Hlavná Beauty Wellness Zaujíma vás, ako nosiť vlasy vo svadobný deň? Tu je návod, ako sa rozhodnúť.

Zaujíma vás, ako nosiť vlasy vo svadobný deň? Tu je návod, ako sa rozhodnúť.

Nepoznáte chignon z francúzskeho twist? Pomôžeme vám nájsť váš svadobný účes. Nevesta s prírodným účesom a sponou vo svadobný deň Heirlume Photography
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 5. januára 2021

Ak ste už začali plánovanie vašej svadby , Pravdepodobne ste si vedomí mora rozhodnutí, ktoré budete musieť urobiť po ceste, vrátane ťažkej situácie, ako si vybrať svadobné vlasy. Mali by ste nosiť vlasy hore alebo dole? Čo vlny alebo uhladený drdol? Možno ste už narazili na inšpiráciu na vlasy a líčenie a možnosti vám pripadajú zdrvujúce. Nech už stojíte v procese rozhodovania kdekoľvek, pokryjeme vás našimi piatimi najlepšími tipmi na výber dokonalého účesu na svadobný deň. Akonáhle si zúžite perfektný deň-vzhľad, spolupracujte s profesionálnym kaderníkom, aby ste oživili svoju víziu.

1. Súlad so svojim oblečením a celkovým štýlom svadby

Dobrá správa: Všetko, čo ste už naplánovali, vám môže pomôcť rozhodnúť sa o účesu na svadobný deň. Formalita vášho oblečenia, výberu miesta konania a všeobecnej svadobnej vízie sú skvelými východiskami, ktoré vám pomôžu pri výbere svadobných vlasov. V prvom rade by vaše kudrlinky mali dopĺňať vaše šaty (nesúťažiť s nimi). Ak máte radi elegantný, moderný komplet ako nohavicový kostým alebo sochárske šaty, požiadajte ho o elegantný chvost, nízky drdol bez námahy (á Meghan Markle ) alebo plynulý výboj. Nevesty, ktoré chcú uvoľnenejší a rustikálnejší vzhľad (premýšľajte: čipkovaný plášť, dvojdielne nohavice s vysokým pásom alebo číslo boho mimo ramena), by mohli zvážiť nosenie vlasov vo voľných, prirodzených kučerách. Ak chcete dodať svojmu vkusu, pridajte vrkoče, drobné kvety, kvetinovú korunu, jemnú čelenku alebo ho zopnite v polovičnom štýle a ponechajte niekoľko chúlostivých kúskov, ktoré vám orámujú tvár. Viac nevesta na plesové šaty? Updo ako éterický chignon, elegantný francúzsky šmrnc alebo jemný gibsonský výstrih predvedú vaše šaty a pomôžu prispôsobiť sa závoju, ktorý zastavuje show (počas celého večera, keď tancujete).

pieseň na tanec na svadbe

2. Inšpiráciu hľadajte kdekoľvek

Ak si nie ste istá, ako si vybrať svadobný účes, ste na správnom mieste. Odporúčame sledovať kaderníkov na sociálnych sieťach a uložiť si obľúbené obrázky. Nezabudnite tiež na stránku inšpirácie pridať akékoľvek stránky časopisov a obľúbené vzhľady červených kobercov. Aj keď je inšpirácia celebritami plusom, odporúčame vám prelistovať fotografie skutočnej svadby a nájsť úžasné účesy, ktoré skutočné nevesty v ich svadobný deň otriasli. Ak máte kaderníka, poraďte sa s ním a začnite brainstormingom o perfektnom vzhľade. A ak nemáte obľúbeného profesionála, opýtajte sa ho na odporúčania a navštívte stránku Lizapourunemerenbleus Marketplace, kde nájdete skutočné recenzie a snímky.

3. Ukážte svoj lesk

Lesklé vlasy sú jedným z najdôležitejších aspektov vášho účesu na svadobný deň, pretože budete fotiť toľko fotografií. Dobrou správou pre tých, ktorí majú prirodzene hladké vlasy, je, že rovné vlasy majú od prírody lesklejší vzhľad, takže predvádzanie ich štruktúry je pri vašom štýle nevyhnutné. Majte na pamäti, že akékoľvek úlety zo suchého vzduchu alebo zo statického žiarenia tento efekt automaticky zničia, preto bojujte s touto dilemou (ktorá je obzvlášť bežná v zime) trením sušičky priamo na vlasy alebo striekaním kučier antistatickým sprejom. Kučeravé vlasy sú náchylné na lámavosť a matnosť, preto svojmu účesu dodajte určitú textúru, či už sa rozhodnete pre rozpustené kučery s vrkočmi alebo mierne strapaté updo. Pred stylingom si vmasírujte hydratačný kondicionér do vlasov a použite žiarivé sérum, ktoré dodá lesk a udrží vaše vlasy na uzde.

čo kúpiť na svadobnú sprchu
SLEDUJTE VIDEO


4. Pracujte so svojou dĺžkou (alebo zvážte predĺženie)

Vaša svadba je váš deň, čo znamená, že by ste si mali obliecť akýkoľvek účes, ktorý chcete. Ak to znamená, že potrebujete získať nejaké rozšírenia, aby ste dosiahli vzhľad svojich snov, choďte do toho. Ak chcete pracovať s tým, čo máte, máme aj vás. Ako si však vybrať svadobný účes vhodný pre vašu dĺžku? K dispozícii je veľa romantických, sofistikovaných a glamových možností krátkosrsté nevesty (aj upletené účesy, ak ich hľadáte). Jemná zubatá čelenka alebo minimalistický vzhľad, ktoré fungujú pre moderné, klasické a vintage štýly, sú skvelou alternatívou pre nevesty bez problémov so super krátkymi alebo ostrihanými vlasmi. Tí s dlhšie zámky bude mať viac možností, či už je to updo -múdra voľba v lete alebo niečo plnšie na zimu. Chcete predviesť svoju dĺžku tým, že si dáte dole vlasy? Existuje veľa možností, z ktorých si môžete vyberať.

5. Myslite na svoju prilbu

Budete vo svadobný deň nosiť závoj, kvetinovú korunu, oslnivú čelenku alebo inú svadobnú čelenku? Nájdite účinný spôsob, ako si ich prichytiť na vlasoch (ráno pred svadbou) s pomocou profesionálneho stylistu. Hrebene so širokými zubami napríklad nefungujú obzvlášť dobre pri rovných a jemných vlasoch (môžete ich však nahradiť jemnejšími a menej ťažkými hrebeňmi). A nechcete zistiť, že váš hrebeň z kryštálov a perál nezostane ráno na vašej svadbe. Choďte na skúšku svadobných vlasov, aby ste sa presvedčili, že vaša čelenka bude fungovať s vašimi kučerami. Aj keď sú vlnité a kučeravé vlasy vhodnejšie na udržanie sily na hlave, môžete v spolupráci so svojim stylistom zistiť, ako vydržať celú noc-bez ohľadu na textúru. Nezabudnite skontrolovať a zistiť, či sa vám páči, ako váš účes vyzerá bez príslušenstva, v prípade, že sa ho rozhodnete odstrániť na after-party.