Hlavná Celebrita Voskové figuríny Meghan Markle a princa Harryho odhalené pred kráľovskou svadbou

Voskové figuríny Meghan Markle a princa Harryho odhalené pred kráľovskou svadbou

LONDÝN, ANGLICKO - 9. MÁJ: Madame Tussauds odhalila voskovú figurínu pani Meghan Markle pred jej svadbou s princom Harrym 19. mája v Madame Tussauds 9. mája 2018 v Londýne v Anglicku. (Foto: Stuart C. Wilson/Getty Images)

Teraz môžete mať Ďalšie najlepšia vec na selfie Princ Harry a Meghan Markle .

pieseň hrať na svadobnej hostine

Madame Tussauds, arbiter a spoločnosť stojaca za najznámejšími hollywoodskymi voskovými figurínami, práve odhalila dve nové stvárnenia Harryho a Meghan, ktoré sa objavia na jeho základniach v Londýne a New Yorku. Postavy odhalené v stredu 9. mája sa nápadne podobajú na nevestu a ženícha, ktorí sa majú 19. mája zosobášiť v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor.

Harryho replika – bradatá verzia – stojí vysoko v námorníckom obleku doplnenom zodpovedajúcou kravatou a bielou košeľou. Toto nie je prvá vosková figurína princa Harryho, pretože debutoval už v roku 2014 ako súčasť kráľovskej rodiny.

Skutočným lákadlom je však teraz prírastok jeho čoskoro manželky Markle Obleky slávu. Vosková figurína Meghan má na sebe svoje ikonické machovo zelené šaty od P.A.R.O.S.H., ktoré mala na sebe počas svadobného oznámenia páru. Markle si v tom čase na fotenie natiahla biely plášť, ale neskôr predviedla kompletný outfit počas rozhovoru pre BBC News.

Počiatočné voskové figuríny sú v londýnskom sídle Madame Tussauds. Miesto v New Yorku vydalo samostatnú repliku s Markle v inom šate. O veľké odhalenie sa v stredu ráno podelila relácia Today.

Madame Tussauds dráždilo voskové figuríny už v marci. „Meghan Markle si získala srdcia a predstavy ľudí na celom svete,“ povedala vtedy Christine Haughneyová, regionálna riaditeľka marketingu v Merlin Entertainments. 'Sme tak nadšení, že môžeme našim fanúšikom dať príležitosť 'stretnúť' ich 'americkú princeznú' a osláviť kráľovskú svadbu túto jar.'

Pozrite si veľké odhalenie vyššie a najdôležitejšie momenty z skutočné prvý rozhovor páru.