Melamínové drevo (produkty a výhody a nevýhody)

Sprievodca melamínovým drevom s tým, čo to je, klady a zápory, rôzne produkty, textúry dreva, povrchové úpravy, farby a ako sa melamín porovnáva s drevom a MDF.

Typy komínových vložiek (štýly a veľkosti)

Typy komínových vložiek s tým, čo to je, rôzne štýly ako hlina, liate na mieste a hliník, cena, veľkosti, izolácia a tipy na inštaláciu.

Veľkosti propánových nádrží (štandardná hmotnosť a kapacita)

Sprievodca veľkosťami propánových nádrží so štandardnou tabuľkou veľkostí propánovej nádrže pre domácnosti a komerčné účely, meraniami propánového potrubia a spotrebou za hodinu.

Grout vs Caulk (príručka na porovnanie)

Porovnanie škár a tmelu s tým, aké sú, rozdiely, výhody a nevýhody, kedy použiť škárovaciu maltu alebo tmel a najlepšie použitie týchto plnív a lepidiel.

Typy pivničných okien (štýly dizajnu a výhody)

Typy pivničných okien s krídlovými, výstupnými, markízovými, posuvnými, násypkovými a pevnými štýlmi, výhody, veľkosti a tipy na meranie okna.

Typy pecí (štýly a výhody)

Rôzne typy pecí vrátane ich štýlov, výhod, účinnosti, nákladov a tipov, ako si vybrať tú správnu pec pre váš domov.

Elektrický nástenný krb (typy a nápady)

Sprievodca elektrickým nástenným krbom s tým, čo to je, rôznymi typmi, výhodami, funkciami, najlepšími nápadmi na elektrické krby a tipmi na inštaláciu.

Veľkosti suterénnych okien (štandardné rozmery)

Sprievodca veľkosťami suterénnych okien so štandardnými rozmermi suterénneho okna, rozmermi východu, násypky a posuvného okna a veľkosťou pivničných okien

Vertikálny Shiplap (Sprievodca návrhom)

Vertikálny sprievodca dizajnom s typmi, inštaláciou a obývacou izbou, kúpeľňou, krbom, vonkajšími stenami, kuchynským ostrovom a nápadmi na pozadie.

Faux Komín (typy a možnosti dizajnu)

Sprievodca dizajnom umelého komína s tým, čo to je, prečo ich domy používajú, rôzne typy, štýly interiéru a exteriéru a cena umelého komínového príslušenstva.

Ako vylepšiť svoj domov (tipy na odolnosť voči poveternostným vplyvom)

Najlepšie tipy, ako vylepšiť svoj domov pomocou krokov odolných voči poveternostným vplyvom, ktoré môžete podniknúť na ochranu pred chladnými zimnými mesiacmi a horúcimi letnými mesiacmi.

Drevo vyrobené (druhy, použitie a porovnanie)

Sprievodca vyrobeným drevom s typmi nábytku a podláh, odolnosťou a porovnaním s masívnym drevotrieskovým drevom, drevotrieskovou doskou a MDF.

Veľkosť kábla dreva (1/4, 1/2, čelné a plné rozmery)

Sprievodca veľkosťou šnúry s rozmermi 1/4, 1/2 a celej šnúry, veľkosťou šnúry, akú veľkosť stojana použiť a plachtou, ktorá zakryje šnúru dreva.

Výhody a nevýhody hybridného ohrievača vody

Sprievodca výhodami a nevýhodami hybridného ohrievača vody s tým, čo to je, ako funguje, aké sú výhody a či to stojí za to pre potreby ohrevu vody vášho domova.

Rozmery poštovej schránky (štandardné a USPS veľkosti)

Sprievodca rozmermi poštových schránok so štandardnými veľkosťami veľkých, stredných a malých poštových schránok USPS, tehlovými poštovými schránkami a rozmermi inštalácie.