Hlavná Móda Váš sprievodca po koordinácii nezhodných šiat pre družičku

Váš sprievodca po koordinácii nezhodných šiat pre družičku

Navyše nákupný sprievodca. Tipy na to, ako dosiahnuť perfektný a nezhodný vzhľad šiat pre družičku JEDINÁ FOTOGRAFIA
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 17. júla 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Pri výbere oblečenie na svadobnú hostinu , môže sa zdať, že každý zúčastnený má svoj názor. Ak dúfate, že potešíte celú posádku (a pritom budete vyzerať super štýlovo), zvážte nezhodné šaty pre družičku. Ak sú popravené správne, nezodpovedajúce šaty družičiek pomôžu vašej skupine vyniknúť; rôzne štýly tiež umožnia každému členovi vašej svadobnej hostiny nájsť odtieň, strih a tkaninu, ktoré mu dokonale vyhovujú.

Ale zatiaľ čo miešanie rôznych štýlov a farieb spolu vydáva ten ľahký vzhľad, vyžaduje si to úsilie. Tu uvádzame všetko, čo potrebujete vedieť o bezchybne koordinovaných nesúrodých šatách pre družičku. Navyše sme zahrnuli nákupného sprievodcu predstavujúceho najobľúbenejšie farby .

Nezodpovedajúce čierne šaty pre družičku CHRISTINA CARROLL FOTOGRAFIA

Je v poriadku mať nesúladné šaty pre družičku?

Krátka odpoveď je áno, je v poriadku, ak má vaša družina šaty nevesty pre družičku. Podľa Grace Lee, generálnej riaditeľky spoločnosti, je to v skutočnosti mimoriadne populárna voľba medzi nastávajúcimi Birdy Greyová . 'Nielenže sú nevhodne zvolené šaty družičiek super trendy, ale na fotografiách tiež vyzerajú úžasne.'

Je to ďalší spôsob, ako si prispôsobiť svoj svadobný deň. Tým, že umožníte svojim priateľom vyjadriť svoj štýl a vkus, vaši hostia budú môcť lepšie porozumieť vám a ľuďom, ktorých máte radi. Navyše je to skvelá výhovorka na začlenenie vašich obľúbených farieb.

Klady za nezhodné šaty pre družičku

Nezodpovedajúce šaty pre družičku prospievajú neveste aj svadobnej hostine. 'Pre nevestu je to dráma pri výbere šiat pre družičku,' hovorí Lee. 'Jediné, čo musí urobiť, je [zúžiť] farbu alebo farebnú paletu, a potom si jej družičky môžu vybrať svoju najlichotivejšiu siluetu.' Rozlúčte sa s tlakom na nájdenie tých dokonalých šiat. Nechajte svoju posádku namiesto toho nakupovať sami. Stačí dať konečné OK.

„Družičkám môžu nevhodné šaty umožniť vybrať si štýl, ktorý milujú, aby na svadbe vyzerali a cítili sa najlepšie,“ dodáva Lee. Okrem toho, ak umožníte svojmu tímu vybrať si rôzne šaty, poskytne im to väčšiu finančnú slobodu. Nehovoriac o tom, že nezodpovedajúce šaty pre družičky otvoria širšiu škálu veľkostných lookov, v ktorých sa bude každý cítiť sebavedomo. „Nakoniec sa nezhodujúce šaty budú cítiť sviežo a moderne-a vašej zostave dodajú textúru a vizuálny záujem.“

Ako koordinovať nezhodné šaty pre družičku

Ak sa pýtate, ako si vyzliecť nesúrodé šaty pre družičku, máte možnosti. Podľa Leeho existujú tri hlavné spôsoby koordinácie nezhodných šiat pre družičky.

Prvá je požiadať svoje družičky, aby si vybrali štýly s jednotiacim dizajnovým detailom. Môžu to byť volániky na výstrihu alebo strečový krepový materiál. Prípadne to môže byť farba šiat. Môžete požiadať svojich priateľov, aby si vyzdvihli šaty v rôznych štýloch v rovnakom odtieni a vytvorili tak zábavnú, ale leštenú atmosféru.

Ďalšou cestou k nezhodným šatám družičky je implementácia palety farieb. 'Vyberte si odtiene s podobnými podtónmi, aby ste vytvorili chladný efekt ombre,' hovorí Lee. „Napríklad šalvia, prašná modrá a holubičia sivá sú chladné tóny; zatiaľ čo taupe, rumenec a ruža sú teplé tóny. '

Ak sa vám to zdá trochu príliš nesúvisiace s vašim vkusom, pouvažujte o kabrioletových šatách, ktoré je možné navrhnúť rôznymi spôsobmi. Niektoré šaty je možné nosiť bez ramienok, cez jedno plece, cez rameno a pod., Takže si príde na svoje každý. Keďže v jadre ide o rovnaké šaty, bude pôsobiť odborne zladene.

Ako nakupovať nezhodné šaty pre družičku

Nakupovanie nezhodných šiat pre družičky môže byť zastrašujúce, a preto sme zhrnuli najlepšie tipy a triky, ako tento trend bez námahy stiahnuť. Lee hovorí, že je dôležité zabaviť sa pri vyberaní nezhodných šiat pre družičku. 'V dnešnej dobe skutočne neexistujú žiadne tvrdé a rýchle pravidlá pre mix-and-match šaty, takže neváhajte miešať medzi tkaninami, farbami a siluetami-čokoľvek sa hodí!'

Pri výbere nevhodných šiat pre družičky zvoľte jeden dôsledný prvok, aby pôsobili jednotne. Ak chcete, aby boli všetci rovnakí, potom môžu skúmať rôzne siluety a výstrihy. Možno chcete ľahké, vzdušne vyzerajúce šaty a s touto spätnou väzbou si váš tím môže vybrať rôznofarebné vzhľady, ktoré sa hodia do vašej vízie.

aký prst nosíš sľubný prsteň

Ak sa rozhodnete nakupovať šaty v rôznych farbách, ponechajte odtiene v rámci jednej skupiny farieb. Môže to byť čokoľvek od doplnkových neutrálnych farieb (myslím: béžová, taupe, šampanské) až po výrazné tóny šperkov (ako zafír, ametyst a smaragd). Napriek tomu, že majú rôzne odtiene, budú na svadbe pôsobiť súdržne a elegantne.

Nesúlad inšpirácie šiat pre družičku (a zdá sa, že už môžete nakupovať!)

Nezodpovedajúce modré šaty pre družičku

Nezodpovedajúce modré šaty pre družičku DANIELLE BENNINK

Kombinujte odtiene upokojujúcej modrej, aby ste bez námahy chladili a pôsobili klasicky.

Nezodpovedajúce modré šaty pre družičku

Jenny Yoo Šaty Sarita v Whisper Blue, 280 dolárov, BHLDN.com ; Davidova svadba skladané šaty z jemnej sieťoviny pre družičku v Steel Blue, 150 dolárov, DavidsBridal.com ; BHLDN Šaty Mendoza v námorníctve, 198 dolárov, BHLDN.com

Odvezte zábavnú atmosféru na obrázku vyššie pomocou troch odlišných odtieňov modrej: svetlo modrá, oceľovo modrá a tmavo modrá. Udržujte ich súdržný tým, že sa budete uberať smerom k plynulým, vzdušným siluetám, ako sú tu uvedené.

Nezodpovedajúce čierne šaty pre družičku

Nezodpovedajúce čierne šaty pre družičku KRÁĽ A OPÁL

Aby ste vyzerali rovnako elegantne a zábavne, dajte svojej posádke rockové šaty s čiernymi družičkami. Na obrázkoch (a IRL) budú vyzerať nepopierateľne elegantne.

Nezodpovedajúce čierne šaty pre družičku

BHLDN Šaty Adena v čiernej farbe, 198 dolárov, BHLDN.com ; Reformácia Gatsbyho šaty v čiernej farbe, 428 dolárov, TheReformation.com ; BHLDN Montrealské šaty v čiernej farbe, 220 dolárov, BHLDN.com

Doprajte si sofistikovanú atmosféru, ktorá je v móde, a požiadajte svojich priateľov, aby skákali k nezhodným čiernym oblečeniam družičiek. Navyše, po svadbe budú môcť nosiť svoje šaty - skutočne.

Nezhodné zelené šaty pre družičku

Nezhodné zelené šaty pre družičku ALICIA OSBORNE FOTOGRAFIA

Snažíte sa o prirodzenú estetiku? Milujeme myšlienku nezhodných zelených šiat pre družičku, pretože tak dobre dopĺňajú kvetiny a prostredie (najmä ak ide o vonkajšie miesto).

Zelené nezhodné šaty pre družičku

Davidova svadba dlhé šifónové šaty s jedným ramienkom v Dusty Sage, 140 dolárov, DavidsBridal.com ; Jenny Yoo Renee družička šaty v Eucalyuptus, 285 dolárov, Brideside.com; Birdy Greyová Krivka oblečenia Gwennie v Emerald, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi prašnou šalviovou zelenou alebo sýto smaragdovou zelenou, kľúčom je nájsť stredný odtieň, ktorý ich spojí.

Nezodpovedajúce neutrálne šaty pre družičku

Nezodpovedajúce neutrálne šaty pre družičku CASEY EDWARDS FOTOGRAFIA

Voláme všetky minimalistické nevesty. Nechajte svoju posádku kombinovať rôzne tlmené tóny pre nádhernú estetiku bez námahy.

Neutrálne nezhodné šaty pre družičku

Birdy Greyová Konvertibilné šaty Jane v Taupe, 99 dolárov, BirdyGrey.com ; Po Lee biele midi šaty z ombre tylu v Nude White, 550 dolárov, Sau-Lee.com ; BHLDN Šaty Malynn v západe Sedona, 168 dolárov, BHLDN.com

Inšpirujte sa farbami, ktoré nájdete v prírode (konkrétne v púšti). Keď sa zmiešajú, tieto odtiene budú vyzerať úplne úžasne - a neutrálne tóny sa budú hodiť k akejkoľvek svadobnej farebnej palete, sezóne alebo štýlu.

Nezodpovedajúce kvetinové šaty pre družičku

Nezodpovedajúce kvetinové šaty pre družičku SARAH KARLAN FOTOGRAFIA

Vyzliecť si nezodpovedajúce kvetinové šaty pre družičku sa môže zdať skľučujúce, ale je to úplne možné. Spárujte kvetinovú potlač so zodpovedajúcimi plnými farbami, aby ste pristáli tomuto trendu, alebo sa držte rovnakého vzoru a používajte rôzne siluety.

Nezodpovedajúce kvetinové šaty pre družičku

Ukáž mi svoju mamu Maxi šaty Hacienda v Rosebud Chiffon, 148 dolárov, ShowMeYourMumu.com ; Ukáž mi svoju mamu Šaty Godsha Goddess v svadobných zvonoch GWSXMUMU, 218 dolárov, ShowMeYourMumu.com ; Ukáž mi svoju mamu Heather ohlávkové šaty v Silver Sage Crisp, 168 dolárov, ShowMeYourMumu.com

Inšpirujte sa farbami v tlači. Vytiahli sme zaprášenú ružovú a modrú z potlače, aby sme vytvorili súdržnú a kreatívnu zostavu svadobných hostín.

Nezodpovedajúce tmavomodré šaty pre družičku

Nezodpovedajúce tmavomodré šaty pre družičku LISA DREVO FOTOGRAFIA

Nezodpovedajúce námornícke šaty pre družičky pôsobia formálne, ale napriek tomu predvádzajú osobnosť vašich priateľov.

Nezodpovedajúce tmavomodré šaty pre družičku

BHLDN Matisse šaty v námorníctve, 198 dolárov, BHLDN.com ; Jenny Yoo Zamatové šaty Logan vo francúzskej modrej, 290 dolárov, BHLDN.com ; BHLDN Šaty Malynn v námorníctve, 168 dolárov, BHLDN.com

Neladený, tmavomodrý vzhľad šiat pre družičku dajte na klinec zmiešaním a zladením typov tkanín. Tu sme skombinovali šifón, strečový krep a zamat pre eklektickú a elegantnú atmosféru.

Fialové nezhodné šaty pre družičku

Fialové nezhodné šaty pre družičku JEDINÁ FOTOGRAFIA

Vaši priatelia sa budú cítiť ako kráľovské kráľovské vo fialových nesúrodých šatách pre družičku.

Fialové nezhodné šaty pre družičku

Davidova svadba dvojité popruhy dlhé šaty Georgette družičky v Ladenver Haze, 130 dolárov, DavidsBridal.com ; Davidova svadba čipkové a sieťované šaty pre družičku s výstrihom do V v Lavender Haze, 170 dolárov, DavidsBridal.com ; Davidova svadba krištáľové šaty pre družičku s vysokým krkom v Lavender Haze, 140 dolárov, DavidsBridal.com

Ak ste úplne zamilovaní do zvolenej svadobnej farby, dajte svojmu tímu možnosť vybrať si preferovaný štýl a výstrih. Niekto sa môže cítiť najkrajší v šatách mimo ramena, zatiaľ čo niekto iný môže uprednostňovať ramienka.

Nezhodné ružové šaty pre družičku

Nezhodné ružové šaty pre družičku ANNA FOTOGRAFIU ROBÍ

Milujeme tento príklad toho, ako vám kabrioletový štýl môže pomôcť vyzliecť si nezhodné ružové šaty pre družičku.

Nezhodné ružové šaty pre družičku

Birdy Greyová Konvertibilné šaty Christina v Vintage Blush, 99 dolárov, BirdyGrey.com ; Jenny Yoo Šaty Aeryn v šľahanej marhuli, 270 dolárov, BHLDN.com ; Ukáž mi svoju mamu Maxi šaty s kravatou Lauren v Sunset Rose Chiffon, 188 dolárov, ShowMeYourMumu.com

Ak máte na svadbe radšej viac odtieňov ružovej, poradíme vám. Ako Lee navrhol, siahnite po farbách s rovnakým podtónom pre nádherný efekt ombre, ktorý bude na obrázkoch pôsobiť úchvatne.

Nezhodné biele šaty pre družičku

Nezhodné biele šaty pre družičku FOTOGRAFIA MATNÝCH LIEN

Áno, vaše družičky môžu nosiť biele. V skutočnosti budú nezodpovedajúce biele šaty pre družičku vyzerať na pláži alebo na vašej boho chic svadbe úplne úžasne.

Nezhodné biele šaty pre družičku

Tiare Havaj Hollie dlhé šaty v očku, 107 dolárov, TiareHawaii.com ; PinkBlush biela čipka z ramena materské maxi šaty v bielej farbe, 74 dolárov, PinkBlush.com ; Biele šaty Merida, 225 dolárov, Olette.com

Kľúčom k pribitiu nezhodných bielych šiat pre družičky je zachovať rovnakú úroveň formality. Milujeme kombináciu týchto ležérnych šiat na uvoľnenú svadbu.

Šperky pre družičku v nesúlade s klenotmi

Šaty pre družičku v tóne šperku EMMA JASNÉ FOTO & VIDEO

Tóny šperkov sa navzájom tak dobre dopĺňajú, a preto budú po zmiešaní na vašich družičkách pôsobiť úchvatne.

eso navždy drž svoj mierový dátum
Šaty pre družičku v tóne šperku

BHLDN Delice šaty v Bordeaux, 198 dolárov, BHLDN.com ; Davidova svadba šaty pre družičku s flutterovým rukávom zabalené do nechtíka, 140 dolárov, DavidsBridal.com ; BHLDN Šaty Espen v Dark Emerald, 220 dolárov, BHLDN.com

Nechajte svoju skupinu rozohnať rôzne odtiene ladené do šperkov (ako je žltá, červená a zelená a tmavomodrá)-a pridajte ďalší vzor, ​​ak sa cítite mimoriadne dobrodružní.