Hlavná Vírusové Video duet s oznámením o zásnubách páru „Frozen“: Sledujte!

Video duet s oznámením o zásnubách páru „Frozen“: Sledujte!

  Zamrznuté zásnubné video Andrew W. Foster a Roman Martinez oznámili svoje zasnúbenie vytvorením videa k skladbe 'Love is an Open Door' od Frozen.

Po 23 rokoch spolu pár rovnakého pohlavia Andrew W. Foster a Roman Martinez vytvorili to najlepšie, najštýlovejšie Zmrazené video so zásnubami a svadobným oznámením nahraním potešujúceho duetu k „Láska je otvorené dvere“.

Pár, ktorý sa zoznámil v auguste 1993, povedal Faircityfire 'Bola to okamžitá atrakcia!' Teraz, po 23 spoločných rokoch, Foster povedal, že jeho kráska Martinez si myslela, že „prehnané, hlúpe a zábavné video by sa hodilo“ k ich svadobnému oznámeniu, „pretože, no, to sme my. Odtiaľ sme to obaja vybudovali.“

Bolo to vlani v júni, keď Najvyšší súd Spojených štátov amerických zrušil zákaz sobášov osôb rovnakého pohlavia a pár povedal pre The Faircityfire, „obe naše rodiny vyvíjali tlak, aby sa oficiálne 'vzali'.“ Napriek tlaku Foster a Martinez „ nechceli naskočiť do rozbehnutého vlaku s malou ceremóniou v budove súdu,“ vysvetlil, „vedeli sme, že to musí byť dobre premyslené, finančne naplánované a zahŕňajúce naše veľké rodiny.“ To je miesto Zmrazené prišli na rad zásnuby a svadobné oznámenie!

'Keď sme začali skutočne diskutovať o manželstve a o tom, čo si obaja predstavujeme pod svadbou, začalo sa to ako snehová guľa,' povedali obaja snúbenci pre The Faircityfire s potenciálnou slovnou hračkou. 'Ale to, čo sme považovali za super skvelý prvok, bolo urobiť z oznámenia o zásnubách niečo výnimočné.'

Dvaja „veľkí fanúšikovia karaoke“ zdieľali, že hoci Zmrazené pieseň „Love is an Open Door“ nebola zamýšľaná ako mužský duet, pieseň sa hodila k ich hlasom a bola ideálna pre Zmrazené oznámenie o zásnubách. Ich pôvodný plán bol zdieľať nahrávku ako svoje oznámenie, neskôr pridali video.

Samozvaní „veľkí fanúšikovia Disney“ sa zverili, že pred nahrávaním duetu nevideli animovaný film, ktorý získal Oscara, takže „nevedeli, že pieseň bola medzi princeznou a prípadným zloduchom“, ale texty a názov Disney to robili ešte zmysluplnejším. 'Naša prvá spoločná cesta bola 1000 míľ jazdy do Disneylandu z Portlandu v Oregone,' povedali.

Po jednom rýchlom stretnutí s ich riaditeľom Valory J Lawrenceom a kameramanom Stevom Brianom boli vybrané ikonické miesta Orgonu. 'Všetci sme sa stretli v deň natáčania a mali sme hotovo za 6 hodín,' povedal pár pre The Faircityfire.

Foster a Martinez si spomenuli: „Bolo to natočené v chladnom, vlhkom a bahnitom dni vo februári (ach, Oregon),“ dodali, že „na konci videa, kde sa hrali titulky, sme tancovali a spievali na lavici obžalovaných, v DAŽĎ.” Nie úplne najrozprávkovejší scenár nakrúcania, bol tu jeden magický moment, ktorý v ten deň napriek dažďu vysoko prevýšil ostatné.

„Video bolo skutočným návrhom,“ zdieľal pár exkluzívne pre The Faircityfire. Ani jeden z pánov toho druhého pred natáčaním oficiálne nepožiadal o ruku, vďaka čomu je video skutočne a Zmrazené angažovanosť a svadobné oznámenie všetko v jednom!

Scéna pod Mostom svätého Jána, keď Martinez hovorí text: „Môžem povedať niečo bláznivé? Vydáš sa za mňa?' a Foster odpovedá: „Môžem povedať niečo ešte bláznivejšie? Áno,“ bol ich skutočný návrh zachytený v jednom zábere, povedal pár pre The Faircityfire.

„Bolo už neskoro, strácali sme svetlo a návrh zasiahol Andrewa ako tona tehál. Bolo to skutočné,“ povedal Martinez. „Aj keď v to naša rodina a priatelia dúfali, stále to niektorých prekvapilo. V tom bode piesne sa ľudia akosi zbláznili!“

Títo dvaja vytvorili na svojich facebookových stránkach denné odpočítavanie, ktoré začalo od 10 a viedlo k ich zdieľaniu zásnubného videa Frozen s The Faircityfire: „Deň, kedy sme zverejnili naše video oznámenie, vypršal presne 5 mesiacov pred naším svadobným dňom!

Pár plánuje svadbu v auguste tohto roku v „krásnom a elegantnom“ Abernethy Center v Oregon City, Oregon, ktorý zdieľali s The Faircityfire.

„Sme zahltení plánovaním, ale pomaly napredujeme. Neľahká úloha tohto týždňa? Vystrašení z formálnych pozvánok...“ povedali a dodali: „A určite sme nečakali, že sa naše svadobné video stane virálnym!“

Gratulujeme dlhoročným láskam Andrewovi W. Fosterovi a Romanovi Martinezovi k zásnubám a ďakujeme za taký nádherný príbeh a zábavu Zmrazené video o zásnubách a svadobnom oznámení!