Hlavná Exkluzívne Všetko, čo by ste mali vedieť o 15-karátovom zásnubnom prsteň Jennifer Lopez od Alexa Rodrigueza

Všetko, čo by ste mali vedieť o 15-karátovom zásnubnom prsteň Jennifer Lopez od Alexa Rodrigueza

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez sa zúčastňujú odovzdávania Oscarov 2019. (Kredit: Shutterstock)

A-Rod ho určite vyradil z parku. Ako Jennifer Lopez do centra pozornosti počas Super Bowl Halftime Show v nedeľu, 2. februára, zásnubný prsteň s viacerými pomlčkami z r. Alex Rodriguez môže tiež prekvapiť vystúpenie na pódiu.

koľko je cieľová svadba

V marci 2019 bývalý hráč Yankees navrhované spevákovi „On the Floor“ počas romantickej dovolenky na ostrove, kde padol na jedno koleno pútavý diamant vybrúsený do smaragdu zásnubný prsteň. Cetka, podľa klenotníkov, má významnú veľkosť... a pravdepodobne korelujúcu cenu.

Samotný kameň na zásnubnom prsteni Jennifer Lopez váži 15 karátov a je cenený vysoko nad celoštátny priemer v nákladoch. Modrý Níl Vedúca obchodného oddelenia Katie Zimmerman hovorí, že diamant je nastavený na veľmi jednoduché a sofistikované nastavenie to je lichotivé na Lopezovom drobnom prste. 'Zdá sa, že je to štvorcípový solitér s drápmi,' poznamenáva Zimmerman, 'a je to pravdepodobne platinový kov.'

Diamant je smaragdovo brúsený kameň ktorý je identifikovaný podľa jeho aspektov. „Zdá sa, že je to minimálne 12 až 14 karátov,“ vysvetľuje. 'Môžeme odhadnúť, že ide o kombináciu vysokej farby a čistoty, ktorá oceňuje kameň okolo 1 milióna dolárov a viac.'

 jlo prsteň

(Kredit: Shutterstock; Jennifer Lopez / Instagram)

Odborníci na James Allen povedzte nám, že diamant má približne 15 karátov „zasadený jednoducho do krásneho solitaire“. Allenov tím hovorí, že kameň, ktorý je tak významný svojou veľkosťou a kvalitou, by mal mať zvyčajne jednoduché osadenie, aby sa diamant dostal do centra pozornosti.

Spoločnosť Shane Co. Viceprezidentka Merchandisingu Alicia Davisová hovorí, že smaragdovo brúsené diamanty by mali byť prezentované na klasickom pasiánsovom páse, aby sa ukázal podlhovastý tvar kameňa. Klenotník tiež odhaduje, že diamant na zásnubnom prsteni Jennifer Lopez má 15 karátov, hoci odhadovaná hodnota z Davisovej perspektívy sa blíži k neuveriteľným 5 miliónom dolárov.

Oživenie ozdobných diamantov bolo obzvlášť plodné medzi nedávno zaangažovanými celebritami. „Smaragdovo brúsené diamanty sa stali populárnymi už v 20. rokoch 20. storočia, v čase, keď boli v móde čisté línie a štýly art deco,“ uzatvára tím Allen. „Nedávno sme však zaznamenali opätovný záujem o tento tvar, pričom tento kameň propagovali celebrity ako Amal Clooney a Beyoncé. Ocenili by sme prsteň Jennifer Lopez na viac ako 1 milión dolárov.'

závesné kreslo na stromček

Pár spolu so svojimi rozkošnými rodinami plánujú intímny obrad s blízkymi blízkymi v neznámej destinácii. Lopez pre Entertainment Tonight prezradila, že jej doplnený syn Max, ktorého zdieľa s bývalým manželom Marcom Anthonym, ju bude prechádzať uličkou.

Nakupujte svoj ideál zásnubný prsteň smaragdového strihu .