Ženích + ženích

Získajte rady a tipy na etiketu pre ženícha a ženíchov online na webe The Knot.

Svadobná fotografia + videografia

lizapourunemerenbleus.org má veľa informácií o svadobnej fotografii a svadobnej videografii. Nájdite pre svoje obrázky najlepšie svadobné pózy a uistite sa, že svadobné video zachytí váš deň.

Elegantná kaligrafia Uložte si pohľadnice s dátumom

Nádherná svadobná pohľadnica Save the Date s vašou obľúbenou fotografiou a nádherne napísanou kaligrafiou Save the Date prehodenou v spodnej časti, tesne nad vašimi svadobnými detailmi, v sofistikovaných pätkových písmach. Vašu fotografiu orámuje biely okraj.

Kvetinová obruč uložte karty s dátumom

Oznámte dátum svojej svadby pomocou tohto krásneho dátumu uloženia s vašou obľúbenou zásnubnou fotografiou. Obruč so sviežimi kvetmi a zeleňou obklopuje fráza „ulož dátum“ a za ňou podrobnosti o dátume uloženia. Zadná strana karty obsahuje jemné akvarelové pozadie.

Svadobné oznámenia s rámom z eukalyptu

Toto elegantné svadobné oznámenie ponúka rustikálnu, maľovanú zeleň za rámom z umelej fólie.

Zásady dodania a objednávky

Získajte viac informácií o našich pravidlách dopravy a objednávok. Nájdite odpovede na všetky svoje otázky týkajúce sa svadobných potrieb, vrátane dodacej lehoty a zásad vrátenia.

Svadobné oznámenia z mramoru a zlata

Moderný dizajn s jednofarebným pozadím na mieru so zadnou stranou pokrytou zlatou a mramorovou zmesou.

Milované kvetinové svadobné oznámenia

Nádherne farebné svadobné oznámenie s nádhernými žiarivými kvetmi a listami v protiľahlých rohoch a s vašimi svadobnými detailmi uprostred nich. Stredobodom pozornosti sa stáva moderný skript pre vaše mená. Samozrejme nemôžeme prehliadnuť zadnú stranu, ktorá má nasýtenú červenú farbu, ktorá je v súlade s kvetinovým vzorom na prednej strane!

Vynikajúca kaligrafia Uložte si dátumové karty

Elegantne napísaná svadobná karta s uloženým dátumom v nádhernej čiernobielej farbe s veľkou formálnou kaligrafiou nad vašimi svadobnými podrobnosťami, napísaná v prepracovanej kombinácii paličiek a čiapok. Jemné papierové pozadie dodáva vizuálnu textúru pre moderný detail.

Svieža zelená Uložte karty s dátumom

Svadba svieža zeleň uložte dátum s eukalyptovými ratolesťami klenutými nad vašim svadobným znením. Chrbát je pokrytý jemne namaľovanými vodorovnými čiarami.

Rustikálne listy ukladajú karty s dátumom

Rustikálne listy ukladajú dátumy s textom uložte dátum a sú obklopené nádhernými jesennými kvetmi na modrom pozadí.

Palm a Protea uložte pohľadnice s dátumom

Moderná pohľadnica s uložením dátumu, na ktorej je vaša zásnubná fotografia, za výrazom „uložte dátum“, ktorý je napísaný kaligrafickým písmom. Na zadnej strane karty sú uložené údaje o dátume s akcentom tropickým palmovým listom.

Romanticky napísané pohľadnice s uložením dátumu

Elegantná pohľadnica s uloženým dátumom a sofistikovaným pätkovým písmom v spojení s nádychom dramatickej kaligrafie, ktorá udáva tón vášmu svadobnému dňu.

Neutrálna zeleň Uložte pohľadnice s dátumom

Svadobná pohľadnica Save the Date so sofistikovanou kombináciou písem a maľovaných listov a kvetov v horizontálnom rozložení s osobnou poznámkou a podrobnosťami na zadnej strane.

Prírodné svadobné oznámenia s monogramom

Nádherné moderné svadobné oznámenie s vašim personalizovaným monogramom obklopeným prírodnými kvetmi s čistým rozložením a kombináciou moderného písma.

Stlmené kvetinové karty s dátumom

Oznámte dátum svojej svadby pomocou tohto nádherného dátumu uloženia s vašou zásnubnou fotografiou ozdobenou krásnymi kvetinovými a zelenými akcentmi. Pri menách nevesty a ženícha sa používa romantické písmo.

Svadobné oznámenia s bronzovým kvetinovým rámom

Toto moderné svadobné oznámenie ponúka mená nevesty a ženícha v nádhernom skriptovom písme naplnenom sýtymi bronzovými farbami pre faux-metalický vzhľad.

Listové obruče Svadobné oznámenia

Elegantné svadobné oznámenie s dvoma kruhovými obrúčkami plnými bujnej zelene a vašimi iniciálkami vo vnútri nádherných monogramových prsteňov.

Svadobné oznámenia s akvarelovým kaktusom

Tento moderný dizajn boho svadobných pozvánok ponúka kvetinový akvarelový motív vyrobený z kaktusu, sukulentov a kvetov.