Klasicky elegantné menu

Ponuka je zobrazená v hornej časti v krásnom kaligrafickom písme, zatiaľ čo detaily ponuky sú pod ozdobnou líniou v elegantnom klasickom pätku.

Maľované svadobné oznámenia na pláž

Maliarske, abstraktné ťahy štetcom predstavujúce oblohu, more a piesok vyplňujú pozadie tohto návrhu svadobnej pozvánky, pričom vaše informácie sú uložené v klasických písmach navrchu.

Elegantná typografia Svadobné oznámenia

Toto elegantné svadobné oznámenie zdobia rôzne typografické prvky od jemnej kurzívy a moderného bezpatkového písma až po nádherné romantické písmo.

Pozvánky na elegantnú éterickú skúšobnú večeru

Elegantná pozvánka na skúšobnú večeru so všetkými podrobnosťami o skúšobnej večeri na úžasnom akvarelovom pozadí.

Abstraktné kvetinové svadobné oznámenia

Toto moderné svadobné oznámenie ponúka výrazné ťahy štetcom, ktoré vpredu tvoria abstraktné kvetinky.

Svadobné oznámenia zaprášenej kaligrafie

Pozvánka na svadbu s elegantnou kaligrafiou a jemnými zelenými listami s jemnými lupienkami jemných kvetiniek, pastelovými detailmi akvarelu a veľkým monogramom na zadnej strane.

Elegantné zelené menu

Jednoduché svadobné menu s elegantnou kaligrafiou a inými elegantnými písmami, na ktorých je váš monogram ozdobený listovou zeleňou a šalviou na zadnej strane.

Svadobné oznámenia zo sviežej zelene

Toto čisté moderné svadobné oznámenie ponúka eukalyptovú vetvu, ktorá sa klenie nad vašim svadobným znením v jemných sivých a zelených farbách. Chrbát je pokrytý jemne namaľovanými vodorovnými čiarami.

Svadobné oznámenia formálnej zelene

Krásne klasické svadobné oznámenie s bujnou zeleňou obklopujúcou vaše detaily v minimalistickom bezpatkovom type, doplnené elegantným písmom pre vaše mená.

Moderné svadobné pozvánky

Tento minimálny a moderný dizajn má skutočný vplyv.

Svadobné oznámenia s listovým rámom

Toto krásne svadobné oznámenie ponúka svieže listy a biely rámček obklopujúci vaše prispôsobené svadobné detaily. Všetky vaše vlastné svadobné informácie sú napísané pomocou moderného typu. Zadná strana pozvánky obsahuje umelecké akvarelové pozadie.

Skvelé kaligrafické svadobné oznámenia

Toto mimoriadne elegantné svadobné oznámenie vyžaduje osobný kontakt s našimi talentovanými internými dizajnérmi, ktorí prispôsobia vzhľad vašich mien a zaistia absolútnu dokonalosť. Tento klasický dizajn ponúka čiernu tlač na bohatom textúrovanom sivobielom pozadí. ** Uveďte prosím svoje celé mená do políčka Žiadosť o prispôsobenie pre nás !! :) **

Moderné svadobné oznámenia Bodoni

Toto elegantné, minimálne svadobné oznámenie je perfektnou voľbou pre vašu udalosť s čiernymi kravatami alebo pre moderný pár, ktorý vidí krásu v jednoduchosti.

Elegantné svadobné pozvánky do záhrady

Akvarelové kvetinky dopĺňajú v tejto svadobnej pozvánke paletu neutrálnych farieb s moderným typom úpravy a neutrálnym dizajnom chrbta.

Svadobné karty odpovedí na akvarelové hory

Predná strana tejto svadobnej karty s odpoveďou zobrazuje nadčasový akvarelový horský dizajn, ktorý je k dispozícii vo viacerých farbách.

Elegantné svadobné pozvánky

Moderné konfety a romantický scenár zdobia tento dizajn glam svadobnej pozvánky. Bujné pozadie dodáva dizajnu nádherný nádych. Zadná strana pozvánky obsahuje váš svadobný monogram pre skutočne prispôsobený nádych.

Maľované hory umiestnite karty

Rustikálna svadobná karta s vizuálne textúrovaným pozadím a nádhernou krajinou pomaľovaných hôr a stromov.

Svadobný program Maľované hory

Tento nádherný svadobný program ponúka rustikálne pozadie pomaľovaných hôr a stromov v kombinácii s tučným písmom pre podrobnosti o programe.

Svadobné oznámenia Awash

Toto svadobné oznámenie ponúka maľovanú akvarelovú grafiku s farebnými možnosťami ružovej alebo svetlej mäty.

Stlmené kvetinové svadobné programy

Krásne svadobné programy s nádhernými kvetinovými a zelenými akcentmi a romantickým kaligrafickým písmom. Jednoduché prispôsobenie.