Hlavná TV „Vydatá na prvý pohľad“ 3. séria, rekapitulácia 10. epizódy: Vanessa odchádza

„Vydatá na prvý pohľad“ 3. séria, rekapitulácia 10. epizódy: Vanessa odchádza

  Vanessa Nelson z filmu Ženatý na prvý pohľad Vydatá na prvý pohľad strávila noc vo svojom byte po bitke s Tres. Kredit: FYI

The Vydatá na prvý pohľad novomanželia sú mesiac do manželského života, ale namiesto manželskej blaženosti sa zdá, že niektoré páry sa blížia k bodu zlomu.

V epizóde z 2. februára s názvom „Oslavy“ sa diváci dozvedia, že život na párty je niekedy jednoducho šou. Do „dňa rozhodnutia“ zostáva už len niekoľko týždňov. Držíme palce, aby sa to podarilo Vydatá na prvý pohľad Novomanželia rýchlo nájdu spoločnú reč.

David Norton a Ashley Doherty: Je 4. júla a tento pár organizuje párty vo svojom novom domove. Hoci pozvali len pár ľudí, dostaví sa ich okolo 15. „Teším sa, že moji priatelia prídu k mojej žene,“ hovorí David divákom. Keď začnú prichádzať hostia, Ashley je plná úsmevov. Všetkých objíma a rozpráva sa, ale nikto z jej priateľov sa neobjaví.

biblické verše o hľadaní manžela

„Naozaj sa spája s mojimi priateľmi,“ hovorí David nadšene divákom. 'Toto je to, o čom som sníval. Práve teraz sa cítim ako kráľ sveta; je to znamenie vecí, ktoré prídu.' Ale napriek jej úsmevu a rečiam sa Ashley necíti ako hostiteľka. Priznáva, že sa cíti ako „len ďalší z hostí na párty“. Hoci sa Davidovi priatelia o Ashley zdanlivo skutočne zaujímajú, ona tvrdí: „Celú noc som bola sama so sebou. Verí, že jej manžel sa namiesto ženatého muža správa ako „slobodný Dávid“.

Po oslave sa novomanželia rozprávajú a David je šokovaný Ashleyho pohľadom na stretnutie. Keď mu povie, že mala celú noc pocit, že bola sama, David vysvetľuje, že bol zaneprázdnený grilovaním. „Chcem, aby si sa mohla rozprávať s ľuďmi bez môjho vplyvu,“ vysvetľuje Ashley, ktorej reč tela hovorí veľa. Sedí čo najďalej od svojho manžela, zatiaľ čo on sa snaží brániť svoje činy. 'Nepripadalo mi to ako stretnutie manželského páru,' priznáva Ashley. 'Pripadalo mi to ako na párty a bol som na nej hosťom.'

Neskôr v epizóde je to mesačné výročie páru. David nosí domov kvety a koláčik pre svoju manželku, no tá nie je v oslavnej nálade. Povie manželovi, že dostala správu, že pozval dievča na drink. Súdiac podľa krátkeho nahliadnutia do epizódy z 9. februára, na jej obvinení môže byť niečo pravdy.

  Tres Russell a Vanessa Nelson vo filme Manželstvo na prvý pohľad

Tres Russell rozrušil Vanessu Nelsonovú, keď naznačil, že sa ešte nemilujú. Kredit: FYI

Traja Russell a Vanessa Nelsonovi: Títo Vydatá na prvý pohľad hrdličky sa tešia, že môžu mať svoju rodinu a priateľov na párty 4. júla. Ale Vanessa nie je nadšená, že jej manžel pozval starú priateľku. „Je dobré mať priateľov, s ktorými... sa nestýkate,“ hovorí Tres divákom, „ako dievčatá, ktoré sú len vaše priateľky.“ Ale novomanžel vykope jamu, zatiaľ čo pokračuje v rozprávaní o svojom priateľstve so svojou starou kamarátkou z vysokej školy Jennou. „Už len to, že sme tu v meste, naše priateľstvo ešte posilnilo,“ priznáva a hovorí o Jenne ako o „mojim dievčati“.

Keď sa novomanželia pripravujú na oslavu, Vanessa je zjavne znepokojená. „Naozaj si nemyslím, že muži a ženy môžu byť rovní... priatelia,“ vysvetľuje a priznáva, že nemá priamych mužských priateľov.

Keď príde Tresov priateľ Chaz, chalani si od srdca pohovoria. Novomanžel uznáva, že sa stále prispôsobuje manželstvu. 'Chýba mi byť slobodný,' hovorí Tres svojmu priateľovi, 'ale tiež naozaj chcem tento záväzok.'

Keď sa objaví Jenna, sadne si k Tresovi na gauč a Vanessa sa snaží byť priateľská. Ženy sa predstavia jedna druhej, ale táto chvíľa je viac než trochu nepríjemná. 'Zdá sa, že má naozaj dobrý vzťah,' hovorí Jenna s odkazom na Tres. „Stále chce... žiť svoj život a zdá sa, že [Vanessa] sa skôr usadí a Tres to chce urobiť tiež. Len sa teší na ten jeden deň v týždni, kedy sa môže trochu uvoľniť.'

Neskôr Tres objíme svoju manželku a hosť večierka hovorí, že medzi nimi cíti chémiu. Ale keď hosť spomenie lásku, Tres urobí vtip a povie: 'To je veľké slovo.' Vanessa sa odtiahne, očividne ju manžel nahneval.

Nasledujúce ráno je Vanessa naštvaná, pretože jej pes sa necíti dobre. Namiesto toho, aby zostal so svojou ženou a šteniatkom, Tres zamieri do telocvične. „Naozaj by som bola rada, keby ste sa mohli viac dostať do manželskej mentality,“ hovorí Vanessa svojmu manželovi, keď sa vracia domov. Ale rozhovor nechá Tres zmätený. 'Mám pocit, že chceš, aby som bol niečím, čím ma chceš vybudovať,' odpovedá a manželka odvracia zrak. Vysvetľuje, že jeho komentár o láske ako „veľké slovo“ večer predtým ju rozrušil. „Určite sa pozriem do zrkadla. Sľubujem, že to urobím,“ hovorí Tres. 'Pokúsim sa prísť na to, ako sa stať lepším manželom.'

Vanessa sa rozhodne, že chce čas preč od Tres, a tak sa zbalí a odíde so svojím psom. Tres je naštvaný, pretože nevie, kde sú, kvôli nedostatočnej komunikácii jeho manželky. „Útek pre nás v skutočnosti nič nevyrieši,“ priznáva a necháva divákov dúfať v zmierenie.

Na druhý deň sa Vanessa vráti domov a novomanželia sú pripravení sa porozprávať. Tres vysvetľuje, že vo svojom živote urobil veľké zmeny a povedal: 'Neviem, o koľko lepší môžem byť.' Pokračuje: „Úprimne, ak ste si práve urobili zoznam toho, aký je váš ideálny manžel, môžem zakrúžkovať veci, ktoré môžem urobiť. Dokážem X urobiť veci, ktoré nedokážem...“ Zdá sa, že jeho ochota urobiť manželku šťastnou prelomila ľady medzi nimi a Vanessa sa spýtala, či môže niečo urobiť. 'Neviem čítať tvoje myšlienky,' priznáva Tres svojej žene. „Mama ma opustila dvakrát. V minulosti ma opustili a vždy som predpokladal, že keď som sa oženil, moja žena bola jediná osoba, ktorá neodíde.' Jeho slová sa dotknú Vanessy, ktorá sa ospravedlní, že ho opustila.

  Sam Role a Neil Bowlus vo filme Manželstvo na prvý pohľad

Sam Role bola prekvapená, keď zistila, že Neil Bowlus je medzi svojimi priateľmi rovnako tichý ako on počas ich párty 4. júla. Kredit: FYI

koľkokrát bol kobe bryant ženatý

Úloha Neila Bowlusa a Sama: Pretože tieto Vydatá na prvý pohľad mladomanželia ešte nenašli svoj vlastný domov, na sviatok grilujú v miestnom parku. Keď sa ho jeden z Neilových priateľov spýta, či si niekedy prial, aby nebol ženatý, Sam povzbudí svojho manžela, aby odpovedal úprimne. 'Nie,' priznáva Neil. „Bolo to ťažké? Samozrejme... ďalej,“ ale vysvetľuje, že nečakal, že manželstvo bude ľahké. Sam pociťuje úľavu, že jej manžel je ticho okolo svojich odchádzajúcich priateľov, čo dokazuje, že jeho neochota hovoriť nie je len s ňou.

'Myslím, že Neil je len Neil,' vysvetľuje Sam divákom. „Naozaj si myslím, že je extrémny introvert. To je len jeho osobnosť. Aj keď sa stretáva so svojimi priateľmi, nemal čo povedať.'

nápadité darčeky pre neho

'Jeho priatelia sa celý čas rozprávali a on nepovedal absolútne nič,' pokračuje Sam. 'Uľavilo sa mi... Povedal som si, že to nie som ja.' To je on.'

Neil má rozhovor jeden na jedného so Samovým spolubývajúcim, Sammym, ktorý je k nemu otvorený a úprimný. Vysvetľuje, že jeho pokojné správanie môže byť pre Sam dobré. „Bude to v istom zmysle vnímať ako útechu,“ vysvetľuje Sammy Neilovu osobnosť. 'Vie, že môže prísť za tebou a porozprávať sa s tebou,' povedala mu a dala Neilovi záblesk nádeje.

Neskôr Sam vyjadrí, že si myslela, že jej vzťah s Neilom by sa teraz ešte viac rozrástol, a priznala, že si myslela, že pre neho bude „viac ako len kamarátka“. 'Nemôžem ho rozbiť, pretože je taký introvertný,' vysvetľuje, ale je šťastná, že jeho priatelia sú hluční ako ona.

'Robí to, pretože naozaj chce celoživotný vzťah,' hovorí Sam o svojom manželovi, ktorý berie Vydatá na prvý pohľad spracovať vážne. 'Len chcem, aby veci fungovali viac než čokoľvek iné,' hovorí Neilovi a novomanželia sa objímu.

Keď Sam vezme Neila do vzdušnej telocvične, je ohromený gymnastickými schopnosťami jeho manželky. „Je krásna,“ hovorí, keď predvádza svoje pohyby, a Sam sa zdá byť šťastná, že môže vystupovať pre svojho manžela. „Usmieva sa,“ hovorí Neil divákom. 'Užíva si to. Skvele sa baví a to je príťažlivé.' Potom, čo Sam dáva jej manžel letecká lekcia, obaja pôsobia šťastne a dávajú divákom nádej do budúcnosti.

Pár sa neskôr rozpráva o svojom 5-ročnom pláne manželstva a Sam povie svojmu manželovi, že chce vlastniť ich vlastný dom. Neil sa rozhodne opäť zostať v Samovom byte, kým si nenájdu miesto, ale bude to druhé kúzlo?

  Ashley Doherty a David Nelson vo filme Manželstvo na prvý pohľad

Na konci epizódy Ashley Doherty konfrontovala Davida Nelsona so správou, ktorú dostala a tvrdila, že David požiadal iné dievča na drink. Kredit: FYI

Náhľad: Dráma pokračuje budúci týždeň, keď sa Ashley a David prudko pohádajú. David navštívi hrob svojho otca po tom, čo mu jeho žena povedala, že potrebuje priestor. Je nejaká nádej, že sa títo dvaja pobozkajú a dajú sa dokopy? Sam a Neil idú na kurz keramiky a spomínajú na svoju svadbu. Tres prekvapí Vanessu tortou a mladomanželia si sadnú s a Vydatá na prvý pohľad odborník.