Hlavná TV „Usporiadaná“ záverečná ukážka: Maneka si vezme banánový strom, aby odohnala celoživotnú kliatbu

„Usporiadaná“ záverečná ukážka: Maneka si vezme banánový strom, aby odohnala celoživotnú kliatbu

 usporiadaná fyi maneka mayur indická svadba FYI's Arranged pár Maneka a Mayur sa zosobášili v epizóde 31. mája. The Faircityfire hovorí exkluzívne s párom o ich aktuálnej situácii a odpovede sú príjemne prekvapujúce!

Ísť do veľkých dĺžok pre lásku. Za posledných niekoľko týždňov, Usporiadané diváci sledovali Rôzne a Mayur , Vicki a Ben , a Taylor a David prepracovať početné ťažké dilemy . Urobili rozhodnutia, ktoré menia život v snahe urobiť svoje Usporiadané manželstvá fungujú.

V nadchádzajúcom finále s názvom „Rearranged“ sa diváci dozvedia, že nie každý moment je vážny. V skutočnosti sú niektoré interakcie medzi manželom a manželkou priam komické. Faircityfire dáva divákom možnosť nahliadnuť do dvoch veselých scén z finále 19. júla.

Maneka a Mayur: V noci pred svadbou sa Maneka a Mayur zúčastnili púdžy – modlitebného obradu za kňaza, aby požehnal nadchádzajúce manželstvo páru.

V nasledujúcom klipe Maneka vysvetľuje, že súčasťou jej horoskopu je, že je manglik – čo znamená, že bola prekliata a jej budúci manžel „údajne mohol zomrieť“.

Asi pred dvoma rokmi, v snahe odohnať kliatbu, bola Maneka povzbudená, aby sa vydala za banánovník. Hoci sa zúčastnila obradu, nedokázala nakŕmiť svoj banánovník a ten nakoniec zomrel.

Napriek smrti stromu sa Maneka rozhodla zostať optimistická, pokiaľ ide o nadchádzajúce manželstvo s Mayurom.

Vicki a Ben: V druhom ukážkovom klipe Ben cíti Vickinu bolesť, keď si skúša jednu z jej parochní. Vicki vysvetľuje, že zvyknúť si na ich nosenie bola od svadby „obrovská výzva“.


Ben je šokovaný, keď mu jeho žena navlečie parochňu cez vlasy. „Mám pocit, akoby ste mali na hlave zviera,“ hovorí v spovednici. 'Vyzerám ako vysoké, chudé dievča, ktorému príliš veľa športovej aktivity zabrzdila puberta.'

Ben je prekvapený, aká horúca je parochňa, a priznáva, že je to „naozaj nepríjemné“.

Keď mu Vicki pomáha s parochňou, je presvedčený, že mu úmyselne ubližuje. 'Nie, nie som,' hovorí mu Vicki. 'Toto robím každý deň!'

Pozrite si ukážky klipov vyššie a nalaďte sa Usporiadané , vysielanie v utorok 19. júla na FYI.