktov prírodnej krásy, vrátane telového peelingu, upokojujúcej tvárovej hmly a hydratačného kondicionéru na pery, si zamiluje jemnú vôňu.

Bylinožravec Luxusné hydratačné trio Coco Rose, 39 dolárov, HerbivoreBotanicals.com