Hlavná Celebrita Víťaz „Voice“ Jordan Smith sa oženil s Kristen Denny: Pozrite si ich krásny svadobný portrét

Víťaz „Voice“ Jordan Smith sa oženil s Kristen Denny: Pozrite si ich krásny svadobný portrét

 Jordan Smith Kristen Denny Víťaz Hlasu Jordan Smith sa oženil so svojou snúbenicou Kristen Denny v sobotu 25. júna (Christina Stallard Photography)

Žiadna súťaž! Jordan Smith pravdepodobne sa po svojom cíti ako najšťastnejší človek na svete svadba do Kristen Denny tento uplynulý víkend. Víťaz 9. sezóny NBC's Hlas v sobotu 25. júna sa oženil so svojou dávnou láskou Denny v Middlesborough, Kentucky.

Fotografka Christina Stallard zachytil úžasný obraz novomanželského páru – s dotýkajúcimi sa čelami a zatvorenými očami – na oslavu ich manželstva. Smith v pondelok zdieľal fotku na svojom Instagrame a potvrdil status svojho úplne nového manžela.

'Ten, kde povedali, že robím,' napísal k obrázku. V priebehu niekoľkých hodín mal príspevok viac ako 15 000 lajkov a stovky komentárov od fanúšikov.

 Víťaz hlasu Jordan Smith sa tento víkend oženil so svojou dlhoročnou láskou Kristen Denny. (Christina Stallard Photography)

Víťaz hlasu Jordan Smith sa tento víkend oženil so svojou dlhoročnou láskou Kristen Denny. (Christina Stallard Photography)

Smith mal perfektné načasovanie svojej letnej svadby. Svoje prvé hudobné turné absolvoval 19. júna v Knoxville, Tennessee. Novomanželský spevák zostáva pokorný v dôsledku svojej novonadobudnutej slávy. Udržiaval fanúšikov v obraze miesto pobytu prostredníctvom sociálnych médií počas turné po niekoľkých amerických mestách v posledných týždňoch.

Faircityfire oznámil Smithove zasnúbenie s Dennym v januári. Požiadal oň na Nový rok po vystúpení národnej hymny na zimnej klasike NHL.

Smith začal rok 2016 tým, že sa stal snúbenicou a zvyšok svojho veľkolepého roka si užije s hrdým novým titulom manžela.