Hlavná Štýl Vynikajúca nová spolupráca Very Wang s Ladurée je inšpirovaná jej svadobnými šatami

Vynikajúca nová spolupráca Very Wang s Ladurée je inšpirovaná jej svadobnými šatami

(S láskavým dovolením Vera Wang Pour Laduree)

Toto je najlepší scenár pre „dajte si koláč a zjedzte ho tiež“. Obľúbený svadobný návrhár Vera Wangová sa spojila s ikonickou francúzskou značkou pečiva Ladurée, čo sa pravdepodobne ukáže ako jedna z najzaujímavejších spoluprác v novom roku.

Vo štvrtok 11. januára Wang aj Ladurée predstavili svoju spoluprácu na dezertoch z roku 2018 s názvom Vera Wang pour Ladurée. Úchvatný výber zahŕňa nové príchute ako kokosový krém chantilly macaron, ako aj mangovo-kokosovú svadobnú tortu. Celobiele cukrovinky sú inšpirované ikonickými svadobnými vzormi Wang.

zmena priezviska po sobáši

„Spolupráca s historickým francúzskym cukrárom Ladurée pri vytváraní svadobných tort a zákuskov pre výnimočný deň páru bola zábavná aj kreatívna,“ hovorí Wang. Faircityfire v exkluzívnom vyhlásení, „keďže väčšina rovnakých návrhov na vytvorenie šiat... platí aj pre svadobnú tortu.“

(S láskavým dovolením Vera Wang Pour Laduree)

Dodáva: „Dúfam, že páry tiež ocenia jemnú chuť krému chantilly zmiešaného s mojím obľúbeným, kokosom, pre makarónky a pridaný nádych manga v koláči! Tieto dezerty sú jedinečné vo svojej jednoduchosti, no zároveň vysoko osobné vo svojej chuti.“ Na záver Wang opisuje spoluprácu ako „ľahkú, ale sofistikovanú...“

  Laduree

(S láskavým dovolením Vera Wang Pour Laduree)

Dizajnér na partnerstve úzko spolupracoval s dedičkou a prezidentkou Ladurée Elisabeth Holder. „Jej talent nielen na podnikanie, ale aj na remeselnú stránku takéhoto kreatívneho podniku je taký pôsobivý. Bol som nadšený, že som s ňou mohol spolupracovať pri navrhovaní svadobnej torty na mieru inšpirovanej jednou z mojich rób,“ uviedol Wang v tlačovej správe. 'Pre mňa Ladurée globalizovalo a oslavovalo skutočne francúzsku umeleckú formu na celom svete ako ultimátneho cukrára.'

Holder opätoval chválu v tom istom vydaní a povedal: „Vera Wang je ikonická v oblasti svadieb aj módy, rovnako ako Ladurée je autoritou v oblasti dezertov. Stretli sme sa a bola to láska na prvý pohľad. Páči sa mi, že Vera je moderná a zároveň klasická, miluje Paríž a má na sebe to „je ne sais quoi“. Toto partnerstvo je pre nás skvelou príležitosťou zdôrazniť svadobnú kolekciu Ladurée. Je to prvýkrát, čo pre nás dizajnér vytvoril tortu. Som veľmi hrdý a poctený, že môžem spolupracovať s Verou a nemôžem sa dočkať, kedy túto kolekciu prinesiem na svadobné oslavy.”

(S láskavým dovolením Vera Wang Pour Laduree)

(S láskavým dovolením Vera Wang Pour Laduree)

Torty a macarons z kolekcie budú dostupné aj za rozumnú cenu, pričom jednotlivé torty sa budú predávať za 20 USD a torty v plnej veľkosti za 20 USD na hosťa (všetky torty budú k dispozícii na špeciálnu objednávku počas celého kalendárneho roka). Makaróny z limitovanej kolekcie budú dostupné do vypredania zásob a budú sa predávať v štyroch veľkostiach: škatuľka po šiestich za 24 dolárov, malá kocka po 45 za 166 dolárov, stredná kocka po 80 za 275 dolárov a veľká kocka po 125 za 425 dolárov. .

http://www.theknotnews.com/vera-wang-partners-laduree-desserts-25845

ako ušetriť peniaze na svadbe

Jedinečná kolekcia dezertov bude prezentovaná vo výkladoch miest Ladurée Madison Avenue a Soho v New Yorku od 10. januára do 26. januára.