Hlavná TV „Usporiadaná“ rekapitulácia: Mayur kritizuje Manekovo varenie

„Usporiadaná“ rekapitulácia: Mayur kritizuje Manekovo varenie

  Maneka Mayur varí

Náročná bitka. Ukazuje sa, že manželstvo je pre všetkých troch ťažké Usporiadané páry. V každom vzťahu dominujú silné osobnosti, vďaka čomu sa submisívni partneri cítia odradení. Faircityfire zachytáva divákov to najdôležitejšie z epizódy 5. júla a problémy, ktorým každý pár čelí.

David a Taylor: Keď David vezie Taylor na letisko na jej výcvik letušky, ona je pripravená porozprávať sa o ich problémoch, ale David je vzdialený a tichý. „Potrebujem čas na premyslenie a spracovanie, kým si preč,“ hovorí svojej žene. 'Potom sa o tom môžeme porozprávať, keď sa vrátiš.'

Taylor je rozrušená a zranená, keď opúšťa Fort Worth, aby odletela do Phoenixu. 'Nie je dobré odísť za týchto podmienok,' priznáva, 'ale to je to, čo musím urobiť.'

David sa nechce zrútiť a byť vnímaný ako „slabý“. Nedostatok komunikácie medzi Usporiadané novomanželia ich rozchádzajú.

Taylor je prekvapený, keď sa dozvie, že výcvik letušky je náročnejší, ako sa očakávalo. Opisuje to ako „bezcitné“, ale nemá pocit, že by to Davida zaujímalo. „Nikdy som sa necítila taká sama,“ hovorí s divákmi. Medzitým David trávi čas hádzaním futbalu so svojím najlepším priateľom a behaním so svojím bratom, keď sa snaží spracovať svoje pocity.

Keď sa David stretne so svojím bratom Codym, povie mu, že mu chýba ich otec. Cody ho povzbudzuje, aby opustil minulosť a otvoril sa svojej žene.

Neskôr novomanželia videohovoria a Taylor sa bráni. 'Chceš sa rozviesť teraz alebo neskôr?' spýta sa, keď jej David povie, že chce počkať s rozhovorom o ich problémoch, kým sa nevráti domov z tréningu.

„Neveríš v rozvod,“ pripomína jej David.

'Verím v anulovanie,' varuje.

Napriek tomu, že neustále študuje, aby dosiahla dobré výsledky v testoch, Taylor sa dozvie, že jej hodnotenie v škole pre letuška je „neuveriteľne nízke“ a možno nemá sídlo vo Fort Worth. Po troch týždňoch preč od svojho manžela jej chýba a priznáva, že jej chýba dokonca aj ich karavan.

Po privítaní svojej manželky doma sa David pýta Taylora, kde bude mať sídlo, ale nie je si istá, či je David na tieto správy pripravený.

Ben a Vicki: Keď sa pripravuje na šabat (židovský šabat), Vicki je zdrvená. Ona hovorí Usporiadané divákov je to „ako mať Deň vďakyvzdania každý jeden víkend“. Upratuje, nakupuje a varí, kým Ben odpočíva v ich byte. Aby prerušila monotónnosť, rozhodne sa usporiadať Purim párty pre Bena a jeho priateľov, keďže jej manžel miluje židovské sviatky.

Keď sa stretnú pri poháriku, Vicki povie Benovi, že plánuje párty Purim. Spočiatku je nadšený, ale potom sa do toho dostane realita. Hnevá ho, že Vicki míňa peniaze na výzdobu večierkov. Povie jej, že si možno bude musieť nájsť prácu, ale Vicki nie je na palube.

Oslava Purim je úspešná, ale Ben svojej žene neďakuje. Namiesto toho si prezerá jej účtenky skôr, ako si vôbec našli čas na to, aby upratali z večierka. Hnevá ho, že Vicki minula celkovo 90 dolárov na uskutočnenie špeciálnej príležitosti. Vicki má pocit, že Ben je „nevďačný“.

Keď Ben video chatuje so svojím otcom, novomanžel má budík. „Možno budeš musieť pracovať aj ty,“ hovorí mu Benov otec. 'Vitajte v skutočnom svete.'

Ben si uvedomí, že Vicki nevyjadril dostatok uznania. V čase, keď si Vicki uvedomil, sa uchádza o prácu na čiastočný úväzok v miestnej zmrzlinárni.

Mayur a Maneka: Každý deň pre Maneku začína o 5:30 hod. Okrem toho, že je realitnou maklérkou a vlastní svoj vlastný obchod s oblečením, očakáva sa od nej, že bude svojho manžela robiť šťastným varením a udržiavaním domácnosti.

vyhľadávač svadobných webových stránok uzla

Maneka je srdcom módna návrhárka a rada vedie svoj obchod so svojou matkou. Nová nevesta vytvorila tehotenskú módnu líniu a bude moderovať módnu prehliadku.

Zatiaľ čo sa Maneka pripravuje na predstavenie, Mayur jej zavolá, aby sa jej spýtal, kedy bude doma na večeru. Maneka neplánovala večerné jedlo svojho manžela, ale priznáva, že sa cíti „vychudnutá“. Mayur však nemá súcit. „Vašou úlohou je urobiť mi niečo, čo sa mi páči,“ povedal jej otvorene.

Po dlhom dni odchádza Maneka domov. Myslí si, že otehotnenie môže ponúknuť riešenie jej každodenného problému, pretože by sa musela „ukľudniť pri behaní“.

V deň módnej prehliadky Maneka prichádza neskoro. Keďže sa ponáhľala, módna prehliadka nebola úspešná a zostala sklamaná.

Po tom, čo sa Maneka a Mayur zúčastnia indickej ceremónie s rodinou, Mayur poznamená, že Maneka sa zdá byť ohromená. Priznáva, že áno, a hovorí: „Možno musím opustiť nehnuteľnosť.

Náhľad: V ďalšej epizóde Usporiadané Ben a Vicki čelia „scenáru nočnej mory“, keď sa rozhodujú medzi pobytom v New Yorku alebo presťahovaním sa do Seattlu. Maneka sa obáva, že Mayur podvádza, a David a Taylor uvažujú o pridaní do svojej rodiny - ale Taylor pred Davidom niečo skrýva.

Usporiadané vysiela v utorok večer o 20:00. ET na FYI.