Hlavná TV Video „Novomanželia prvý rok“ 5. epizóda: „Poďme urobiť dieťa“

Video „Novomanželia prvý rok“ 5. epizóda: „Poďme urobiť dieťa“

 Novomanželia Prvý rok's Craig Ramsay and Brandon Liberati V exkluzívnom videu z piatej epizódy Novomanželia: Prvý rok prináša Brandon domov spermiogram pre Craiga. Poďakovanie: Bravo
perlové zásnubné prstene z ružového zlata

Ak ste sledovali Novomanželia: Prvý rok dráma, s najväčšou pravdepodobnosťou máte radi Craiga Ramsayho a Brandona Liberatiho. Každý týždeň dokážu divákov zaujať svojim zábavným prístupom manželstvo a zjavné vzájomné zbožňovanie.

V epizóde z 27. januára Novomanželia: Prvý rok Brandonovi sa podarí šokovať svojho manžela. Prekvapí Craiga pár darčekmi, čo vedie k veselému rozhovoru. Faircityfire dáva divákom exkluzívny náhľad na napätý (a vtipný) moment.

'Daj mi, daj, daj, daj,' hovorí Craig, keď Brandon predstavuje darčekovú tašku. Craig však nečaká, čo sa Brandon chystá vytiahnuť z vrecka.

„Ukazuje normálny a nízky počet spermií. To vážne?' povie Craig znechutene, keď vidí, čo mu manžel priniesol. 'Prečo si všetci myslia, že som to ja a moje spermie?'

Na skoršia epizóda z Novomanželia: Prvý rok , zistíme, že Brandonova sestra Bree a jej manželka túžia mať dieťa. Craig nezištne súhlasí, že daruje svoje spermie na pomoc svojej švagrinej, no Bree a jej manželka sú zdrvení, keď neotehotnie.

„Craig si nemyslí, že to, že Bree neotehotnie, má s ním niečo spoločné, že je to všetko o nej,“ hovorí Brandon divákom o domácom spermiograme, ktorý priniesol domov svojmu manželovi, „takže ak Craig neurobí tento test, Tento test mu prinesiem domov.'

'Takže sa hráš na doktora?' Craig sa pýta svojho Brandona.

'Možno,' hovorí Brandon s úsmevom.

„V skutočnosti je to trochu horúce,“ odpovedá Craig a rozosmeje svojho manžela.

V napätom momente sa Novomanželia počkajte a časomer sa vypne.

'Cítim sa ako v barmanskej škole,' hovorí Brandon, keď vykonáva domáci test spermií. 'Urobme si dieťa!'Držíme palce, aby Craig skutočne pomohol svojej švagrinej splodiť dieťa. A tajne dúfame, že Novomanželia bude čoskoro mať dvojičky obaja snívajú.

Nenechajte si ujsť Novomanželia: Prvý rok , vysielanie v stredu o 22.00 hod. EST na Bravo.

veľký prenosný kuchynský ostrovček