Hlavná Vylepšenie domácnosti Vinylové zábaly dverí (možnosti interiéru a exteriéru)

Vinylové zábaly dverí (možnosti interiéru a exteriéru)

V tomto sprievodcovi vinylovými obalmi na dvere uvidíte, čo to je, typy obalov na vnútorné a vonkajšie dvere, vinylové obaly na kuchynské skrinky, ich cenu a ako dlho vydržia vinylové obaly.
  Dvere potiahnuté vinylom Počasie a plynutie času si môžu vybrať daň na vzhľade vašich dverí, či už je to tak vnútorné dvere , okno, garážová brána alebo vonkajšie dvere.

Našťastie máte prístup k širokej škále vysokokvalitných vinylových obalov, ktoré uľahčujú rýchlu obnovu lišty a dverných panelov. Fólia na dvere je kvalitná náhrada farby v rôznych farbách a prevedeniach.

Obsah

Čo sú to vinylové zábaly na dvere?

  Verandové dvere s doskou a bočným presklením z lišty Listy nazývané vinylové fólie na dvere môžu priľnúť k vašim dverám ako druhá koža. Predstavte si ich ako kolosálnu nálepku, ktorá úplne pokryje povrch vašich dverí a zmení ich vzhľad z hľadiska farby a štruktúry.

Tieto vinylové dverné fólie sú pevné, majú dlhú životnosť a sú skonštruované tak, aby vydržali. Môžu znovu objaviť opotrebované staré dvere na niečo špeciálne.

Fólie na dvere sú grafické potlače, ktoré môžete nainštalovať na akékoľvek dvere vo vašom dome. Lepia sa na väčšinu povrchov, ako je sklo, kov a drevené dvere . Môžu úplne uzavrieť dvere alebo slúžiť ako drobné dekoratívne prvky.

Vinyl je bežný materiál pre kryty dverí, pretože dobre priľne k dverám a má dlhú životnosť. Tieto vinylové obaly často obsahujú návrhy a obrázky značky. Možnosti zábalov dverí sú v podstate nekonečné.

Vinylová fólia na vonkajšie dvere

  Predné dvere so sklenenými bočnými svetlami so sivou cementovou štruktúrou Fólie na dvere sú grafické potlače, ktoré môžete pripevniť na vaše vonkajšie dvere. Okrem toho je vinyl bežným materiálom pre vonkajšie kryty dverí, pretože má dlhú životnosť. Vinylové zábaly sú veľmi účinné pri upozorňovaní na vchod do budovy.

Ako vidia okoloidúci, vtiahne potenciálneho nakupujúceho do obchodu alebo navedie klienta k dverám kancelárie. Pri vonkajších dverách budovy sa na upútanie pozornosti často používajú pútavé a jasné obrázky.

Niektoré prevádzky dokonca obsahujú sezónne obrázky zvýrazňujúce akcie alebo iné informácie na vonkajších dverách. Tieto informácie môžu povzbudiť potenciálnych zákazníkov, aby pozastavili a pozreli si ponuky vášho obchodu.

Logá a iná grafika na vašom vchode vám môžu pomôcť odlíšiť sa od konkurencie, ak sídlite v zdieľaných kancelárskych priestoroch, čím privediete viac zákazníkov a nasmerujete potenciálnych zákazníkov k vám.

Vonkajšie dvere si môžete ozdobiť logami, grafikou a farbami podľa vašich predstáv. Značkový vonkajší obal dverí pomôže zákazníkom identifikovať vašu budovu na diaľku.

Vinylová fólia na garážové brány

  Vinylová fólia garážovej brány s betónovou podlahou Vinylová fólia vás spestrí cez garáž a poskytnú vašej garáži jedinečný a zaujímavý aspekt. Súčasťou každej garáže je opláštenie bežne vyrobené z kovu alebo dreva. Tieto krytiny sa časom zhoršujú v dôsledku poveternostných podmienok a bežného opotrebovania, čo dáva vašej garážovej bráne fádny vzhľad.

Nová vinylová fólia je rýchlym a priamym riešením na modernizáciu vašej garážovej brány a zároveň jej poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. Najvýznamnejšou výhodou vinylovej fólie na garážové brány je, že vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek štýl, aký si dokážete predstaviť.

Na svoj obal môžete premietnuť akýkoľvek dizajn alebo farbu, čím získate úplne výrazný vzhľad. Ďalšou výhodou spôsobu inštalácie je, že vyžaduje iba odstránenie podložky z obalu a priamu aplikáciu obalu na rám dverí.

Vinylová fólia na interiérové ​​dvere

  Vstupná chodba so vstupným stolíkom svetlobéžovej farby Najekonomickejší spôsob, ako premeniť svoje vzhľad vnútorných dverí je s vinylovými obalmi. Týmto procesom môžu byť vnútorné dvere bez problémov zakryté a nie vymenené. Architektonický vinyl je ideálny pre interiérové ​​dvere, ktoré si vyžadujú výmenu bez rozrušenia vašej rodiny počas renovácie.

Povrchové úpravy ponúkajú nespočetné množstvo lacných riešení na zmenu vášho domova s ​​minimálnym rušením a hlukom. Ak chcete zmeniť vzhľad dverí bez toho, aby ste museli upravovať samotné dvere, môžete svoje interiérové ​​dvere doplniť o zábal.

čo znamená koktejlové oblečenie

Architektonický vinyl s dlhou životnosťou môžete aplikovať na vaše dvere už za 30 minút. Je to krásny spôsob, ako aktualizovať svoje vnútorné dvere a pozdraviť svojich návštevníkov, keď prídu na návštevu.

Fólia na dvere je najpohodlnejšou a najlacnejšou voľbou na aktualizáciu vašich dverí. S rôznymi dostupnými vinylovými fóliami na interiérové ​​dvere si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí do interiéru vášho domova. Dôrazne odporúčame používať značky vyrobené z ohňovzdorných materiálov, ktoré sú v súlade s predpismi, na akomkoľvek vnútornom povrchu.

Vinylová fólia na dvere spálne

  Prázdna spálňa s vinylovou fóliou na dvere spálne Jedným zo štandardných spôsobov aktualizácie vášho opotrebovaného spálňového nábytku je vinylové balenie. Vďaka vinylovým fóliám v širokej škále farieb a vzorov sú matné a lesklé povrchové úpravy skvelým spôsobom, ako aktualizovať zastaraný spálňový nábytok.

Dvere do spálne potiahnuté vinylom predstavujú niektoré z úžasných, ktoré si môžete postaviť s vinylovými krytmi na mieru dvere spálne .Inštaláciou prispôsobeného obalu na dvere bude jednoduché vyzdobiť dvere vo vašej spálni.

K týmto obrím vinylovým nálepkám na dvere môžete pridať ľubovoľný obrázok podľa vlastného výberu. Pri zadávaní objednávky môžete odoslať svoje jedinečné umelecké dielo alebo logo. Každá je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby sa do nej zmestili prakticky všetky dvere spálne, ktoré chcete zabaliť.

Vnútorný obalový materiál je určený na použitie v spálni a je jednoducho odnímateľný. Väčšina vinylových obalov je robustnejšia a vydržia tri až päť rokov. Okrem toho môžete svojim kickboardom dať nočné stolíky , skrine a skrine čerstvý náter.

Vinylová fólia na dvere skrine

  Moderná kuchyňa so špičkovými skrinkami, vinylové dvierka zabalia veľký sporák so zrkadlom, vstavanou rúrou Skrinkový hardvér a náklady na inštaláciu môžu väčšinou predstavovať až jednu štvrtinu vašich celkových výdavkov rekonštrukcie kuchyne . Ako konečná úprava vašej kuchyne a jedna z prvých vecí, ktoré hostia uvidia, akékoľvek nepríjemné rozhodnutia o dizajne riskujú nákladné chyby.

Majitelia domov si môžu vybrať dizajn, ktorý ponúkne ich kuchyni luxusnejší vzhľad za nižšiu cenu. Určite vytvoríte rýchlu a cenovo dostupnú zmenu s prispôsobivosťou vinylovej kuchyne dvierka skriniek a nízke náklady na vinylové fólie, ktoré si môžete ľahko aplikovať sami.

Vinylové dvierka kuchynskej linky sú jedným z najjednoduchších a najlacnejších riešení na vylepšenie vzhľadu vašej kuchyne. Použite vinylové krytiny, aby vaše skrinky a dvere dostali úplne nový vzhľad bez toho, aby ste ich úplne vymieňali alebo míňali peniaze na nové dvere a skrinky. Ušetríte si náklady, nepohodlie a stres spojený s výmenou všetkých skriniek za vinylové fólie.

Nevyžadujú toľko práce na dokončenie a sú lepšie ako úplná výmena. Môžete si vybrať požadovaný štýl bez toho, aby ste sa museli obávať, či sa vám bude páčiť aj o desať rokov, a to z dôvodu ľahkej aplikácie a nízkej ceny. Strávite oveľa menej času zvažovaním svojich možností dizajnu a môžete byť vynaliezaví a skúšať nové veci.

Koľko stoja zábaly dverí?

Dvere môžu výrazne zvýšiť náklady na akékoľvek rekonštrukcia domu alebo dekor. Aj keď si vyberiete jednu z lacnejších dostupných verzií, bude to stále zhltnúť značnú časť vášho rozpočtu, a to ešte predtým, než započítate náklady na doručenie, náklady na prácu a prípadné poplatky za likvidáciu starých dverí.

V skutočnosti sa typické interiérové ​​dvere pohybujú medzi 75 a 125 dolármi, zatiaľ čo priemerná cena vonkajších dverí je medzi 500 a 2 000 dolármi, pričom niektoré inštalácie stoja viac ako 10 000 dolárov. Je zrejmé, že nahradenie vášho záznamu je drahé, dokonca aj v tých najlepších podmienkach, ak poznáte všetky rôzne aspekty, ktoré sú v hre.

Nedá sa to porovnať s tým, o koľko sú vinylové dverné fólie ekonomickejšie. Za menej ako cenu jednej výmeny si môžete zakúpiť vinylové fólie v rôznych výrazných poťahoch na vaše dvere.

Okrem toho sa nebudete musieť stresovať likvidáciou starých dverí, platbou za doručenie alebo plánovaním inštalácie. Vinylové kryty dverí sú tou najlepšou možnosťou, ako ušetriť peniaze a zároveň dodať vašej nehnuteľnosti vzhľad, ktorý chcete.

Môžete očakávať, že za inštaláciu dverného obalu zaplatíte približne 150 USD za dvere. Často však miniete tretinu toho, čo zaplatíte v obchode, keď si kúpite súpravy a nanesiete kryty sami.

Ako dlho vydržia zábaly dverí?

Priemerný vinylový obal vydrží päť až sedem rokov, ale správnou prípravou a údržbou môžete životnosť obalu predĺžiť. Ak si vyberiete renomovanú spoločnosť a utratíte peniaze za profesionálnu inštaláciu, môžete očakávať, že vaše obloženie dverí vydrží až desať rokov.

Vinyl je rozumná investícia, pretože je trvácny a odolný voči poškodeniu. Životnosť zábalu môžete predĺžiť dvoma spôsobmi: jeho primeranou prípravou a starostlivosťou oň.

Je vinylová fólia vhodná pre kuchynské skrinky?

  Kuchyňa s vinylovými zábalovými skrinkami nástenná rúra francúzske okná Vinylové kryty sú riešením, ak nemáte čas na zabezpečenie dodania a inštalácie nových skriniek alebo dielov. Keď ty vymeniť skrinky , musíte ich tiež vyprázdniť, nájsť miesto na uskladnenie potravín a riadu a ihneď po operácii ich vyčistiť. Namiesto toho si môžete zakúpiť vinylové obaly lokálne alebo si ich objednať online a nechať si ich doručiť.

Keď príde, jednoducho ho položte na skrinky podľa pokynov výrobcu. Vďaka svojej flexibilite sa materiál ľahko prispôsobí pôvodnému obrysu dvierok vašej skrinky.

Môžete natrieť kuchynské dvierka s vinylovou fóliou?

Hoci náter na kuchynské dvierka potiahnutý vinylom nie je nemožný, neodporúča sa. Kuchynské dvierka potiahnuté vinylom zvyčajne vydržia päť až 10 rokov, kým sa neodlupujú. Vinyl sa v tomto bode (a niekedy aj predtým) začne odlupovať alebo lámať, čo dáva vašim kuchynským dvierkam zastaraný vzhľad.

Môžete maľovať vinyl; farba sa však bude odlupovať, keď sa vinyl začne zhoršovať. Ak z toho nie ste nadšení, možno by ste uvažovali o profesionálnej úprave kuchyne zabalenej vo vinyle.

čo robiť na medových týždňoch

Pozrite si ďalší súvisiaci obsah v našom článku o rozmery interiérových dverí tu.