Hlavná TV Všetko, čo by ste mali vedieť o Bachelorette Clare Crawleyovej a sezóne 16 show

Všetko, čo by ste mali vedieť o Bachelorette Clare Crawleyovej a sezóne 16 show

  Bachelorette 2020 Clare crawley The Bachelorette sa má vrátiť na svoju 16. sériu, Clare Crawley zamieri späť do sídla Bachelorette, keď sa vydá na novú cestu za nájdením skutočnej lásky, keď bude mať film ÒThe BacheloretteÓ premiéru PONDELOK 18. MÁJA (8:00 – 22:00 hod. EDT), na ABC. (ABC/Paul Hebert) CLARE CRAWLEYOVÁ

V pondelok ráno zatajil Bachelor Nation kolektívny dych, keď čakal na vyhlásenie novej hviezdy pre nadchádzajúcu sezónu Bakalárka , ktorý sa ukázal byť franšízovým veteránom Clare Crawley . Vzhľadom na turbulencie – slovná hračka určená – z sezónu pilota Petra Webera z Bakalár , dávalo zmysel, že si producenti vybrali svoju novú hviezdu mimo jeho skupiny súčasných súťažiacich. Napriek tomu bolo vyhlásenie Crawleyho prekvapením pre mnohých fanúšikov, ktorí hľadali Viktória P. alebo Kelsey Weier od tejto sezóny, príp Tayshia Adamsová alebo Tia Booth z posledných sezón.

Crawley priznal Dobré ráno Amerika Dokonca aj v pondelok ona bol výberom prekvapený a rozhodnutie označil za „také neočakávané“. Povedal to kaderník zo Sacramenta GMA uvádza, že sa práve v sobotu dozvedela o svojej novej úlohe a odvtedy je namotaná. 'O šesť rokov neskôr... čo sa deje?' vytryskla. Tu sme zhrnuli veľké veci, ktoré by ste mali vedieť o temperamentnej rodáčke z Kalifornie pred jej ružovou cestou v 16. sezóne Bakalárka , kde bude hľadať lásku – ale tentoraz podľa vlastných predstáv.

Pre Crawleyho to bude piatykrát v sérii Bachelor.

V roku 2014 bola Crawley jednou z desiatok žien, o ktoré súperili Bakalár 18. séria vedie John Paul Galavis, alias nepochybne najhorší mládenec v histórii výstavy . Skončila ako druhá v jeho sezóne a skvele mu to povedala v spaľujúcej konfrontácii, pri ktorej ju ženy z Bachelor Nation povzbudzovali. Medzi mnohými nedôstojnosťami, ktoré utrpela: to, že ju Galavis zahanbil za parný okamih v oceáne, na ktorom sa obaja, ehm, zúčastnili, a keď mu Galavis počas posledného rande povedal, že aj keď ju veľmi dobre nepozná, chcel s ňou spať aj po skončení predstavenia. Stručne povedané, vo finále Crawley povedala Galvanisovi, že by „nikdy nechcela, aby [jej] deti mali otca, ako ste vy“.

Crawley sa potom vrátil k sérii Bachelor v prvej a druhej sezóne Bakalár v raji , kde sa jej opäť nepodarilo nadviazať trvalé spojenie s ostatnými súťažiacimi (hoci sa jej to podarilo GMA hostitelia jej pripomenuli pondelok, spriateliť sa s miestnym mývalom). Pre jej štvrté úsilie o lásku sa Crawley pridala k obsadeniu Bakalárske zimné hry v roku 2018 a nakoniec sa zamiloval do kanadského súťažiaceho Benoita Beausejour-Savard. Beausejour-Savard položil otázku počas špeciálu Tell All , ale šťastný pár oslavoval svoje zasnúbenie len dva mesiace, kým v apríli toho istého roku odstúpil.

Crawley je vo veku 38 rokov oficiálne najstarší Bakalárka hviezda franšízy.

Crawley vie, že jej vyšší vek je niečo, na čo sa fanúšikovia zamerajú, ale nebojí sa, že bude hľadať lásku aj po 30-ke. Keby niečo, povedala ďalej GMA V pondelok to bude prínosom v jej snahe nájsť si partnera na celý život. 'Mám pocit, že veľa ľudí to vyjadrilo ako túto negatívnu vec,' povedala. 'Ale je to len viac rokov pod pásom, viac rokov učenia sa, čo chcem, čo nechcem a s čím sa neuspokojím.'

Na rozdiel od toho minuloročného Bakalárka hviezda Hannah Brown má 25 rokov a Becca Kufrinová Bakalárka hviezda predchádzajúcej sezóny má momentálne 29, čo znamená, že mala 28 rokov, keď hľadala lásku v seriáli o zoznamovaní sa s realitami, o celých 10 rokov mladšia Crawleyho. Rozhodnutie ABC obsadiť staršiu hlavnú úlohu môže byť priamou reakciou na nárast mladších súťažiacich túžiacich po sláve na Instagrame, ktorí dominovali v posledných sezónach seriálu (príkladom sú všetky posledné tri Weberove ženy mladšie ako 25). Ťuknutie na Crawleyho, aby sa stal novým vedúcim, pripomína rozhodnutie franšízy mať Arie Luyendyk Jr. ako vedúci 22. sezóny z Bakalár . Mal vtedy 36 rokov.

Crawley chce muža, ktorý môže byť silný vďaka svojej zraniteľnosti.

Po mnohých (veľmi verejnom) trápení sa Crawley teraz hľadá ako Bachelorette roku 2020 niekoho, kto skrátka nie je šovinistický hulvát. Inak povedané, chce nájsť niekoho, kto je v kontakte s jeho emóciami a nebojí sa jej ukázať všetky rôzne, chaotické stránky. 'Úprimne povedané, pre mňa je najdôležitejšie, že chcem muža, ktorý si dá dole brnenie,' povedala v pondelok. „Chcem muža, ktorý je silný, ktorý je ochotný zložiť si nepriestrelnú vestu, otvoriť sa a byť zraniteľný. To je vážna sila a ja chcem muža, ktorý to dokáže.'

Crawley poznamenala, že ona sama je silná žena a chce zabezpečiť, aby našla partnera, ktorý sa jej vyrovná na všetkých úrovniach. Na otázku, či si myslí, že má hrubú kožu potrebnú na to, aby vydržala vzostupy a pády Bakalárka Crawley zavtipkoval s úsmevom: „Nie som ten, o koho by ste sa mali báť. Sú to oni, určite sú to oni.' Minulý týždeň, pred oznámením, Crawley zdalo sa, že naznačuje jej blížiacu sa cestu odoslaním a Brené Hnedý citát, ktorý znel: „Vyber si odvahu pred pohodlím. Vyberte si celé srdcia namiesto brnenia. A vyberte si veľké dobrodružstvo odvahy a strachu. Presne v rovnakom čase.”

Crawley si bola blízká so svojím zosnulým otcom a opiera sa o svojich päť sestier, aby ich podporila.

Od jej prvého vystúpenia Bakalár Crawley zdôraznila, ako veľmi miluje svoju rodinu a ako sa vždy bude snažiť klásť ju na prvé miesto. Mala si obzvlášť blízko so svojím otcom, ktorý pred niekoľkými rokmi zomrel na rakovinu mozgu, a povedala, že dúfa, že nájde manžela, ktorý bude odrážať všetky jeho príkladné vlastnosti. 'Hľadám muža, ktorý je ako môj otec,' povedala počas úvodnej časti Bakalár . 'Silný, milujúci, jemný, súcitný a všade okolo skutočný, skutočný muž.'

Crawley je tiež, čo je dôležité poznamenať, najmladšou zo šiestich sestier v jej rodine a očakáva, že dostane „veľa spätnej väzby“ o mužoch, s ktorými bude chodiť ako Bachelorette. 'Som ich malá sestrička,' povedala v pondelok. 'Vždy existujú názory. Milujem to.' V súčasnosti žije Crawley so svojimi dvoma psami, Elby a Honey.

Jedna z najväčších lekcií, ktorú sa naučila počas svojho pôsobenia Bakalár franšízy je byť jej najväčším obhajcom.

Crawley sa stal obľúbeným fanúšikom po tom, čo povedala Galavisovi na konci jeho sezóny Bakalár a dozvuky tej chvíle pokračovali ešte dlho po konfrontácii. V roku 2018 povedala Entertainment Tonight že svoj čas v šou považovala za „jednu z najväčších vzdelávacích skúseností v mojom živote“ a že sa naučila hovoriť a zaberať priestor bez ospravedlnenia.

„Pomohlo mi to vstať a mať svoj hlas ako žena,“ povedala vtedy. „A nielenže mi to umožnilo urobiť to, ale tiež mi to umožnilo urobiť to verejne, čo je ešte ťažšia vec, a urobil som to. Bol to pre mňa jeden z najväčších stimulov na zvýšenie sebavedomia, ako napríklad: ‚Ja to dokážem.‘ Ak to dokážem ja, každý sa dokáže postaviť za seba.“