Hlavná Celebrita Victoria a David Beckhamovci zdieľajú spätné svadobné fotografie k 17. výročiu: Fotografie

Victoria a David Beckhamovci zdieľajú spätné svadobné fotografie k 17. výročiu: Fotografie

 výročie svadby david victoria David Beckham a Victoria Beckham sa zúčastňujú na odovzdávaní cien British Fashion Awards 2015 v London Coliseum 23. novembra 2015 v Londýne v Anglicku. (Foto: Anthony Harvey/Getty Images)

Victoria a David Beckhamovci si pripomenuli 17. výročie svadby výmenou úprimných slov, z ktorých by omdlel každý básnik. V pondelok 4. júla pár oslávil svoje dlhé manželstvo a štyri deti zdieľaním krásnych spätných fotiek z ich svadby.

Bývalý profesionálny futbalista a Spice Girl napísali dojemné milostné poznámky na Instagram a vložili vnútorné obrázky zo svadby z roku 1999, ktorá sa konala na zámku Luttrellstown v Írsku.

Páni, pred 17 rokmi sa to stalo dodnes... Mal som to šťastie, že som stretol niekoho, kto má rovnaký elán a chcel v živote rovnaké veci... Vytvorili sme 4 krásne deti a nemôžem si priať pre nich milujúcejšiu a starostlivejšiu mamičku ... Všetko najlepšie k výročiu, milujem ťa ❤️❤️❤️❤️❤️

Fotografia, ktorú zverejnil David Beckham (@davidbeckham) na

svadobné šaty pre matku ženícha

'Wow, pred 17 rokmi až dodnes sa to stalo... Mal som šťastie, že som stretol niekoho, kto má rovnaký elán a chcel v živote rovnaké veci,' popisoval svoju fotografiu 41-ročný David. Na obrázku je dvojica, ktorá sa držala za ruky pred svojím predstaviteľom počas svadobného obradu. Victoria vyzerá v šatách Vera Wang ako princezná, zatiaľ čo David sa preháňal vo svojom trojdielnom kostýme s huňatými zvýraznenými zámkami. 'Stvorili sme 4 krásne deti a nemohol som si priať pre nich milujúcejšiu a starostlivejšiu mamičku... Všetko najlepšie k výročiu, milujem ťa.'

Táto 42-ročná módna návrhárka, ktorá s bývalým športovcom zdieľa štyri krásne deti, Brooklyn, Romeo, Cruz a Harper, vyjadrila pocity svojho manžela na Instagrame.

Cítim sa tak milovaný a skutočne požehnaný 🙏🏻 Môj najlepší priateľ, moja láska. Najláskavejší muž, ktorý ma inšpiruje každý deň.💕 Všetko najlepšie k výročiu najlepšiemu manželovi a otcovi na svete!! NIKDY! #HappilyEverAfter @davidbeckham @brooklynbeckham X VB

Fotografia, ktorú zverejnila Victoria Beckham (@victoriabeckham).

„Cítim sa tak milovaný a skutočne požehnaný. Môj najlepší priateľ, moja láska. Najláskavejší muž, ktorý ma inšpiruje každý deň. Všetko najlepšie k výročiu najlepšiemu manželovi a otcovi na svete. NIKDY!“ napísala a označila Davida a ich najstaršieho syna Brooklyna, ktorý mal v tom čase len 4 mesiace.