Hlavná Svadobné Správy Svadobné miesto Spoločnosť Noemove akcie sa končia: Tu je postup

Svadobné miesto Spoločnosť Noemove akcie sa končia: Tu je postup

Miesto svadby, nie NoahMiesto svadby, nie Noemove udalosti. (Getty Images)

Autor: Esther Lee 11.02.2020 o 11:00 hod

Predstavte si, že pošlete pozvánky, potvrdíte svoj zoznam hostí, urobíte si prechádzku priestorom pre vaše akcie a potom sa učíte miesto vašej svadby sa náhle zavrel. Pre zasnúbené páry v celej krajine sa tento scenár nočnej mory odohráva v reálnom čase so bankrotom miest Noah’s Event.

Budúce manželky sa zrazu skrotia po tom, čo konkurzný sudca so sídlom v Utahu nariadil spoločnosti zatvoriť zostávajúce priestory a prevádzky. Kliknite na 2 Houston a ďalšie miestne médiá. Je to pre nás dosť veľká núdza, povedala nastávajúca nevesta Latishia White KSAT San Antonio . Nie sme bohatí. Pracujeme na tom, aby sme dostali to, čo potrebujeme, a celý čas dostávame platby. Môže to znamenať, že nemáme svadbu. White zaplatil korporácii 10 000 dolárov za svadbu, ktorá bude stáť dokopy 45 000 dolárov.

Rovnako ako White, aj budúca nevesta Angelica Gonzalez teraz hľadá alternatívu. V sobotu mi zavolal DJ, ktorého som si rezervoval na svoju akciu, a vysvetlil mi, že online sú útržkovité správy o mieste konania, ktoré som si rezervoval v Katy. Povedal, že počul, že sa to môže zatvárať, povedala budúca nevesta Angelica Gonzalez, ktorá sa má v marci oženiť v Katy v Texase. Kliknite na 2 Houston . Mal to byť najlepší deň v mojom živote a teraz sme nereagovali.

Gonzalez minul na miesto konania svadby, ktorá bola naplánovaná na rok, 12 000 dolárov. Jej rodina celkovo vynaložila na svadbu naplánovanú na 21. marca takmer 40 000 dolárov. Neobviňujem ľudí, ktorí na mieste pracovali, dodal Gonzalez. Neverím, že niečo vedeli. Všetci boli pre nás skutočne skvelí, ale mali sme byť upozornení.

noah

List na webovej stránke. (Noemove udalosti)

White počas rozhovorov so zamestnancami minulý mesiac nič nenaznačila ani nenaznačila, že by so spoločnosťou boli problémy. Hovorili sme o obrusoch a boli nadšení, povedala. Boli sme nadšení. Odfotili sme sa a prišla živá kapela. Teraz buď bude musieť nájsť nový priestor pre svojich 170 blízkych, ktorí sa zúčastnia jej svadby, alebo tento rok na svadobný obrad zabudne.

Táto správa sa netýka iba párov. To znamená, že tisíce zamestnancov v mestách, kde sa nachádza miesto konania (Albuquerque, Nové Mexiko; Charlotte, Severná Karolína; Wichita, Kansas; Houston, Texas; Columbus, Ohio) sú bez varovania bez práce.

Spoločnosť Noah's Events sa v minulom roku vysporiadala so svojim spravodlivým podielom na finančných problémoch: značka podala návrh na konkurz, pričom v lete roku 2019 uzavrela debnenie na troch miestach v Texase. Dnes sme im zavolali asi 15-20-krát a stále sme sa nedostali. odpoveď, povedal Latishiin manžel Bidea White. (Pár, ktorý bol ženatý sedem rokov, bol nadšený, že so svojimi hosťami usporiada formálny svadobný obrad.) Potom sme 3. februára dostali e -mail s informáciou o udalosti, ktorá má naplánovať predajcov na nedeľu, ale to sa nestane, pretože zatvárajú sa. Len nevieme, kam odtiaľto ísť. Sme jednoducho zaseknutí.

Ak ste pár, ktorého sa týka zatvorenie podniku, vedzte, že máte možnosti. Najprv, skontrolujte svoju zmluvu ešte raz a ak máte prostriedky, vyhľadajte právnu radu. Keďže spoločnosť podala návrh na vyhlásenie konkurzu, postupujte podľa týchto pokynov a zaregistrujte sa. Aj keď je situácia neuveriteľne nešťastná, v postihnutých regiónoch existujú miestni predajcovia, ktorí vstupujú do pomoci párom postihnutým ukončením Noemových udalostí. Skúmate, skúmate, ako je možné vrátiť svoje vklady, ak je to možné, a nachádzate na mieste alternatívne miesta, ktoré by vám a vašim hosťom mohli pomôcť ubytovať sa.