Hlavná TV „Usporiadaná“ ukážka: Ben a Vicki majú zakázané dotýkať sa aj po svadbe

„Usporiadaná“ ukážka: Ben a Vicki majú zakázané dotýkať sa aj po svadbe

 Ben a Vicki z Arranged Vicki z Arranged chce mať prvý tanec s Benom na ich svadbe, ale židovské náboženské zákony to neodporúčajú.

Vyzerá to ako Usporiadané pár Ben a Vicki budú pokračovať vo svojich nepríjemných „rande v aute“ do manželstva.

V nadchádzajúcej epizóde seriálu reality FYI je zakázané dotýkať sa tých dvoch, ktorí sa zosobášili podľa ortodoxných židovských zákonov, dokonca ani ako novomanželia. Tu, Faircityfire má exkluzívny pohľad na nadchádzajúcu epizódu v utorok 14. júna a na to, ako náboženská tradícia ovplyvňuje nové manželstvo Bena a Vicki.

Podľa zákonov oddelenia majú títo dvaja povolený nulový fyzický kontakt. Nemôžu zdieľať posteľ, nieto ešte podávať jedlo cez jedálenský stôl. Zatiaľ čo sa zdá, že Ben akceptuje pravidlá s malým úsilím, jeho manželka Vicki je pochopiteľne znepokojená.

kuchynské skrinky čierne

„Niddah je naozaj najťažšia, keď ste novomanželka,“ hovorí nová nevesta v ukážke. Ben žartuje o tom, že sa počas väčšiny ich vzťahu „držia ďalej od seba“. 'Potom, keď sa vezmeme druhýkrát... bum!' on hovorí.

Vtipy bokom, pravidlá spôsobujú medzi párom určité napätie. Vicki vysvetľuje, že zákony Niddahu zabezpečujú, že manželské páry strávia približne polovicu svojho manželstva „nedotýkaním sa [a sú] dosť citovo ďaleko od seba“. Výsledok, žiaľ, vedie k „iným typom odpojenia“.

ako si legálne zmeniť priezvisko bez sobáša

Bude tento novomanželský pár schopný prejsť si cestu manželským životom a nekonečnými náboženskými obmedzeniami? Pozrite si ukážku vyššie a nalaďte sa Usporiadané , vysielanie v utorok 14. júna o 21.00 hod. EST na FYI.