Rozmery hojdacej súpravy (štandardné, A-rám a DIY veľkosti)

Rozmery hojdacej súpravy vrátane štandardných veľkostí, A-rámu a DIY súprav hojdačiek, správnych rozstupov sedadiel a vzdialenosti od seba na umiestnenie hojdacích reťazí.

Kamenná vonkajšia kuchyňa (najlepšie materiály a dizajn)

Kamenné návrhy vonkajších kuchýň zahŕňajúce rôzne typy kamenných materiálov a najlepšie možnosti pre vonkajšie kuchyne a dosky.

Backyard Ramada Designs (typy a obrázky)

Návrhy záhradných ramád s tým, čo to je, materiály, typy pavilónových konštrukcií, cena, porovnanie s pergolou a tipy na stavbu ramády.

Vonkajší koberec na štrku (najlepšie materiály na použitie)

Sprievodca vonkajším kobercom na štrku s typmi kobercov, ktoré sa majú použiť, najlepšími materiálmi, ako si vybrať a tipmi na používanie vonkajších kobercov na štrkovej terase.

Veľkosti prístreškov (štandardné a obľúbené rozmery)

Sprievodca veľkosťami prístreškov so štandardnými a obľúbenými rozmermi prístreškov, okien a dverí, veľkosťami prístreškov a mužských jaskýň a ako merať dizajn prístrešku.

Vonkajšie stropné panely (typy a výhody a nevýhody)

Vonkajšie stropné panely s tým, čo sú, obľúbené typy, výhody a nevýhody, veľkosti, náklady a najlepší materiál stropných panelov pre návrhy verandy.

Nápady na vonkajšiu kuchyňu

Nápady na backsplash pre vonkajšiu kuchyňu s rôznymi typmi, obľúbenými materiálmi, dizajnom, výhodami a najlepším backsplashom pre vonkajšiu kuchyňu.