Hlavná TV „Usporiadaná“ rekapitulácia: David sa otvára, ale Taylor zachováva tajomstvá, ktoré by im mohli zabrániť mať deti

„Usporiadaná“ rekapitulácia: David sa otvára, ale Taylor zachováva tajomstvá, ktoré by im mohli zabrániť mať deti

  Taylor a David z Arranged Vstúpte do 28′ domu Taylora a Davida v exkluzívnom videu s prehľadom Arranged. Poďakovanie: Karolína Wojtasik

Nikto nikdy nepovedal, že manželstvo bude ľahké. Ako traja Usporiadané páry sa učia pracovať cez každodenné problémy a nezhody, naďalej sa spoznávajú a spoznávajú to, čo ich partnerov odrádza. Faircityfire zdieľa najdôležitejšie momenty z epizódy z utorka 12. júla a – upozornenie na spoilery – je tu niekoľko prekvapivých momentov Usporiadané diváci nevideli príchod.

len preto, že darčeky pre priateľov

David a Taylor: Po stráviť niekoľko týždňov vo Phoenixe na školenie letušiek je Taylor späť – a David má konečne naozaj diskutovať o tom, čo mal na srdci.

Potom, čo Taylor povie Davidovi, že bude pracovať vo Fort Worth – v čo obaja dúfali, David hovorí, že sa nikdy nevyrovnal so smrťou svojho milovaného otca.

David pokračuje v práci cez svoje pocity a Taylor je rada, že sa jej otvára. Na Davidove narodeniny a svoju novú prácu plánuje oslavu v dome svojich rodičov.

Keď Taylor povie svojej mame, že David má problémy so stratou svojho otca, jej matka je nesympatická a tvrdí, že jej zať by si mal „vytiahnuť [svoje] veľké dievčenské nohavičky“. Obáva sa, že je to typ človeka, ktorý bude potrebovať celoživotné poradenstvo.

David pozve na oslavu svojich rodičov k svokrovcom. Hoci Taylor a jej matka očakávajú od Melby hádku, správa sa najlepšie.

Po tom, čo Melba opekne svoju nevestu, sedia rodiny pri ohni, jedia koláč a – prekvapivo – spolu vychádzajú. Neskôr Melba a Taylor diskutujú o tom, ako ďaleko sa dostali a o „veľkých krokoch“, ktoré urobili vo svojom vzťahu.

Ukázalo sa však, že nová nevesta má na mysli dlho strážené tajomstvá. Taylor zdieľa s Usporiadané divákov, že v roku 2014 podstúpila operáciu cysty a rakovinových buniek. Nie je si istá, či môže mať deti – a s Davidom nepoužívala antikoncepciu.

V emocionálnom momente Taylor povie svojej matke, že od svadby krváca. Jej mama ju povzbudzuje, aby sa sústredila na svoje zdravie a na teraz zabudla na bábätká.

  Taylor-Aranged-Cries

Keď Taylor naberie odvahu a porozpráva sa s Davidom o svojich zdravotných problémoch, konfrontuje ju, že má tajomstvá. Chce, aby bola s ním „úplne vpredu“.

Taylor čoskoro odletí do práce a svoje zdravotné problémy odloží „na vedľajšiu koľaj“, kým sa nevráti.

Mayur a Maneka: Sú manželmi štyri mesiace a Maneka je preťažená. Po jej „katastrofálnej módnej prehliadke“ vie, že niečo musí dať.

Keď hovorí s Mayurom o tom, že spomalí a nebude pokračovať v práci realitnej maklérky, povie jej, že to „neprichádza do úvahy“ a že sa jej musí držať.

  Maneka-Cries-Mayur

Počas Chunni Charai – indického obradu na oslavu Mayura a Maneky ako novomanželského páru, Maneka dúfa, že to posilní ich puto, ale po oslave sa Mayur ponáhľa do práce.

Napriek tomu, že je zaneprázdnená, Maneka plánuje pre svojho manžela prekvapivú narodeninovú oslavu. Ide naplno – v dome svojich rodičov organizuje párty na tému kasína.

Maneka odrádza, že ju Mayur počas párty ignoruje. Usporiadané diváci neskôr zistia, že to prekvapenie skutočne ocenil – a je si vedomý toho, že Maneka niekedy berie ako samozrejmosť.

Mayur jedného dňa vyzdvihne svoju manželku z práce v snahe prekvapiť ju. Povie mu, že sa zdá byť roztržitý, no čoskoro zistí, že má na to dobrý dôvod. Chce získať jej názor na dom, ale tentoraz je domov pre nich. Chce, aby Maneka mala „pekný dom, do ktorého sa vráti domov“. Je milo prekvapená jeho snahou posilniť ich manželstvo.

  Maneka-Mayur

  Maneka-Mayur-1500

Mayur hovorí, že vie, že si musí byť „viac vedomý Manekových pocitov“. Plánuje „urobiť krok späť z práce a založiť si rodinu“. Manekine sny sa konečne plnia.

Ben a Vicki: V snahe prispieť finančne sa Vicki zamestnala na čiastočný úväzok v miestnej zmrzlinárni. Ben ju navštívi v práci a navrhne, aby sa presťahovali späť do Seattlu, aby si našli prácu, ale Vicki nie je na palube.

nápady na hrachovú štrkovú terasu

Hoci rodiny páru sú v Seattli a mali by „konexie“, aby si našli prácu, Vicki si užíva „moderný ortodoxný životný štýl“, ktorý si budujú v New Yorku. Ben zdieľa s Usporiadané divákov, že ich rodiny finančne podporujú. Peniaze sú pre tento pár neustálym problémom, pretože bývať v meste je drahé.

  Vicki-Ben-Aranžovaná

Keď sa Ben a Vicki pripravujú na Pesach, videohovoria s Benovými rodičmi. Vicki sa cíti pod tlakom, aby sa presťahovala do Seattlu. Je nahnevaná na Bena, že ju dostal do nepríjemnej situácie.

Keďže Benovi chýba rodina, Vicki naplánuje veľkonočnú „ochutnávku“ v ich byte s ich najbližšími priateľmi. Testovanie chuti dopadne dobre, ale čoskoro nato Ben pokračuje v snahe presvedčiť manželku, aby sa presťahovala.

Na kočiari ulicami New Yorku Vicki povie svojej priateľke Rebecce, že po skončení vysokej školy chce ísť na právnickú fakultu. Chcela by pracovať ako koncipientka a skutočnosť, že jej rodina je v Seattli, ju nenúti presťahovať sa tam. Rebecca povzbudzuje svojho priateľa, aby sa pokojne porozprával s Benom o svojich obavách.

Neskôr sa Ben a Vicki idú korčuľovať a majú úžasný čas. Ben začína rozmýšľať nad odsťahovaním sa z New Yorku. Uvedomuje si, že novomanželia si musia vytvoriť vlastné spomienky a tradície.

Náhľad: V „preusporiadanej“ epizóde na budúci týždeň Usporiadané diváci sa dočkajú nikdy predtým nevidených momentov a spoznajú, aké to je byť v dohodnutom manželstve v modernej Amerike.

Usporiadané vysiela v utorok večer o 20:00. ET na FYI.