Hlavná Kuchynské návrhy Voľne stojace kuchynské skrinky (štýly dizajnu a použitie)

Voľne stojace kuchynské skrinky (štýly dizajnu a použitie)

Tu je naša galéria voľne stojacich kuchynských skriniek s rôznymi dizajnovými štýlmi s doskami, špajzami, otvormi skriniek, ich funkciami, použitím a najlepšími nápadmi na voľne stojace skrinky.
 Kuchyňa vo vidieckom štýle s ostrovčekom, stoličkami, oknami, plávajúcimi policami, dlažbou a samostatne stojacou skrinkou Došlo k posunu v rôznych moderných dizajnoch, ktoré môžete považovať za svoje možnosti alebo nápady pre samostatné kuchyne. Hoci je nepravdepodobné, že by vybavené kuchyne niekedy vyšli z módy, nedávno došlo k zmene smerom k kuchyniam s neformálnejším vzhľadom.

Voľne stojace kuchyne môžu siahať od nevybavených miestností až po špecifické prvky, ako je špajza alebo ostrovček na kolieskach. Môžete ich premiestňovať podľa toho, ako sa menia vaše potreby, alebo vás môžu nasledovať z domu do domu. Voľne stojaca kuchyňa je lacnejšia ako štandardná vybavená kuchyňa. Modernizácia už existujúcej kuchyne je oveľa jednoduchšia.

Navyše, ak hľadáte nápady na dizajn kuchyne, ktoré majú charakter a individualitu, pridaním voľne stojacich kúskov zmeníte miestnosť zo základnej na báječnú.

Môžete mať aj plne vybavené samostatne stojace kuchyne, ktoré však budú mať nezariadený vzhľad. Poskytuje vám výhody oboch svetov, a to efektívne využitie priestoru a uvoľnenú atmosféru. V tejto časti skúmame všetky možnosti.

Obsah

Výhody voľne stojacich kuchynských skriniek

 Vidiecka kuchyňa s ostrovčekom, drevenými doskami, digestorom, samostatne stojacimi skrinkami, zadnou stenou a oknami Voľne stojace skrine ponúkajú viacero výhod, z ktorých najdôležitejšia je ich klasický vzhľad, ktorý je v súčasnosti medzi ľuďmi veľmi obľúbený prerábajú svoje kuchyne . Pretože tento typ skriniek nie je niečo, čo bežne nenájdete v kuchyniach, poskytuje dizajnu a bod záujmu ktorá inak chýba.

Môžete ich aj presúvať, čo prispieva k ich pružnosti. Pretože vo všeobecnosti nie sú pripevnené na konkrétne miesto, môžete ich umiestniť kdekoľvek v kuchyni (alebo kdekoľvek inde v dome). Navyše ho môžete otočiť ľubovoľným spôsobom, pretože všetky strany majú hladký povrch.

Pretože má oporu skôr v nohách ako v a kopanec na nohe , voľne stojaca skriňa ho nemá. Na rozdiel od bežných spodných skriniek má táto v spodnej časti otvory, ktoré umožňujú jednoduché čistenie. Okrem toho ho môžete vytiahnuť, aby ste sa dostali k zadnej časti a oblasti, kde stojí, čo uľahčuje jeho čistenie.

čo je obrad záväzku

Voľne stojace skrine si teraz môžete zakúpiť ako skladové skrine len v niekoľkých farbách a prevedeniach. Ak máte finančné prostriedky, pouvažujte nad tým, že by ste to mohli ďalej rozvíjať a postaviť ich podľa svojich špecifikácií.

Na druhej strane, vzhľadom na rastúci dopyt po voľne stojacich skriniach v budúcnosti, môžete očakávať, že od výrobcov skriniek bude k dispozícii viac skladových návrhov.

Na záver, môžete si najať niekoho iného ako profesionála, ktorý vám pomôže s montážou skriniek. Niekedy všetko, čo je potrebné, je rozbaliť skrinku a nájsť rovný povrch na umiestnenie predmetov.

Predpokladajme, že máte nerovnú alebo šikmú podlahu. V takom prípade môžete výšku skrinky zvyčajne upraviť pomocou skrutiek na nohách vo vnútri skrinky.

Ak chcete vytvoriť väčšiu hornú plochu, môžete dokonca priskrutkovať alebo spojiť dve samostatné skrinky, aby ste vytvorili jednu väčšiu skrinku. Ale ak sa pokúsite zabezpečiť, aby boli navzájom na rovnakej úrovni, nemusíte to robiť.

Voľne stojace kuchynské skrinky s doskou

 Zelená kuchyňa s voľne stojacou skrinkou s doskou, sklenenými skrinkami, stoličkou, vázami a izbovými rastlinami Potrebujete dodatočnú dosku na prípravu jedla, rýchle občerstvenie a občerstvenie alebo vystavenie misky s čerstvým ovocím a vázou s kvetmi? Veľmi by vám prospelo, keby ste mali stôl integrovaný do typy kuchynských ostrovčekov pouzivas doma..

Tieto voľne stojace jednotky vo všeobecnosti obsahujú ďalšie užitočné funkcie, ako sú uzamykacie kolieska, sklopný povrch a vešiak na uteráky, okrem veľkého množstva úložného priestoru, ktorý poskytujú. Nepochybne sa stanú najvýraznejšou charakteristikou kuchyne, pretože spájajú estetiku a praktickosť.

Voľne stojaca prenosná kuchynská komora

 Moderná kuchyňa s voľne stojacou špajzovou skrinkou, zakriveným ostrovčekom, zásuvkami, stropnými svietidlami a oknami Predstavte si, o koľko praktickejšie by bolo, keby ste mohli preniesť kuchyňu von, kedykoľvek budete chcieť jesť pod holým nebom. Môže to byť na párty pri bazéne, grilovanie alebo inú príležitosť. S prenosná kuchynská skrinka , to však vôbec nie je vylúčené.

Napriek tomu, špajzové skrine vybavené kolieskami môžu byť užitočné aj pri použití v domácnosti. Platí to najmä vtedy, ak radi trávite čas v kuchyni prípravou jedál, pretože to vyžaduje, aby ste sa dosť pohybovali. Úložnú jednotku musíte presunúť kamkoľvek potrebujete a všetko, čo potrebujete, budete mať na dosah ruky.

Voľne stojaca kuchynská rohová skrinka

 Kuchyňa s bielou voľne stojacou rohovou skrinkou, oknom, pracovnou doskou a spotrebným materiálom Pozrite si túto voľne stojacu rohovú skrinku na Amazon [sponzorovaný odkaz]

Uvedomujete si, že vaša kuchyňa by mohla využívať ďalší úložný priestor, ale potrebujete viac miesta. Potom je čas dobre využiť tieto prázdne rohy vašej izby.

Je všeobecne známe, že skrinky, ktoré sa dajú zasunúť do rohu, zaberajú veľmi málo miesta. Je to napriek tomu, že má kapacitu na uskladnenie širokého výberu suchých potravín a iných kuchynské náležitosti .

Je dôležité mať na pamäti, že čím hlbšie sú police, tým ťažšie bude dostať sa ku konkrétnemu tovaru. Namiesto toho choďte na kus s mnohými vrstvami malej hĺbky, pretože tak bude všetko oveľa jednoduchšie.

Upravenú a prehľadnú štruktúru dosiahnete zatriedením skladovaného tovaru. Prečítajte si viac o tipy na uloženie do hlbokej špajze tu.

Voľne stojaca skrinka na kuchynské spotrebiče

 Moderná kuchyňa so samostatne stojacou skriňou na spotrebiče, barovým pultom, stoličkami, závesnými svietidlami, zadnou stenou a drevenou podlahou Zaberajú vaše domáce spotrebiče príliš veľa miesta na pracovnej doske? Ak je to tak, samostatne stojaci spotrebičová skriňa je presne to, na čo by ste si mali dávať pozor na konci dňa.

Táto odkladacia skrinka má vrch, ktorý skvele funguje ako platforma pre rôzne veci typy spotrebičov v kuchyni, ako je okrem iného mikrovlnná rúra, hriankovač, mixér alebo kávovar. V dôsledku toho bude na pracovnej doske menej neporiadku.

Vďaka priestranným uzavretým priehradkám a otvoreným porciám môžete uložiť všetko svoje varenie riad , dózy a iné kuchynské potreby na vhodnom mieste vďaka priestranným uzavretým priehradkám a otvoreným častiam.

Okrem toho môže byť dokonca dostatok miesta na umiestnenie dekorácií, ako sú rastliny v črepníkoch. Vyberte si voľne stojacu skrinku na kuchynské spotrebiče vybavenú káblovým vedením, aby ste sa vyhli problémom so zamotanými spojmi.

Voľne stojace kuchynské skrinky so sklenenými dvierkami

 Vidiecka kuchyňa so stolom, stoličkami, voľne stojacou skrinkou so sklenenými dvierkami, závesnými svietidlami, zadnou stenou, plávajúcimi policami a oknami Skutočnosť, že niektoré kuchynské skrinky majú sklenené dvierka, dokazuje, že nie všetky skrinky musia mať štandardný a všedný vzhľad. Prečo nesiahnuť po kúsku nábytku, ktorý vynikne a zároveň oživí vašu kuchyňu?

Nielen vôľa skrine so sklenenými dvierkami prepožičať atmosféru rafinovanej sofistikovanosti. Umožní vám však vystaviť aj váš najkrajší riad a súpravy kanistrov. Hľadať dvierka skriniek zložené z tvrdeného skla, ktoré zaisťuje dlhú životnosť.

Voľne stojace základné kuchynské skrinky

 Minimalistická kuchyňa s voľne stojacou spodnou skrinkou, drevenou podlahou z rybej kosti a dreveným zadným panelom Nehľadajte nič iné ako samostatne stojace kuchynské spodné skrinky, ktoré nemajú nohy, ak považujete estetiku voľne stojacich skriniek na nohách za menej príťažlivú. Tieto skrinky sa dodávajú s dizajnom, ktorý je možné umiestniť na zem a pripevniť k stene kvôli stabilite.

Áno, manévrovanie z jedného miesta na druhé môže byť náročné. Na druhej strane, pretože ich dizajn je taký jednoduchý, dodávajú miestnosti elegantný a konzistentný vzhľad; to znamená, že ich môžete použiť v akomkoľvek štýle kuchyne.

Okrem toho môžu byť často pripevnené k stene, aby poskytli ešte väčšiu podporu. Ak chcete, aby sa úložný priestor vo vašej komore na prízemí príliš rýchlo neopotreboval, nemali by ste ho príliš často presúvať.

Viacúčelové samostatne stojace skrine

 Gazdovská kuchyňa s viacúčelovou voľne stojacou skrinkou, drevenou doskou, sklenenou skrinkou, drezom a travertínovým zadným krytom Skrinky navrhnuté tak, aby samostatne stáli, patria medzi najprispôsobivejší nábytok, aký ste kedy mohli získať. Vedeli ste, že okrem užitočnosti na skladovanie kuchynského náčinia a iných predmetov majú tieto nádoby aj rôzne iné využitie?

Skrinku si môžete ponechať vo svojej domácej kancelárii na uloženie papierov a kníh, ak ich tam chcete mať. Napríklad po umiestnení do kúpeľne môžu slúžiť ako úložný priestor pre rôzne kúpeľňové drobnosti, ako napr uteráky , toaletné potreby a iné rôzne predmety.

Môžete tiež použiť samostatne stojace kuchynské skrinky v garáži na usporiadanie zbierky náradia, záhradkárskych potrieb a akéhokoľvek iného príslušenstva do garáže.

Samostatne stojace vysoké kuchynské skrinky

 Súčasná kuchyňa s voľne stojacimi vysokými skrinkami, umývadlom, zrkadlom a drevenou podlahou Keď je priestor už taký prémiový, existujú lepšie možnosti ako nákup veľkého a ťažkopádneho nábytku. Našťastie, kuchynské špajze široké len niekoľko metrov môžete umiestniť prakticky kdekoľvek. Niektoré majú dokonca dizajn, ktorý siaha od zeme až po strop a plne využíva dostupnú vertikálnu plochu.

Tieto skrine ponúkajú úctyhodné množstvo úložného priestoru vďaka rôznym policiam a skrinkám, ktoré obsahujú, napriek ich trochu kompaktnému vzhľadu. Bonus má police ktoré sa dajú upraviť. Ak tak urobíte, budete mať viac miesta pre predĺžené predmety, ako je riad.

Niektorým ľuďom môže byť nemožný prístup k horným priehradkám. Tovar s najlepším využitím preto musíte umiestniť nižšie na policu.

Voľne stojaca skrinka pod kuchynský drez

Stojanové umývadlo je voľne stojace umývadlo a pochádza z jedného pevného kusu konštrukcie. Štruktúra a štýl mnohých stojanových drezov sú dostatočne jednoduché a stále dokážu vyžarovať eleganciu. Okrem toho je k dispozícii široký výber štýlov a možností, z ktorých všetky môžu dobre fungovať s rôznymi konceptmi interiérového dizajnu.

Na miestach s malým podlahovým priestorom, ako sú kompaktnejšie kúpeľne, umývadlá na podstavci skutočne žiaria. Je to preto, že podstavec je predvŕtaný a závitovaný. Inštalatérske komponenty sú zvyčajne súčasťou podstavca.

Dizajn týchto typy kuchynských drezov je vďaka tomu nekomplikovaný a prehľadný. Absencia spodnej skrinky vedie k menšej ploche, čo naznačuje, že vyžadujú menšie množstvo podlahovej plochy. Môžete tiež nájsť stojanové umývadlá s úložným priestorom ktoré ponúkajú minimálny priestor na mydlo a potreby.

Voľne stojace vonkajšie kuchynské skrinky

 Priestor vonkajšieho bazéna s voľne stojacou skriňou, rastlinami na živý plot a oknami Pozrite si túto vonkajšiu voľne stojacu skrinku na Home Depot [sponzorovaný odkaz]

Nerezová oceľ je výborný materiál na voľne stojace vonkajšie kuchynské skrinky pretože nielenže odoláva živlom a hmyzu. Pravdepodobne sa hodí aj k vášmu grilu a iným vonkajším spotrebičom. Pretože je najodolnejší voči korózii a škvrnám, typ alebo kvalita kovu bežne používaného v konštrukcii vonkajších skriniek je nehrdzavejúca oceľ 304.

Môžete použiť aj bežné voľne stojace skrine. Vaše hrnce a panvice budú mať pohodlné miesto na odpočinok a vaša kuchyňa bude vďaka týmto policiam vyzerať viac pohromade.

Voľne stojace kuchynské skrinky, najmä tie najzákladnejšieho druhu, však majú potenciál byť dostatočne užitočné na opätovné použitie na použitie v mnohých iných vnútorných a vonkajších obytných priestoroch.

Voľne stojaca skriňa so zvýšenými nohami

 Moderná kuchyňa so sporákom, digestorom, doskou, samostatne stojacou skrinkou so zvýšenými nohami a sklenenými dvierkami Čo sa týka voľne stojacich skriniek, najnovším dizajnovým trendom je zdvíhanie nôh. prečo? Na začiatok, vzhľadom na to, že je vidieť spodnú podlahu, vytvárajú dojem väčšieho priestoru v samotnej kuchyni. Priestor sa tak stane otvorenejším a bude pôsobiť výraznejším dojmom.

Toto sa však líši od toho, kde výhody končia, pretože je jednoduchšie zametať, utierať a vysávať pod vyvýšenými jednotkami, upratovanie je oveľa menší problém, keď sú tieto jednotky na svojom mieste.

Existuje veľa rôznych typy nôh z ktorých si môžete vybrať, vrátane nôh vlásenky, tradičných rovných nôh a jemne vyrezávaných nôh, medzi mnohými ďalšími.

Kde kúpiť samostatne stojace kuchynské skrinky

 Francúzska vidiecka kuchyňa s voľne stojacou skrinkou z dreva, ostrovčekom, doskami, závesnými svietidlami, backsplash a stropnými svietidlami Výber nových samostatne stojacich kuchynských skriniek je významnou súčasťou procesu plánovania kompletnej rekonštrukcie kuchyne. Túžba ušetriť peniaze je pri voľne stojacich kuchynských skrinkách obrovská.

Zaberajú ešte významnejšiu časť celkového rozpočtu. Je však nevyhnutné myslieť na to, že skrinky budú patriť medzi prvky kuchyne, ktoré budete najčastejšie využívať. Z tohto dôvodu je nevyhnutné vyberať skrine, ktoré sú nielen estetické, ale aj dlhotrvajúce a funkčné.

Výrobcovia kuchynských liniek prichádzajú s rozdelením do nasledujúcich kategórií podľa procesu objednávania a výroby svojich produktov:

Predmontované skrine sa dodávajú v krabiciach s zásuvky , dvere a hardvér nainštalovaný. Tieto skrine sa dodávajú v mnohých skladových veľkostiach a konfiguráciách. Získanie špecializovaných skríň vytvorených na prispôsobenie sa špecifickým miestam však vyžaduje čas a úsilie.

Skrine pripravené na montáž sú ako vopred zmontované skrinky, ale prepravujú sa v plochých prepravkách. Vyžaduje sa montáž na mieste. Aj keď to znie časovo náročné, skrine RTA sú lacnejšie a majú nižšie prepravné náklady.

Semi-custom skrine sú vopred zmontované, ale prichádzajú v mnohých štýloch. K dispozícii je veľa druhov dreva, farieb morenia a štýlov dverí. Tieto sú drahšie, ale ponúkajú viac možností ako vopred zmontované skrine.

Zakázkoví výrobcovia skriniek zostavia každú skriňu podľa vašich predstáv. Miestni remeselníci zvyčajne vyrábajú skrine na mieru, ale prepravujú ich niektoré národné spoločnosti.

Powermaid: Vďaka partnerstvu s Home Depot, Lowe’s a rôznymi ďalšími domácimi centrami sa Kraftmaid stala jednou z najspoľahlivejších a najuznávanejších značiek v priemysle kuchynských liniek.

darčeky matka nevesty

Môžete tiež nájsť miestne spoločnosti zaoberajúce sa dizajnom kuchýň, ktoré ponúkajú polovlastné kuchynské skrinky vyrábané spoločnosťou Kraftmaid. Na začiatku spoločnosť Kraftmaid ponúkala len niekoľko rôznych druhov skríň. Napriek tomu časom spoločnosť rozšírila svoje produktové rady, aby vyhovovala zákazníkom s rôznymi preferenciami. Je to dobre známa značka v priemysle semi-custom skríň.

 Modrá vidiecka kuchyňa s voľne stojacou skrinkou, ostrovčekom, pracovnou doskou, plávajúcimi policami, sporákom, drevenými podlahami a lustrom Merillas: Merillat je ďalší významný výrobca kuchynských liniek podobný Kraftmaid. Merillat, firma so sídlom v Michigane, je známa tým, že vo svojich produktových radoch robí len malé zmeny. Namiesto toho sa spoločnosť radšej drží osvedčených návrhov so širokým okruhom potenciálnych zákazníkov.

Skrinky Merillat si môžete kúpiť prostredníctvom maloobchodných kanálov, domácich centier a miestnych firiem zaoberajúcich sa dizajnom kuchýň. Pretože je k dispozícii menej možností produktov, tieto skrine sú na predaj za cenu porovnateľnú, ale o niečo nižšiu ako cena Kraftmaid.

Snaidero USA: Výrobca kuchynských skriniek Snaidero USA je známy svojimi špičkovými skriňami v európskom štýle, ktoré sú obľúbené medzi talianskymi dizajnérmi. Menovec spoločnosti po jej zakladateľovi a súčasnom generálnom riaditeľovi Dariovi Snaiderovi.

Produkty z kolekcie Elegante Bespoke Collection od Snaidero USA nájdete v prémiových domácnostiach a komerčných prevádzkach, ktoré hľadajú špičkové kuchynské skrinky.

IKEA: IKEA je jedným z mála fyzických obchodov, ktoré predávajú kuchynské skrinky pripravené na montáž (RTA) na sklade, v sklade alebo na polici a pripravené na rýchle vyzdvihnutie. Táto jedinečná funkcia dáva IKEA jedinečné vyznamenanie, že je to vzácny obchod.

Predpokladajme, že v metropolitnej oblasti, kde bývate, je obchod IKEA. V takom prípade môže montáž vašich plochých skriniek začať v priebehu niekoľkých hodín, na rozdiel od dní alebo týždňov, ktoré by trvalo dodanie skriniek nákladnou dopravou. Móda predávaná v IKEA sa len zriedkakedy vyvíja.

Vždy však môžete nájsť cenovo dostupné kuchynské skrinky v balíku s rôznymi ďalšími produktmi, vrátane pracovných dosiek, drezov, kohútiky , príslušenstvo a dokonca aj spotrebiče. Je to niečo, na čo sa môžete vždy spoľahnúť.

Ako sa nazýva voľne stojaca kuchynská skrinka?

 Gazdovská kuchyňa s voľne stojacou skrinkou, drevenými doskami, ostrovčekom, plávajúcimi policami, oknom a závesom Skrinka Hoosier. V prvých desaťročiach na začiatku 20. storočia v Spojených štátoch, keď väčšina domácností nemala vstavané kuchynské skrinky, bol tento štýl skriniek trendy. Okrem funkcie samostatne stojacej kuchynskej skrinky môže byť skrinka Hoosier aj pracovnou stanicou.

šaty ísť na svadbu

Môžu byť spodné skrinky voľne stojace?

 Moderná kuchyňa s voľne stojacou spodnou skrinkou, zadnou stenou, rúrou, sporákom, doskou a oknom Áno, môžu byť. Tradičné voľne stojace nástenné a spodné skrinky sú stále široko používané, najmä v rozloženie kuchyne s obmedzeným priestorom .

Na druhej strane, mnohí výrobcovia skriniek teraz poskytujú svojim zákazníkom možnosť nákupu hotových voľne stojacich skríň, vďaka čomu sú rovnako výhodné ako mnohé skladové skrine.

Sú voľne stojace kuchyne lacnejšie?

 Rustikálna kuchyňa s ostrovčekom, drevenou doskou, vysokými stoličkami, závesnými svetlami, voľne stojacou skrinkou a drevenou podlahou Sú oveľa lacnejšie. Voľne stojaca kuchyňa je lacnejšia ako štandardná vybavená kuchyňa. Modernizácia už existujúcej kuchyne je oveľa jednoduchšia. Ak hľadáte nápady na dizajn kuchyne, ktoré majú charakter a individualitu, pridaním voľne stojacich kúskov sa miestnosť zmení z aplikovanej na báječnú.

Voľne stojaca kuchyňa vám poskytuje oveľa väčšiu všestrannosť ako štandard kuchyňa na mieru . Umožní vám to pridávať za pochodu, reorganizovať jednotky a zabezpečiť, aby priestor nepretržite fungoval podľa vašich potrieb.

Tradičná estetika dizajnu, starožitný nábytok a jedinečné poklady z blších trhov vám prídu na myseľ ako prvé, keď premýšľate o voľne stojacich kuchyniach. Úprava týchto kuchýň môže byť veľmi nákladovo efektívna.

Napriek tomu to môže byť časovo náročné kvôli DIY projektom, ktoré sú zvyčajne potrebné na to, aby sa dostali do formy. Ak potrebujete viac času alebo trpezlivosti na prehľadávanie aukčných domov, veľtrhov a obchodov s použitým tovarom, môžete sa obrátiť na niekoľko podnikov. Niektoré z týchto podnikov vás možno prekvapia ponukou moderných samostatne stojacich kuchynských liniek.

Ako ukotvíte voľne stojacu skriňu?

 Súčasná kuchyňa s čiernou samostatne stojacou skrinkou, stolom, stoličkami, pracovnou doskou, drevenými podlahami, oknami a závesmi Pri bezpečnom pripevnení voľne stojacej skrinky na stenu alebo akúkoľvek plochu v kuchyni sú prepínacie skrutky tou najlepšou voľbou, keď už bolo povedané a urobené. Ak má sadrokartón dostatočnú pevnosť, skriňu možno držať na mieste pomocou prepínacích skrutiek, ktoré sú správne nastavené na stene a nad podlahou.

Prepínacie skrutky a príslušný hardvér vám umožňujú rýchlo a jednoducho pripevniť voľne stojacu skrinku na stenu v priebehu niekoľkých minút. Kĺbové skrutky majú dve súčasti: skrutku stroja a páku, ktoré sa podobajú krídlam vtáka alebo lietadla.

Skrutka stroja je tradičnejší komponent. Pretože „krídla“ prepínacej skrutky sú odpružené, je podstatne jednoduchšie ju vložiť do steny, pretože krídelká môžete pritlačiť k bokom skrutky.

Buďte opatrní, keď prevliekate skrutku cez prepínač. Uistite sa, že je dostatočne ďaleko, aby boli prepínacie krídla oddelené. Dĺžku skrutky však udržujte dostatočne krátku, aby mohla prejsť vnútrom skrinky a stenou.

Začnite so svojimi najvyššími mierami. Najprv posuňte meter dovnútra tri palce od pravej steny skrinky a potom posuňte meter nadol tri palce od hornej časti skrinky. Keď sa tieto dve miery pretínajú, urobte značku tesárskou ceruzkou. Tento proces je potrebné zopakovať na druhej strane skrinky.

Potom prejdite na spodné miery. Opakujte tento postup vo vnútri skrinky, začnite v spodnej časti samostatne stojacej skrinky a potom postupujte smerom nahor.

Všimnite si tieto rozmery na stene, za ktorou bude skrinka stáť. Pomocou ceruzky urobte na stenu značky označujúce polohy merania.

Na každej značke na stene urobte otvory pomocou vrtáka s vrtákom. Uistite sa, samozrejme, že bit je podľa veľkosti. Na prepínaciu skrutku s veľkosťou 1/8 palca použite vrták s priemerom 3/8 palca. Na skrutky s veľkosťou 3/16 palca použite vrták s priemerom 1/2 palca.

Odstráňte všetky nečistoty z vyvŕtaných otvorov v sadrokartónovej doske. Otvor je možné zväčšiť vložením skrutkovača do otvoru a miernym pootočením. Pomáha odstraňovať všetky nečistoty, ktoré uviazli v sadrokartónovej doske.

Podľa potreby vyvŕtajte otvory do skrinky. Pri práci so skrinkami, ktoré majú tenké steny, môže byť potrebné použiť kus obetného dreva, ktorý necháte na mieste za skrinkou.

Zároveň prevŕtate skriňu aj do bloku dreva. Chráni drevo skrinky pred prasknutím pri vŕtaní otvorov. Zarovnajte vyvŕtané otvory na stene s otvormi na skrinke. Môžete to urobiť tak, že ich pritlačíte k stene a zarovnáte otvory.

Nainštalujte podložku na každú zo štyroch skrutiek stroja a potom podložky posúvajte, kým nebudú zarovnané s hlavami skrutiek. Vložte krídlovú polovicu prepínacej skrutky medzi palec a ukazovák a mierne ju stlačte k sebe, kým neuvidíte otvor v hlave, ktorým prevlečiete skrutku stroja.

Na druhej strane zaskrutkujte skrutku stroja do páky, kým nie je približne v polovici. Keď stlačíte krídla prepínača, mali by byť orientované tak, aby boli kolmé na skrutku.

Uistite sa, že skrutka stroja bola dostatočne pretiahnutá cez kolík. Zabezpečuje, že môžete zabrániť tomu, aby sa otočil nabok proti niektorému z jeho krídel. Uistite sa však, že má stále dostatočnú dĺžku, aby umožnila prepínacím krídlam a väčšine skrutiek prejsť cez stenu a skrinku.

Prepínač a skrutka stroja budú musieť prejsť cez otvor v skrini a stene, kým sa otvoria vo vnútri sadrokartónu. Pritiahnite prepínacie krídla naplocho k stene skrinky, kým skrutka stroja zostane na vnútornej strane.

Trochu zatlačte na krídelká prepínača a potom ho spolu so skrutkou zasuňte cez otvor v skrinke. Aby sa zabezpečilo, že prepínač prechádza cez skrinku a sadrokartónové dosky , pomocou kladiva jemne poklepte hlavou skrutky, kým ju úplne nezasuniete.

Ak chcete, aby bol prepínač pritlačený k vnútrajšku sadrokartónu, potiahnite hlavu skrutky smerom k vám. Pomocou skrutkovača pritlačte skrutku stroja k vnútrajšku skrine, kým podložka a hlava skrutky nebudú v jednej rovine s povrchom skrine. Opakujte tento postup pre každú prepínaciu skrutku, aby ste pripevnili skrinku k stene.

Pozrite si ďalší súvisiaci obsah v našom článku o dvojito naskladané kuchynské skrinky na tejto stránke.